Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялардың нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 02/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 ақпанда № 4611 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 64/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 13.12.2018 № 64/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 490 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығына сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16092 болып тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Бюджеттік субсидиялардың нормативтері осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші осы қаулының 3-қосымшасына сәйкес жойылды деп танылсын.
4. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
6. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2018 жылғы "23" қаңтардағы
№ 02/03 қаулысына
1-қосымша
Бюджеттік субсидиялар нормативі
Субсидиялау бағыты
Өлшем бірлігі
1 бірлікке арналған субсидиялар нормативтері, теңге
Мал шаруашылығы
Жеке қосалқы шаруашылықтарда және ауыл шаруашылығы кооперативтерінде, сондай - ақ, қойдың қаракөл тұқымдарын өсірумен айналысатын шаруа (фермер) қожалықтарында ірі қара малдың аналық басын қолдан ұрықтандыруды ұйымдастыру
бас

Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в сфере животноводства
Постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2018 года № 02/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 12 февраля 2018 года № 4611. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 13 декабря 2018 года № 64/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 13.12.2018 № 64/01 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2017 года № 490 "О внесении изменений и дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года № 30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16092) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормативы бюджетных субсидий, согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата Карагандинской области согласно приложению 3 к настоящему постановлению.
4. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
6. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение 1
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 23 января 2018 года № 02/03
Нормативы бюджетных субсидий
Направление субсидирования
Единица измерения
Нормативы субсидий за 1 единицу, тенге
Скотоводство
Организация искусственного осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота в личных подсобных хозяйствах и сельскохозяйственных кооперативах, а также в крестьянских (фермерских) хозяйствах, занимающихся разведением каракульских пород овец
голова

5 125
Жылқы шаруашылығы
Бие сүтін өндіру және қайта өндеу құнын арзандату, оның ішінде ауыл шаруашылығы кооперативтері үшін
килограмм
80
Жылқы етін өндіру құнын арзандату
килограмм
100
Қарағанды облысы әкімдігінің
2018 жылғы "23" қаңтардағы № 02/03
қаулысына 2-қосымша
Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау бағыттары бойынша субсидиялар көлемдері

5 125
Коневодство
Удешевление стоимости производства и переработки кобыльего молока, в том числе для сельскохозяйственных кооперативов
килограмм
80
Удешевление стоимости производства конины
килограмм
100
Приложение 2
к постановлению акимата Карагандинской области
от "23" января 2018 года № 02/03
Объемы субсидий по направлениям субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства

1 000
20 000,0
Барлық сома
20 000,0
ЖИЫНЫ
3 941 326,0
Қарағанды облысы әкімдігінің
2018 жылғы "23" қаңтардағы
№ 02/03 қаулысына
3-қосымша
Күші жойылды деп танылған Қарағанды облысы әкімдігінің кейбір қаулылары
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 24/03 "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялардың нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4249 тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2017 жылғы 25 мамырдағы № 56 (22363), "Индустриальная Караганда" 2017 жылғы 25 мамырдағы № 57 (22170) газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің элоктрондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 19 мамырда жарияланған).

1 000
20 000,0
Всего сумма
20 000,0
ИТОГО
3 941 326,0
Приложение 3
к постановлению акимата
Карагандинской области
от 23 января 2018 года № 02/03
Некоторые постановления акимата Карагандинской области признанные утратившими силу
1. Постановление акимата Карагандинской области от 20 апреля 2017 года № 24/03 "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в сфере животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4249, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 25 мая 2017 года № 57 (22170), "Орталық Қазақстан" от 25 мая 2017 года № 56 (22363), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 19 мая 2017 года).

2. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 28 қыркүйектегі № 62/02 Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 24/03 "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялардың нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4374 тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2017 жылғы 21 қазанындағы № 117 (22424), "Индустриальная Караганда" 2017 жылғы 21 қазанындағы № 118 (22231) газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің элоктрондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылы 20 қазанында жарияланған) қаулысы.
3. Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 14 желтоқсандағы № 82/01 "Қарағанды облысы әкімдігінің 2017 жылғы 20 сәуірдегі № 24/03 "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялардың нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4506 тіркелген, "Орталық Қазақстан" 2018 жылғы 11 қаңтарындағы № 4 (22456), "Индустриальная Караганда" 2018 жылғы 11 қаңтарындағы № 4 (22263) газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің элоктрондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 8 қаңтарда жарияланған) қаулысы.

2. Постановление акимата Карагандинской области от 28 сентября 2017 года № 60/02 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 20 апреля 2017 года № 24/03 "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в сфере животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4374, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 21 октября 2017 года № 118 (22231), "Орталық Қазақстан" от 21 октября 2017 года № 117 (22424), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 20 октября 2017 года).
3. Постановление акимата Карагандинской области от 14 декабря 2017 года № 82/01 "О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 20 апреля 2017 года № 24/03 "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в сфере животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4506, опубликовано в газетах "Индустриальная Караганда" от 11 января 2018 года № 4 (22623), "Орталық Қазақстан" от 11 января 2018 года № 4 (22456), в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 8 января 2018 года).