Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 02/03 "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялардың нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 9 тамыздағы № 42/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 тамызда № 4897 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 2018 жылғы 13 желтоқсандағы № 64/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысының әкімдігінің 13.12.2018 № 64/01 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 12 желтоқсандағы № 490 "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығының өнімділігін және өнім сапасын арттыруды субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары-Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 27 қаңтардағы № 30 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" бұйрығына сәйкес, (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 16092 болып тіркелген) Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 23 қаңтардағы № 02/03 "Мал шаруашылығы саласындағы бюджеттік субсидиялардың нормативтерін және көлемдерін бекіту туралы" қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4611 болып тіркелген, 2018 жылғы 6 наурыздағы № 27 (22479) "Орталық Қазақстан" және 2018 жылғы 6 наурыздағы № 27 (22286) "Индустриальная Караганда" газеттерінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2018 жылы 21 ақпанда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының 2 қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.

О внесении изменения в постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2018 года № 02/03 "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в сфере животноводства"
Постановление акимата Карагандинской области от 9 августа 2018 года № 42/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 16 августа 2018 года № 4897. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 13 декабря 2018 года № 64/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Карагандинской области от 13.12.2018 № 64/01 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 12 декабря 2017 года № 490 "О внесении изменений и дополнений в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 января 2017 года №30 "Об утверждении Правил субсидирования развития племенного животноводства, повышения продуктивности и качества продукции животноводства" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 16092) акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Карагандинской области от 23 января 2018 года № 02/03 "Об утверждении нормативов и объемов бюджетных субсидий в сфере животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4611, опубликовано в газетах "Орталық Қазақстан" от 6 марта 2018 года за № 27 (22479), "Индустриальная Караганда" от 6 марта 2018 года за № 27 (22286), в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 21 февраля 2018 года) следующее изменение:
приложение 2 к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.

2. "Қарағанды облысының ауыл шаруашылығы басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіпте осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік жасайтын орынбасарына жүктелсін.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2018 жылғы "09" тамыздағы № 42/01 қаулысына қосымша
Қарағанды облысы әкімдігінің

2. Государственному учреждению "Управление сельского хозяйства Карагандинской области" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением данного постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
Аким Карагандинской области Е.Кошанов
Приложение
к постановлению акимата Карагандинской области
от "09" августа 2018 года № 42/01
Приложение 2
к постановлению акимата Карагандинской области