2018 - 2019 оқу жылына жоғары және жоғары білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру туралы
Қарағанды облысының әкімдігінің 2018 жылғы 24 тамыздағы № 46/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 қыркүйекте № 4916 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" заңдарына, Қарағанды облысы әкімдігінің 2018 жылғы 24 шілдедегі № 37/02 "Жоғары және жоғары білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың 2018-2019 оқу жылына арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы" қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4886 болып тіркелген) және жоғары және жоғары білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлаудың мемлекеттік білім беру тапсырысын орналастыру бойынша комиссияның 2018 жылғы 03 тамыздағы № 2 шешіміне сәйкес Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018-2019 оқу жылына жоғары білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындарының тізбесі осы қаулының 1 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. 2018-2019 оқу жылына жоғары білімнен кейінгі білімі бар мамандарды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындарының тізбесі осы қаулының 2 қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. "Қарағанды облысының білім басқармасы", "Қарағанды облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемелері заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) жергілікті бюджет есебінен мемлекеттік білім беру тапсырысы негізінде оқуға түсетін азаматтармен жасалған шарттардың тиісті орындалуын;
2) осы қаулыны ресми жарияланғанынан кейін Қарағанды облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруын;
3) осы қаулыдан туындайтын басқа да шараларды қабылдауын қамтамасыз етсін.

О размещении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием на 2018-2019 учебный год
Постановление акимата Карагандинской области от 24 августа 2018 года № 46/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 сентября 2018 года № 4916
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 27 июля 2007 года "Об образовании", постановлением акимата Карагандинской области от 24 июля 2018 года № 37/02 "Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием на 2018-2019 учебный год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4886) и на основании решения комиссии по размещению государственного образовательного заказа на подготовку специалистов с высшим и послевузовским образованием от 03 августа 2018 года № 2 акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень высших учебных заведений, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2018 – 2019 учебный год согласно приложению 1 к настоящему постановлению.
2. Утвердить перечень высших учебных заведений, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с послевузовским образованием на 2018 – 2019 учебный год согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
3. Государственным учреждениям "Управление образования Карагандинской области", "Управление здравоохранения Карагандинской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) надлежащее исполнение договоров с гражданами, поступающими на основе государственного образовательного заказа за счет средств местного бюджета;
2) размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Карагандинской области после его официального опубликования;
3) принятие иных мер, вытекающих из настоящего постановления.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарағанды облысының әкімі Е. Қошанов
Қарағанды облысы әкімдігінің
2018 жылғы "24" тамыздағы
№ 46/01 қаулысына
1 қосымша
2018-2019 оқу жылы жоғары бiлiмi бар мамандарды даярлауға мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысы орналастырылатын жоғары оқу орындар тізбесі (жергілікті бюджет есебінен)
Бюджеттік бағдарламаның әкімшісі – "Қарағанды облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі
Жоғары оқу орынның атауы
Жоғарғы білім мамандығының коды
Мамандықтың атауы
2018-2019 оқу жылына мемлекеттік білім беру тапсырысының көлемі (күндізгі)
1
2
3
4
5
Білім
1
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің "Академик Е.А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университетi" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорны

4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после его первого официального опубликования.
Аким Карагандинской области Е. Кошанов
Приложение 1 к
постановлению акимата
Карагандинской области
от "24" августа 2018 года
№ 46/01
Перечень высших учебных заведений, в которых размещается государственный образовательный заказ на подготовку специалистов с высшим образованием на 2018-2019 учебный год (за счет местного бюджета)
Администратор бюджетных программ - Государственное учреждение "Управление образования Карагандинской области"
Наименование высших учебных заведений
Код специальности высшего образования
Наименование специальности
Объем государственного образовательного заказа на 2018 -2019 учебный год(очное)
1
2
3
4
5
Образование
1
Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Карагандинский государственный университет имени академика Е.А. Букетова" Министерства образования и науки Республики Казахстан