Теміртау қаласы әкімінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 5 "Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қаласы әкімінің 2018 жылғы 22 ақпандағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 наурызда № 4636 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 2018 жылғы 29 қарашадағы № 2 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қаласының әкімінің 29.11.2018 № 2 (алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық заңының 23-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Теміртау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. Теміртау қаласы әкімінің 2015 жылғы 15 қазандағы № 5 "Теміртау қаласында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне (нормативтiк құқықтық актiлерді мемлекеттiк тіркеу Тiзiлiмiнде № 3490 болып тіркелген, 2015 жылдың 23 қарашасында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылдың 2 желтоқсанында № 48 "Темиртауский рабочий" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасындағы Теміртау қаласының сайлау учаскелеріндегі № 161, № 164, № 167, № 182, № 183, № 202, № 213, № 217 сайлау учаскелері осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Теміртау қаласы әкімі аппаратының басшысына жүктелсін.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Ғ. Әшімов
Теміртау қаласы әкімінің
2018 жылғы "22" ақпандағы
№ 1 шешіміне
қосымша
№ 161 сайлау учаскесі
Орталығы - Димитров көшесі, 1 мекенжайдағы Қарағанды облысының білім басқармасының "Теміртау индустриалды-технологиялық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Строителей даңғылы, №№ 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 49, 51, 53, 55, 57 үйлер; Димитров көшесі, №№ 1, 2, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10 үйлер; Калинин көшесі, №№ 37, 39, 41, 43, 45, 51, 51/1, 51/2 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, №№ 34, 36, 46 үйлер; Победа көшесі, №№ 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5, 7, 7/1, 7/2, 9 үйлер; Ушинский көшесі, №№ 14, 19 үйлер; Фурманов көшесі, №№ 7, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1,12/2, 14, 14/1, 14/2, 16 үйлер.
№ 164 сайлау учаскесі

О внесении изменений в решение акима города Темиртау от 15 октября 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков в городе Темиртау"
Решение акима города Темиртау Карагандинской области от 22 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 5 марта 2018 года № 4636. Утратило силу решением акима города Темиртау Карагандинской области от 29 ноября 2018 года № 2
Сноска. Утратило силу решением акима города Темиртау Карагандинской области от 29.11.2018 № 2 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким города Темиртау РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Темиртау от 15 октября 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков в городе Темиртау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3490, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 23 ноября 2015 года, в газете "Темиртауский рабочий" 2 декабря 2015 года № 48) следующие изменения:
в приложении к указанному решению в Избирательных участках города Темиртау избирательные участки № 161, № 164, № 167, № 182, № 183, № 202, № 213, № 217 изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Темиртау.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Г. Ашимов
Приложение
к решению акима города
Темиртау
от "22" февраля 2018 года
№ 1
Избирательный участок № 161
Центр - коммунальное государственное учреждение "Темиртауский индустриально-технологический колледж" управления образования Карагандинской области по адресу: улица Димитрова, 1.
В границах: проспект Строителей, дома №№ 32, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 42/1, 42/2, 44, 46, 49, 51, 53, 55, 57; улица Димитрова, дома №№ 1, 2, 4, 4/1, 5, 5/1, 5/2, 6/1, 6/2, 7, 7/1, 7/2, 8, 8/1, 9, 9/1, 9/2, 10; улица Калинина, дома №№ 37, 39, 41, 43, 45, 51, 51/1, 51/2; улица Карагандинское шоссе, дома №№ 34, 36, 46; улица Победы, дома №№ 1, 3/1, 3/2, 5/1, 5/2, 5, 7, 7/1, 7/2, 9; улица Ушинского, дома №№ 14, 19; улица Фурманова, дома №№ 7, 8, 10, 10/1, 10/2, 12, 12/1,12/2, 14, 14/1, 14/2, 16.
Избирательный участок № 164

Орталығы - Строителей даңғылы, 27/1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының Ғабиден Мұстафин атындағы № 5 қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Республика даңғылы, №№ 2, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2 үйлер; Строителей даңғылы, №№ 1А,1Б, 3/1, 13,17 үйлер; Байсейітова көшесі, №№ 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 9, 9/1, 11, 13 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, №№ 12, 14,14/1 үйлер; Коммунаров көшесі, №№ 1, 3, 5, 8Б үйлер; Мичурин көшесі, №№ 1, 3Б, 6, 7, 8, 23 үйлер; Металлургическая станциясы, №№ 1, 3, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 29, 32, 37, 38, 42 үйлер.
№ 167 сайлау учаскесі
Орталығы - Блюхер көшесі, 3 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 31 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 70 квартал, №№ 1, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 18 үйлер.
№ 182 сайлау учаскесі
Орталығы - Комсомол даңғылы, 91 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 15 қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Комсомол даңғылы, № 97 үй; Амангелді көшесі, №№ 1, 1А, 1Б, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20/1, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 39/1 үйлер; Жамбыл көшесі, №№ 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56/1, 57, 61, 62, 63, 65, 69, 71, 73, 76, 77, 84/2 үйлер; Дорожниктер көшесі, №№ 1, 7, 8, 12, 16, 21 үйлер; Каменщиктер көшесі, №№ 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 25, 31, 35, 39 үйлер; Қарағанды шоссесі көшесі, №№ 158/3, 160/3, 162/2, 164/2, 170 үйлер; Кошевой көшесі, №№ 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 9, 9/1, 10, 12, 16, 20, 22, 31, 42 үйлер; Кулибин көшесі, №№ 1, 1/1, 1/2, 3, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/2, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/2, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 35/1, 35/2, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 53, 61, 63, 65, 67 үйлер; Лисовенко көшесі, №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 23, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78 үйлер; Малярлар көшесі, №№ 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13 үйлер; Отделочниктер көшесі, №№ 2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 62 үйлер; Плотниктер көшесі, №№ 3, 19, 21, 23 үйлер; Станиславский көшесі, №№ 1, 1/1, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 6/1, 8, 10/1, 12, 14/1 үйлер; Штукатурлар көшесі, №№ 1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21 үйлер; Звездный тұйығы, №№ 1, 2, 3, 6, 7, 8 үйлер; Зенитный тұйығы, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 22А үйлер; Лунный тұйығы, №№ 1, 2, 3, 6, 7, 9 үйлер; Марсовый тұйығы, №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 51, 78, 87, 88 үйлер; Планетный тұйығы, №№ 2, 5, 6, 8, 10, 15 үйлер; Полярный тұйығы, №№ 1, 3, 5, 7, 8, 10 үйлер; Ракетный тұйығы, №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8 үйлер; Солнечный тұйығы, №№ 1, 2, 5, 7, 9, 10, 38/1 үйлер; 9А ықшамаудан, №№ 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 63, 65, 67, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 93 үйлер.
№ 183 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Казахская средняя школа № 5 имени Габидена Мустафина города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Строителей, 27/1.
В границах: проспект Республики, дома №№ 2, 6, 6/1, 6/2, 8, 8/1, 8/2; проспект Строителей, дома №№ 1А, 1Б, 3/1, 13,17; улица Байсеитовой, дома №№ 1, 2, 2/1, 3, 4, 4/1, 5, 5/1, 6, 9, 9/1, 11, 13; улица Карагандинское шоссе, дома №№ 12, 14, 14/1; улица Коммунаров, дома №№ 1, 3, 5, 8Б; улица Мичурина, дома №№ 1, 3Б, 6, 7, 8, 23; станция Металлургическая, дома №№ 1, 3, 7, 7/1, 8, 8/1, 9, 11, 13, 14, 15, 18, 19, 20, 22, 23, 25, 29, 32, 37, 38, 42.
Избирательный участок № 167
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 31 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Блюхера, 3.
В границах: 70 квартал, дома №№ 1, 4, 6, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 13А, 14, 15, 18.
Избирательный участок № 182
Центр - коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия № 15 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Комсомольский, 91.
В границах: проспект Комсомольский, дом № 97; улица Амангельды, дома №№ 1, 1А, 1Б, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 19, 20/1, 21, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 33/1, 33/2, 39/1; улица Джамбула, дома №№ 1, 2, 2/1, 2/2, 2/3, 2/4, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 54/1, 56/1, 57, 61, 62, 63, 65, 69, 71, 73, 76, 77, 84/2; улица Дорожников, дома №№ 1, 7, 8, 12, 16, 21; улица Каменщиков, дома №№ 4, 5, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 23, 25, 31, 35, 39; улица Карагандинское шоссе, дома №№ 158/3, 160/3, 162/2, 164/2, 170; улица Кошевого, дома №№ 1, 1/1, 2, 3, 3/1, 5, 5/1, 7, 7/1, 9, 9/1, 10, 12, 16, 20, 22, 31, 42; улица Кулибина, дома №№ 1, 1/1, 1/2, 3, 3/2, 5, 5/1, 5/2, 6, 7, 7/1, 7/2, 9, 9/1, 9/2, 11, 11/2, 13, 13/1, 14, 15, 15/1, 15/2, 16, 16/1, 16/2, 18, 18/1, 18/2, 20, 20/1, 20/2, 21/1, 21/2, 22/1, 22/2, 23/1, 23/2, 24, 25, 25/1, 25/2, 26, 27, 27/2, 28, 28/1, 29/1, 29/2, 31/1, 31/2, 32/1, 32/2, 33/1, 33/2, 34/1, 35/1, 35/2, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 50, 53, 61, 63, 65, 67; улица Лисовенко, дома №№ 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 21А, 23, 33, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 50, 51, 52, 53, 54, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 67, 68, 72, 74, 76, 78; улица Маляров, дома №№ 4, 7, 8, 9, 10, 12, 13; улица Отделочников, дома №№ 2, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 26, 28, 34, 36, 37, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 54, 56, 62; улица Плотников, дома №№ 3, 19, 21, 23; улица Станиславского, дома №№ 1, 1/1, 4, 5/1, 5/2, 5/3, 5/4, 6, 6/1, 8, 10/1, 12, 14/1; улица Штукатуров, дома №№ 1, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 19, 21; переулок Звездный, дома №№ 1, 2, 3, 6, 7, 8; переулок Зенитный, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 21, 22, 22А; переулок Лунный, дома №№ 1, 2, 3, 6, 7, 9; переулок Марсовый, дома №№ 2, 3, 4, 6, 8, 10, 14, 51, 78, 87, 88; переулок Планетный, дома №№ 2, 5, 6, 8, 10, 15; переулок Полярный, дома №№ 1, 3, 5, 7, 8, 10; переулок Ракетный, дома №№ 2, 3, 4, 5, 6, 8; переулок Солнечный, дома №№ 1, 2, 5, 7, 9, 10, 38/1; 9А микрорайон, дома №№ 2, 3, 3А, 4, 5, 7, 12, 13, 15, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 53, 56, 60, 61, 63, 65, 67, 82, 83, 84, 85, 89, 90, 93.
Избирательный участок № 183

Орталығы - Комсомол даңғылы, 91 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 15 қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 53, 55, 55/1, 57 үйлер; 7 ықшамаудан, №№ 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 үйлер; 68 квартал, №№ 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 17А, 18, 19 үйлер.
№ 202 сайлау учаскесі
Орталығы - Темиртауская көшесі, 1 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 16 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 168/1, 170, 170А, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196/1, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210 үйлер; Ватутин көшесі, №№ 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47/1, 49, 49/1, 49/2, 51, 53, 53/1 үйлер; Гастелло көшесі, №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 96 үйлер; Димитров көшесі, №№ 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 155/1 үйлер; Лебедев көшесі, №№ 1, 2/1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 44 үйлер; Озерная көшесі, №№ 3, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25, 31, 33, 33А, 33/1, 33/2, 35, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 49/2, 51, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 63, 65, 65А, 65/2, 67 үйлер; Пионерская көшесі, жұп сандар жағы: №№ 10, 53/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 72, 74, 74/1, 74/2, 76, 78, 82, 84, 86, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106 үйлер; тақ сандар жағы: №№ 59Б, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 99, 101, 103, 105 үйлер; Полетаев көшесі, №№ 5, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 23/1, 24, 26, 28, 30, 30/1, 31, 31/2, 33, 33/1, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 41/2, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 51, 52, 53, 53/2, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57/1, 57/2, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 68/1, 70, 71, 71/1, 72, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 79А, 79/1, 79/2, 80, 83, 85, 87, 88, 89, 89А, 89/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 144 үйлер; Тельман көшесі, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 80, 82, 84, 86 үйлер; Темиртауская көшесі, №№ 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 29 үйлер; Новый тұйығы, №№ 29, 31,32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 65А, 90 үйлер; Пионерский тұйығы, №№ 2, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 31/1, 31/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 45, 52, 56, 58, 64, 65, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 105, 106, 107, 109, 114, 116, 118, 128 үйлер; 1-ші заезд, №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 34, 82 үйлер.
№ 213 сайлау учаскесі

Центр - коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия № 15 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Комсомольский, 91.
В границах: проспект Мира, дома №№ 53, 55, 55/1, 57; 7 микрорайон, дома №№ 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36; 68 квартал, дома №№ 1, 2, 3, 9, 10, 11, 12, 17А, 18, 19.
Избирательный участок № 202
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 16 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Темиртауская, 1.
В границах: проспект Мира, дома №№ 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 140/1, 142, 144, 146, 148, 150, 152, 154, 156, 158, 160, 164, 166, 168, 168/1, 170, 170А, 172, 174, 176, 178, 180, 182, 184, 186, 188, 190, 192, 196, 196/1, 198, 200, 202, 204, 206, 208, 210; улица Ватутина, дома №№ 3, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 47, 47/1, 49, 49/1, 49/2, 51, 53, 53/1; улица Гастелло, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12/1, 12/2, 13, 13/1, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30/1, 30/2, 31, 32, 34, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 51, 52, 52/1, 52/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 96; улица Димитрова, дома №№ 121, 123, 125, 127, 129, 131, 133, 135, 139, 141, 143, 145, 147, 149, 151, 153, 153/1, 155, 155/1; улица Лебедева, дома №№ 1, 2/1, 3, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 27, 28, 30, 32, 44; улица Озерная, дома №№ 3, 5, 5/1, 7, 9, 9/1, 11, 13, 13/1, 13/2, 15, 17, 17/1, 17/2, 19, 21, 21/1, 23, 23/1, 23/2, 25, 31, 33, 33А, 33/1, 33/2, 35, 39, 41, 42, 43, 45, 47, 48, 49, 49/2, 51, 53, 53А, 53/1, 53/2, 55, 55/1, 57, 57/1, 59, 59/1, 61, 63, 65, 65А, 65/2, 67; улица Пионерская, четная сторона: дома №№ 10, 53/2, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 72, 74, 74/1, 74/2, 76, 78, 82, 84, 86, 86/1, 86/2, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 102, 104, 106; нечетная сторона: дома №№ 59Б, 63, 65, 67, 69, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 89, 91, 99, 101, 103, 105; улица Полетаева, дома №№ 5, 12, 17, 18, 19, 20, 21, 21/2, 22, 23, 23/1, 24, 26, 28, 30, 30/1, 31, 31/2, 33, 33/1, 35, 36, 36/1, 36/2, 37, 38, 38/1, 38/2, 40, 41, 41/2, 42, 44, 44/1, 44/2, 46, 46/1, 46/2, 47, 48, 48/1, 48/2, 49, 51, 52, 53, 53/2, 54, 54/1, 54/2, 55, 56, 57/1, 57/2, 59, 61, 62, 63, 64, 66, 68, 68/1, 70, 71, 71/1, 72, 74, 75, 75/1, 76, 77, 78, 79, 79А, 79/1, 79/2, 80, 83, 85, 87, 88, 89, 89А, 89/1, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 98, 100, 102, 104, 104А, 106, 108, 110, 112, 114, 116, 144; улица Тельмана, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 12А, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 30А, 30/2, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 37/1, 37/2, 38, 39, 40, 40А, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 47/1, 47/2, 49, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 80, 82, 84, 86; улица Темиртауская, дома №№ 1, 3, 3/1, 5, 7, 9, 11, 13, 13/2, 15, 17, 19, 21, 23, 23/1, 23/2, 25, 27, 29; переулок Новый, дома №№ 29, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 42/2, 43, 44, 45, 49, 51, 53, 55, 59, 63, 65А, 90; переулок Пионерский, дома №№ 2, 3, 3А, 3/1, 4, 5, 6, 6/1, 7, 8, 8/1, 8/2, 10, 12, 13, 13А, 14, 15, 16, 17, 18, 20, 22, 22/1, 23, 24, 25, 26, 28, 31, 31/1, 31/2, 33, 33/1, 34, 35, 36, 37, 37/2, 39, 40, 42, 43, 43А, 44, 45, 52, 56, 58, 64, 65, 69, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83, 84, 85, 86, 88, 90, 92, 94, 95, 96, 98, 99, 100, 105, 106, 107, 109, 114, 116, 118, 128; 1-ый заезд, дома №№ 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 22/1, 34, 82.
Избирательный участок № 213

Орталығы - Комсомол даңғылы, 91 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 15 қазақ мектеп-гимназиясы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: 9-ықшамаудан, №№ 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 88, 89, 90, 96, 97, 98, 100, 101 үйлер.
№ 217 сайлау учаскесі
Орталығы - Химиктер көшесі, 63 мекенжайдағы Теміртау қаласы әкімдігінің "Теміртау қаласының № 22 жалпы білім беретін орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі.
Шекаралар: Мир даңғылы, №№ 223, 225, 227, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245 үйлер; Республика даңғылы, №№ 103 үй; Ватутин көшесі, №№ 103, 105, 105/2, 106, 107, 107/1, 107/2, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 120, 121, 121/1, 121/2, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134 үйлер; Димитров көшесі, №№ 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 212 үйлер; Луначарский көшесі, №№ 8, 10, 11, 11А, 12, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39А, 39/1, 40, 40А, 41, 41А, 42 үйлер; Степан Разин көшесі, №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/3, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65/4, 67, 69, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 115 үйлер; Темиртауская көшесі, №№ 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90/1, 96 үйлер; Төлебаев көшесі, жұп сандар жағы, №№ 4, 6, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 108/1, 108/2, 110, 112, 112/1, 112/2, 114, 118/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142 үйлер; Чернышевский көшесі, тақ сандар жағы, №№ 1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9/1, 11, 11А, 11Б, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 19А, 19/1, 21, 21А, 21/1, 23, 23А, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27, 27А үйлер, жұп сандар жағы, №№ 4А, 6/3, 10/1, 12, 14, 14/1, 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36 үйлер; Химиктер көшесі, №№ 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10/1, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136 үйлер; Электриктер көшесі, №№ 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 24 үйлер; Новый тұйығы, №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27 үйлер; Темиртауский тұйығы, №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19 үйлер; Клубный өтпе жолы, №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 25 үйлер; Школьный өтпе жолы, №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 үйлер; 125- квартал, №№ 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 65, 66, 67, 68 үйлер; 125А квартал, №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69 үйлер; Сетевой участок, №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер.

Центр - коммунальное государственное учреждение "Казахская школа-гимназия № 15 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: проспект Комсомольский, 91.
В границах: 9 микрорайон, дома №№ 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 85, 86, 88, 89, 90, 96, 97, 98, 100, 101.
Избирательный участок № 217
Центр - коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная средняя школа № 22 города Темиртау" акимата города Темиртау по адресу: улица Химиков, 63.
В границах: проспект Мира, дома №№ 223, 225, 227, 229, 231, 235, 237, 239, 241, 243, 245; проспект Республики, дом № 103; улица Ватутина, дома №№ 103, 105, 105/2, 106, 107, 107/1, 107/2, 108, 109, 110, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 117/2, 118, 119, 119/1, 120, 121, 121/1, 121/2, 122, 122/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134; улица Димитрова, дома №№ 170, 172, 174, 176, 178, 180, 180А, 182, 184, 186, 187, 188, 189, 190, 191, 192, 193, 194, 195, 196, 197, 199, 201, 203, 205, 206, 207, 209, 212; улица Луначарского, дома №№ 8, 10, 11, 11А, 12, 12А, 12/2, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 31А, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 39А, 39/1, 40, 40А, 41, 41А, 42; улица Степана Разина, дома №№ 1, 3, 5, 7, 9, 11, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39, 41, 41/3, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 59, 63, 65/4, 67, 69, 69/2, 71, 73, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 97, 99, 115; улица Темиртауская, дома №№ 35, 37, 39, 41, 43, 45, 47, 49, 51, 53, 55, 57, 58, 58/1, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 80, 82, 90/1, 96; улица Тулебаева, четная сторона, дома №№ 4, 6, 8, 8/1, 10, 10/1, 12, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 60А, 60Б, 62, 64, 66, 68, 70, 72, 74, 76, 78, 84, 86, 88, 90, 92, 94, 96, 98, 100, 106, 108, 108/1, 108/2, 110, 112, 112/1, 112/2, 114, 118/1, 124, 126, 128, 130, 132, 134, 136, 138, 140, 142; улица Чернышевского, нечетная сторона, дома №№ 1, 3, 3А, 5, 5А, 7, 7А, 9, 9/1, 11, 11А, 11Б, 11/1, 13, 13/1, 15, 15/1, 17, 17/1, 19, 19А, 19/1, 21, 21А, 21/1, 23, 23А, 23/1, 23/2, 25, 25/1, 25/2, 27, 27А, четная сторона, дома №№ 4А, 6/3, 10/1, 12, 14, 14/1, 16, 16/1, 16/2, 18, 20, 20/1, 20/3, 22, 22/1, 24, 26, 28, 30, 32, 34, 36; улица Химиков, дома №№ 3А, 4, 4А, 5, 5А, 6, 6А, 7, 7А, 8, 8А, 9, 9А, 10, 10А, 10/1, 11, 12, 13, 13А, 14, 15, 15А, 16, 16А, 17, 17А, 18, 18А, 19, 19А, 20, 20А, 21А, 22, 22А, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 39, 40, 41, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136; улица Электриков, дома №№ 2, 4, 6, 7, 7А, 8, 9, 10, 12, 14, 14А, 16, 18А, 18Б, 20, 22, 24; переулок Новый, дома №№ 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8А, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 21/1, 22, 23, 24, 25, 26, 27; переулок Темиртауский, дома №№ 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 18, 19; Клубный проезд, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 20, 20A, 21, 22, 23, 24, 24А, 24В, 25; Школьный проезд, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 3А, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15; 125 квартал, дома №№ 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17А, 18, 19, 22, 24, 25, 27, 29, 29/2, 30, 30/1, 31, 32, 32/1, 32/2, 33, 35, 36, 37, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 65, 66, 67, 68; 125А квартал, дома №№ 1, 1А, 2, 3, 4, 4/1, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27А, 32, 33, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 55, 56, 60, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69; Сетевой участок, дома №№ 1, 2, 3, 4, 5, 6.