Сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5044 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 2021 жылғы 2 наурыздағы № 4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Саран қаласының әкімінің 02.03.2021 № 4 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңының 23-бабына сәйкес, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 33, 37-баптарын басшылыққа алып, Саран қаласының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Саран қалалық аумақтық сайлау комиссиясымен келісім бойынша осы шешімнің қосымшасына сәйкес Саран қаласы және Ақтас кенті бойынша сайлау учаскелері құрылсын.
2. "Сайлау учаскелерін құру туралы" Саран қаласы әкімінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі № 01 шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3123 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 сәуірде № 17 (792) "Саран газеті" қалалық газетінде, 2015 жылғы 22 сәуірде "Әділет" ақпараттық құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Саран қаласы әкімі аппаратының басшысы С.Т. Поведаға жүктелсін.
4. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Саран қаласы әкімі Е. Темирханов
Саран қаласы әкімінің
2018 жылғы "30" қарашадағы
№ 1 шешіміне
Қосымша
Саран қаласы және Ақтас кенті бойынша сайлау учаскелері
№ 261 сайлау учаскесі
Орталығы: "Энергоуголь XXI" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі, Саран қаласы, Жеңіс көшесі, 28а үй.
Шекараларда: Чкалов көшесі, 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35 үйлер;
Шахтерская көшесі, 32, 32а, 34а, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а үйлер;
Жеңіс көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 34а, 35, 36, 37, 36а, 38, 38а, 41 үйлер;
Огородная көшесі, 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72 үйлер;
Жамбыл көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18, 18а, 18б, 19, 19А, 19Б, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 23а, 24, 24А, 24Б, 25, 25А, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55/1 үйлер;

Об образовании избирательных участков
Решение акима города Сарани Карагандинской области от 30 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2018 года № 5044. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 2 марта 2021 года № 4
Сноска. Утратило силу решением акима города Сарани Карагандинской области от 02.03.2021 № 4 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", руководствуясь статьями 33, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", аким города Сарани РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки по городу Сарани и поселку Актас по согласованию с Саранской городской территориальной избирательной комиссией согласно приложению к настоящему решению.
2. Признать утратившим силу решение акима города Сарани от 3 апреля 2015 года № 01 "Об образовании избирательных участков" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3123, опубликовано 17 апреля 2015 года в городской газете "Саран газеті" № 17 (792), в информационно-правовой системе "Әділет" 22 апреля 2015 года).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима города Сарани" Поведа С.Т.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Сарани Е. Темирханов
Приложение
к решению акима
города Сарани № 1
от "30" ноября 2018 года
Избирательные участки по городу Сарани и поселку Актас
Избирательный участок № 261
Центр: товарищество с ограниченной ответственностью "Энергоуголь XXI", город Сарань, улица Победы, дом 28а.
В границах: улица Чкалова, дома: 1, 3, 5, 5а, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31, 33, 35;
улица Шахтерская, дома: 32, 32а, 34а, 36, 38, 40, 42, 44, 44а, 45, 46, 46а, 47, 48, 48а, 49, 50, 50а, 51, 52, 52а, 53, 54, 54а, 55, 56, 56а, 57, 58, 58а;
улица Победы, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 15/1, 16, 17, 18, 19, 19а, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 28, 29, 30, 31, 32, 34, 34а, 35, 36, 37, 36а, 38, 38а, 41;
улица Огородная, дома: 1, 1А, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, 30, 32, 32А, 34, 36, 38, 40, 42, 44, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 72;
улица Жамбыла, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17А, 17Б, 18, 18а, 18б, 19, 19А, 19Б, 20, 20А, 20Б, 21, 22, 23, 23а, 24, 24А, 24Б, 25, 25А, 26, 26А, 26Б, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40А, 41, 42, 42А, 43, 44, 45, 47, 49, 51, 53, 55/1;

Московская көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12 үйлер;
Безымянная, Водоканальная, Капитальная, Тимирязев, Коминтерн, Черняховский, Трудовая, Пирогов, Комсомольская, Мир, Калинин, Стадионная, Заречная, Челюскин, Киров көшелері;
Безымянный, Водоканальный тұйық көшелері;
№ 262 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 1 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 50 үй.
Шекараларда: Жамбыл көшесі, 46, 48, 52, 54, 55, 55а, 57, 57а, 59 үйлер;
Қабыш Жәкенов көшесі, 17, 19, 21, 23 үйлер;
Московская көшесі, 1, 3, 5 үйлер.
№ 263 сайлау учаскесі
Орталығы: "Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны, Саран қаласы, Ленин даңғылы, 14 үй.
Шекараларда: Жеңіс көшесі, 40, 40а, 42, 42а, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66 үйлер;
Саран көшесі, 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26 үйлер;
Чкалов көшесі, 55, 55А, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71а, 71б, 73 үйлер;
Жамбыл көшесі, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67а үйлер;
Қабыш Жәкенов көшесі, 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 үйлер;
Елизавета Зимина көшесі;
Ленин даңғылы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 үйлер;
"Абай Құнанбаев атындағы Саран гуманитарлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорнының жатақханасы.
№ 264 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 17 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Абай көшесі, 25а үй.
Шекараларда: Абай көшесі, 11, 13, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29 үйлер;
Жанғали Қожанов көшесі: 13, 15, 17, 19, 21 үйлер.
№ 265 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 4 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 72 үй.
Шекараларда: Жамбыл көшесі, 71, 71а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108 үйлер;
Жанғали Қожанов көшесі, 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 үйлер;
Абай көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16 үйлер;
Жеңіс көшесі, 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113 үйлер;
Чкалов көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103 үйлер;
Горький көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Доковская көшесі, 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;
Рабочая көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 үйлер;

улица Московская, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12;
улицы: Безымянная, Водоканальная, Капитальная, Тимирязева, Коминтерна, Черняховского, Трудовая, Пирогова, Комсомольская, Мира, Калинина, Стадионная, Заречная, Челюскина, Кирова;
переулки: Безымянный, Водоканальный.
Избирательный участок № 262
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 1", город Сарань, улица Жамбыла, дом 50.
В границах: улица Жамбыла, дома: 46, 48, 52, 54, 55, 55а, 57, 57а, 59;
улица Кабыша Жакенова, дома: 17, 19, 21, 23;
улица Московская, дома: 1, 3, 5.
Избирательный участок № 263
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Саранский гуманитарно-технический колледж имени Абая Кунанбаева", город Сарань, проспект Ленина, дом 14.
В границах: улица Победы, дома: 40, 40а, 42, 42а, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66;
улица Саранская, дома: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26;
улица Чкалова, дома: 55, 55А, 57, 57а, 59, 61, 63, 65, 67, 69, 71, 71а, 71б, 73;
улица Жамбыла, дома: 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67а;
улица Кабыша Жакенова, дома: 1, 2, 3, 3а, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16;
улица Елизаветы Зиминой;
проспект Ленина, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12;
Общежитие коммунального государственного казенного предприятия "Саранский гуманитарно-технический колледж имени Абая Кунанбаева".
Избирательный участок № 264
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 17", город Сарань, улица Абая, дом 25а.
В границах: улица Абая, дома: 11, 13, 15, 17, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 29;
улица Жангали Кужанова, дома: 13, 15, 17, 19, 21.
Избирательный участок № 265
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 4", город Сарань, улица Жамбыла, дом 72.
В границах: улица Жамбыла, дома: 71, 71а, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108;
улица Жангали Кужанова, дома: 2, 3, 4, 4а, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11;
улица Абая, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14, 16;
улица Победы, дома: 68, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 101, 103, 105, 107, 109, 111, 113;
улица Чкалова, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 75, 77, 79, 81, 83, 85, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 103;
улица Горького, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Доковская, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;
улица Рабочая, дома: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9;

Гастелло көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19 үйлер;
Солнечная көшесі, 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14 үйлер;
Юность көшесі, 7, 9, 13, 15, 17, 19 үйлер;
Карагандинская көшесі;
Волынский, Озерный, Больничный тұйық көшелері.
№ 266 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі (оң жақ қанаты), Саран қаласы, 1 "А" ықшам ауданы, 26 үй.
Шекараларда: 1 "А" ықшам ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19 үйлер.
№ 267 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 6 жалпы білім беретін мектеп" комуналдық мемлекеттік мекемесі (сол жақ қанаты), Саран қаласы, 1 "А" ықшам ауданы, 26 үй.
Шекараларда: "Горняк" ықшам ауданы: 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 96, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 165, 169, 170 үйлер.
№ 268 сайлау учаскесі
Орталығы: "Даму мүмкіндігі шектеулі балаларға арналған № 5 облыстық арнайы мектеп-интернаты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Жамбыл көшесі, 112 үй.
Шекараларда: 1 "А" ықшам ауданы, 20, 21, 22, 23, 24, 25 үйлер;
Рабочая көшесі, 2 үй;
Кошевой, Кутузов, Свердлов, Макаренко, Труд, Южная, Степная, Луговая, Набережная, Казахская, Зеленая, Гоголь көшелері;
Северный, Первый, Садовый, Бульварный, Западный, Труд, Гоголь, Крайний тұйық көшелері;
Центральный өткелі.
№ 269 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 7 жалпы білім беретін мектеп-интернат" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, 2 ықшам аудан, 15а үй.
Шекараларда: 2 ықшам аудан: 99, 15а, 21а, 32, 33, 34 үйлер;
2 ықшам аудан: 1, 2, 5, 6, 7, 12, 13, 21, 22, 128, 130, 131, 133, 134, 148, 149, 150, 151, 152, 153 үйлер;
"Химик" ықшам ауданы: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124 үйлер;
"Жосалы" станциясының үйлері.
№ 270 сайлау учаскесі
Орталығы: "Облыстық наркологиялық диспансер" КМК Саран қаласының мәжбүрлеп емдеуге арналған наркологиялық бөлімшесі", Саран қаласы, Чкалов көшесі, 73 үй.
Шекараларда: "Облыстық мәжбүрлеп емдеуге арналған наркологиялық ұйымы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны.
№ 271 сайлау учаскесі
Орталығы: "Саран техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Саран қаласы, Кольцевая көшесі, 12 үй.

улица Гастелло, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19;
улица Солнечная, дома: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 12, 14;
улица Юности, дома 7, 9, 13, 15, 17, 19;
улица Карагандинская;
переулки: Волынский, Озерный, Больничный.
Избирательный участок № 266
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 6" (правое крыло), город Сарань, микрорайон 1 "А", дом 26.
В границах: микрорайон 1 "А", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 8а, 9, 10, 11, 12, 13, 16, 17, 18, 19.
Избирательный участок № 267
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 6" (левое крыло), город Сарань, микрорайон 1 "А", дом 26.
В границах: микрорайон "Горняк", дома: 1, 2, 3, 4, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 75, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 96, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 137, 138, 139, 142, 143, 144, 145, 146, 149, 165, 169, 170.
Избирательный участок № 268
Центр: коммунальное государственное учреждение "Областная специальная школа - интернат № 5 для детей с ограниченными возможностями в развитии", город Сарань, улица Жамбыла, дом 112.
В границах: микрорайон 1 "А", дома: 20, 21, 22, 23, 24, 25;
улица Рабочая, дом 2;
улицы: Кошевого, Кутузова, Свердлова, Макаренко, Труда, Южная, Степная, Луговая, Набережная, Казахская, Зеленая, Гоголя;
переулки: Северный, Первый, Садовый, Бульварный, Западный, Труда, Гоголя, Крайний;
проезд Центральный.
Избирательный участок № 269
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа-интернат № 7", город Сарань, микрорайон 2, дом 15а.
В границах: микрорайон 2, дома: 9, 15а, 21а, 32, 33, 34;
микрорайон 3, дома: 1, 2, 5, 6, 7, 12, 13, 21, 22, 128, 130, 131, 133, 134, 148, 149, 150, 151, 152, 153;
микрорайон "Химик", дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60, 61, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 81, 82, 83, 84, 85, 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95, 96, 97, 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124;
дома станции "Жосалы".
Избирательный участок № 270
Центр: "Наркологическое отделение для принудительного лечения города Сарани коммунальное государственное предприятие "Областной наркологический диспансер", город Сарань, ул. Чкалова, дом 73.
В границах: коммунальное государственное казенное предприятие "Областная наркологическая организация для принудительного лечения".
Избирательный участок № 271
Центр: коммунальное государственное учреждение "Саранский технический колледж" город Сарань, улица Кольцевая, дом 12.

Орталығы: "№ 16 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақтас кенті, Космическая көшесі, 11 үй.
Шекараларда: Ақтас кенті, Ленинградская көшесі 22, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 26а, 24, 27, 29 үйлер;
Космическая көшесі, 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 16а, 17, 18а үйлер;
Городская көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16 үйлер;
Ковыльная көшесі, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44 үйлер;
Привольная көшесі, 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 69а, 71, 73, 73а, 75 үйлер;
Первомайская көшесі, 13, 14 үйлер;
Ковыльный тұйық көшесі, 1, 2, 3, 4, 5, 6 үйлер;
Ковыльный тұйығы, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9 үйлер.
№ 276 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 13 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақтас кенті, Бородин көшесі, 7 үй.
Шекараларда: Ақтас кенті, Транспортная көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 үйлер;
Привольная көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61 үйлер;
Гражданская көшесі, 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55 үйлер;
Лихачев көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Ковыльная көшесі, 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15 үйлер;
Космическая көшесі, 1, 3, 5, 7 үйлер;
Первомайская көшесі, 16б үй;
Кржижановский көшесі: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17 үйлер;
8 Март көшесі, 4, 7, 18, 19, 21, 22а, 23, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32 үйлер;
Шевцова тұйық көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 үйлер;
Саратовский тұйық көшесі, 1, 2, 3, 4 үйлер;
Чайковский тұйық көшесі, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 үйлер;
Громова, Батумский, первый Гражданский, второй Гражданский, тұйық көшелері;
"Ақтас" шахтасының кіші станциясы үйлері.
№ 277 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақтас кентінің мәдени - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (спорт залы), Ақтас кенті, Кржижановский көшесі, 16а үй.
Шекараларда: Ақтас кенті, Гастелло көшесі: 12, 16 үйлер;
Кржижановский көшесі: 6, 20, 21, 23 үйлер;
Ковыльная көшесі: 2, 4, 6, 8 үйлер;
1 ықшам аудан: 1, 2, 3, 4, 5 үйлер.
№ 278 сайлау учаскесі
Орталығы: "Ақтас кентінің мәдени - сауық орталығы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны (кіші зал), Ақтас кенті, Кржижановский көшесі, 16а үй.

Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 16", город Сарань, поселок Актас, улица Космическая, дом 11.
В границах: улица Ленинградская, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16, 18, 20, 22, 23, 25, 26а, 24, 27, 29;
улица Космическая, дома: 2, 4, 6, 8, 9, 10, 12, 13, 15, 16, 16а, 17, 18а;
улица Городская, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 16;
улица Ковыльная, дома: 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44;
улица Привольная, дома: 56, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 67, 67а, 68, 69, 69а, 71, 73, 73а, 75;
улица Первомайская, дома 13, 14;
переулок Ковыльный, дома 1, 2, 3, 4, 5, 6;
Ковыльный тупик, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9.
Избирательный участок № 276
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 13", город Сарань, поселок Актас, улица. Бородина, дом 7.
В границах: улица Транспортная, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 8а, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24;
улица Привольная, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 59, 61;
улица Гражданская, дома: 2, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 13а, 14, 16, 18, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55;
улица Лихачева, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Ковыльная, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15;
улица Космическая, дома: 1, 3, 5, 7;
улица Первомайская, дом 16б;
улица Кржижановского, дома: 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 16, 17;
улица 8 Марта, дома: 4, 7, 18, 19, 21, 22а, 23, 24, 25, 26а, 27, 28, 29, 30, 31, 32;
переулок Шевцовой, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17;
переулок Саратовский, дома: 1, 2, 3, 4;
переулок Чайковского, дома: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13;
переулки: Громовой, Батумский, первый Гражданский, второй Гражданский;
дома подстанции шахты "Актасская".
Избирательный участок № 277
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр поселка Актас" (спортивный зал), город Сарань, поселок Актас, улица Кржижановского, дом 16а.
В границах: улица Гастелло, дома: 12, 16;
улица Кржижановского, дома: 6, 20, 21, 23;
улица Ковыльная, дома: 2, 4, 6, 8;
микрорайон 1, дома: 1, 2, 3, 4, 5.
Избирательный участок № 278
Центр: коммунальное государственное казенное предприятие "Культурно-досуговый центр поселка Актас" (малый зал), город Сарань, поселок Актас, улица Кржижановского, дом 16а.

Шекараларда: Ақтас кенті, Кржижановский көшесі: 18, 27а, 29 үйлер;
Гастелло көшесі: 18, 18а, 18б, 20, 22 үйлер;
Первомайская көшесі: 4, 6, 8, 12, 14а, 14б, 14в үйлер;
1 ықшам аудан: 6, 7, 8 үйлер.
№ 279 сайлау учаскесі
Орталығы: "№ 13 жалпы білім беретін мектеп" коммуналдық мемлекеттік мекемесі, Ақтас кенті, Бородин көшесі, 7 үй.
Шекараларда: Ақтас кенті, Привольная көшесі, 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26 үйлер;
Кржижановский көшесі: 12, 14 үйлер;
Гастелло көшесі: 2, 4, 6, 8, 10 үйлер;
Первомайская көшесі: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10 үйлер;
Саратовская көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 үйлер;
Бородин тұйық көшесі, 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24 үйлер;
Сабырхан кіші станциясы және "Күзембаев атындағы шахта" кіші станциясы;
"Сабырхан" станциясы;
"Бытовая" кіші станциясы.
№ 280 сайлау учаскесі
Орталығы: "Саран қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны, Саран қаласы, Саранская көшесі, 28а үй.
Шекараларда: "Саран қаласының орталық ауруханасы" коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны.

В границах: улица Кржижановского, дома: 18, 27а, 29;
улица Гастелло, дома: 18, 18а, 18б, 20, 22;
улица Первомайская, дома: 4, 6, 8, 12, 14а, 14б, 14в.
микрорайон 1, дома: 6, 7, 8.
Избирательный участок № 279
Центр: коммунальное государственное учреждение "Общеобразовательная школа № 13", город Сарань, поселок Актас, улица Бородина, дом 7.
В границах: улица Привольная, дома: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 24, 26;
улица Кржижановского, дома: 12, 14;
улица Гастелло, дома: 2, 4, 6, 8, 10;
улица Первомайская, дома: 1, 2, 3, 5, 7, 9, 10;
улица Саратовская, дома: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46;
переулок Бородина, дома: 2, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24;
Сабурханская подстанция и подстанция "Шахта имени Кузембаева";
станция "Сабурханская";
подстанция "Бытовая".
Избирательный участок № 280
Центр: коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Сарани", город Сарань, улица Саранская, дом 28а.
В границах: коммунальное государственное предприятие "Центральная больница города Сарани".