Қарабас кентіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Абай ауданы Қарабас кентінің әкімінің 2018 жылғы 4 қыркүйектегі № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 қыркүйекте № 4955 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабының 4) тармақшасының, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35 бабының 2 тармағының негізінде және тұрғындардың пікірлерін ескере отырып ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысы Абай ауданы Қарабас кентіндегі көшелер келесідей:
1) Дзержинская көшесі Болашақ көшесіне;
2) Нагорная көшесі Қайнар көшесіне;
3) Почтовая көшесі Алатау көшесіне;
4) Молодежная көшесі Достық көшесіне;
5) Заводская көшесі Наурыз көшесіне;
6) Новая көшесі Самал көшесіне;
7) Песчаная көшесі Ұлытау көшесіне қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қарабас кентінің әкімі Е. Төкебаев

О переименовании улиц в поселке Карабас
Решение акима поселка Карабас Абайского района Карагандинской области от 4 сентября 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 сентября 2018 года № 4955
На основании подпункта 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно - территориальном устройстве Республики Казахстан", пункта 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и с учетом мнения населения РЕШИЛ:
1. Переименовать в поселке Карабас Абайского района Карагандинской области следующие улицы:
1) улицу Дзержинская в улицу Болашақ;
2) улицу Нагорная в улицу Қайнар;
3) улицу Почтовая в улицу Алатау;
4) улицу Молодежная в улицу Достық;
5) улицу Заводская в улицу Наурыз;
6) улицу Новая в улицу Самал;
7) улицу Песчаная в улицу Ұлытау.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Карабас Тукебаев Е.