Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2018 жылғы 6 желтоқсандағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 5080 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 2020 жылғы 27 қаңтардағы № 1 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 27.01.2020 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 23-бабының 1-тармағына сәйкес және аудандық сайлау комиссиясымен келісе отырып аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес Бұқар жырау ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Алия Елубаевна Шайкеноваға жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ш. Мамалинов
Аудан әкімінің
2018 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 2 шешіміне
1 қосымша
Бұқар жырау ауданының аумағындағы сайлау учаскелері
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданының әкімінің 13.05.2019 № 3 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Р/с №
Аудан атауы
Сайлау учаскесінің №
Учаске орналасқан мекенжай
Орналасқан жері
Учаске орналасқан мекенжай
1.
Бұқар жырау
487
Ботақара кенті
Мәдениет үйінің ғимараты, Қазыбек би көшесі 52
Нуркен Абдиров көшесі: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
Казыбек би көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 86, 88, 90,70, 63, 65, 67.
Подгорная көшесі: 1, 2, 2А, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22.
Ауэзова көшесі: 1,1а, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а, 4б, 4В, 5А,5Б, 6, 7, 7а, 7В, 7Г, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 13а, 14а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
Джамбула көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
Мустафин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
Молодежная көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22.

Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района
Решение акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 6 декабря 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 декабря 2018 года № 5080. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27 января 2020 года № 1
Сноска. Утратило силу решением акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 27.01.2020 № 1 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с пунктом 1 статьи 23 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и по согласованию с районной избирательной комиссией аким района РЕШИЛ:
1. Образовать избирательные участки на территории Бухар-Жырауского района согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Бухар-Жырауского района согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Шайкенову Алию Елубаевну.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Ш. Мамалинов
Приложение 1
к решению акима района
от 6 декабря 2018 года
№ 2
Избирательные участки на территории Бухар-Жырауского района
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения акима Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 13.05.2019 № 3 (вводится в действие со дня официального опубликования).
№ п/п
Наименование района
Номер избирательного участка
Адрес место нахождения участка
Место расположения
Обслуживаемая территория участка округа
1.
Бухар – Жырауский
487
поселок Ботакара
Здание дома культуры, улица Казыбек би 52
улица Нуркена Абдирова: 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14.
улица Казыбек би: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 9, 11, 12, 13, 14, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 40, 41, 42, 43, 44, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 54а, 56, 56а, 58, 60, 62, 63, 64, 65, 66, 68, 86, 88, 90,70, 63, 65, 67.
улица Подгорная: 1, 2, 2А, 4, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 18, 20, 22.
улица Ауэзова: 1,1а, 2а, 2б, 3, 3а, 4, 4а,4б, 4В, 5, 5А, 5Б, 6, 7, 7а, 7В, 7Г, 8, 8А, 9, 10, 11, 13, 13а, 14а, 15, 17, 19, 21, 23, 25, 27, 29, 31.
улица Джамбула: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 10а, 11, 11а, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 31, 33, 35, 37, 39.
улица Мустафина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24.
улица Молодежная: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 20, 21, 22.

Юбилейная көшесі: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19, 23.
Механизаторская көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8б, 8г, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23,24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 45, 46.
40 лет Казахстана көшесі: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17,17/1, 17/2, 18, 19-1,19-2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 31, 33.
Айтеке би көшесі: 1, 1а,2, 3, 4, 5, 6-1,6-2,6-4,6-7,6-10,6-12, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21.
Толе би көшесі: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
Кузьма Черняева көшесі: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 21, 23.
Доскей көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
Абылай хан көшесі: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15,16, 17,19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29,32, 33, 35, 37, 39б, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54.
2.
Бұқар жырау
488
Ботақара кенті
Ю. А. Гагарин атындағы орта мектебінің ғимараты, Энергетиков көшесі 7
Құрманғазы көшесі: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
Амангельды көшесі: 1, 2а, 3, 4, 4А, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32,32 А, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 55.
Энергетиков көшесі: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 16/2,16/3, 18, 20, 22, 24.
Нуринская көшесі: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
Шопанай кошесі: 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 24.
Бауржан Момышұлы көшесі: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25.
Сейфулин көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35.
Абай көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 37А, 39.
Березюкова көшесі: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83.
Сатпаев көшесі: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77,78, 79, 80.

улица Юбилейная: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 8, 9, 10, 10а, 11, 12, 12а, 13, 15, 16, 17, 19, 23.
улица Механизаторская: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 8б, 8г, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 23,24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35, 37, 39, 40, 41, 44, 45, 46.
улица 40 лет Казахстана: 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17/1, 17/2, 18, 19-1,19-2, 20, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29,30, 32, 31,33.
улица Айтеке би: 1, 1а,2, 3, 4, 5, 6-1,6-2,6-4,6-7,6-10,6-12,7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 19, 21.
улица Толе би: 1, 2, 3, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12.
улица Кузьма Черняева: 1, 2, 3, 4, 4А, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 14, 15, 17, 19, 21, 23.
улица Доскей: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 38.
улица Абылай хана: 1, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 9а, 10, 11, 12, 13, 14, 14а, 15,16, 17,19, 21, 22, 23, 24, 26, 28, 29,32, 33, 35, 37, 39б, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54.
2.
Бухар – Жырауский
488
поселок Ботакара
Здание средней школы имени Ю. А. Гагарина, улица Энергетиков 7
улица Курмангазы: 1, 2, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 26, 26 а, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46, 48, 50, 52, 54, 56, 58, 60, 62, 64, 66, 68.
улица Амангельды: 1, 2а, 3, 4, 4А, 5, 5а, 6, 6а, 7, 8, 8а, 9, 10, 10а, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 18а, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 32, 32А, 33, 34, 35, 36, 37, 37а, 37б, 38, 39, 40, 41, 41А, 42, 43, 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 51а, 53, 55.
улица Энергетиков: 1, 1а, 2, 2а, 3, 4, 5, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 16а, 16/2,16/3. 18, 20, 22, 24.
улица Нуринская: 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10.
улица Шопанай: 2, 4, 5, 6, 7, 7а, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 17а, 18, 19, 20, 21, 22, 24.
улица Бауржан Момышулы: 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 14, 15, 16, 17, 18, 21, 23, 25.
улица Сейфулина: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18А, 19, 20, 22, 24, 25, 27, 28, 29, 30, 31, 33, 35.
улица Абая: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 27а, 28, 29, 29А, 30, 31, 32, 33, 33А, 35, 36, 37, 37А, 39.
улица Березюкова: 1, 2, 3, 4, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 23, 24, 25, 26, 27, 29, 30, 31, 32, 33, 36, 38, 39, 40, 41, 42, 44, 45, 46, 47, 49, 50, 51, 52, 52а, 53, 54, 55, 56, 57, 58, 59, 61, 63, 66, 67, 68, 69, 70, 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80, 82, 83.
улица Сатпаева: 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 48, 50, 52, 53, 54, 55, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 65, 66, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 73, 73а, 74, 75, 76, 77,78, 79, 80.

Төреғожин көшесі: 2, 3А, 4, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14.
Күляш Байсеитова көшесі: 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
Бұқар жырау көшесі: 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 67, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 126, 130, 131, 132, 133А, 134, 135, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183.
Ботақара станциясы.
3.
Бұқар жырау

улица Торегожина: 2, 3А, 4, 7, 8, 9, 10,11, 12, 13, 14.
улица Куляш Байсеитовой: 1, 2, 2а, 4, 6, 8, 10, 12, 13, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26.
улица Бухар-Жырау: 1, 3, 4, 5, 5а, 6, 7, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41, 42, 43, 45, 46, 47, 48, 49, 50, 51, 52, 53, 54, 55, 57, 67, 74, 76, 78, 80, 81, 84, 86, 88, 89, 90, 91, 92, 94, 95, 96, 97, 97а, 98, 99, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109,110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 126, 130, 131, 132, 133А,134, 135, 137, 138, 140, 141, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 150, 151, 152, 153, 155, 157, 159, 161, 163, 165, 167, 169, 171, 173, 175, 177, 179, 181, 183.
станция Ботакара;
3.
Бухар – Жырауский

489
Петровка ауылы
Петровка орта мектебінің ғимараты, Школьная көшесі 12А
Петровка ауылдық округі:
Петровка ауылы.
4.
Бұқар жырау
490
Жанақала ауылы
Мектеп ғимараты Ақжол көшесі 10
Петровка ауылдық округі:
Жанақала ауылы,
Жастлек ауылы.
5.
Бұқар жырау
491
Ботақара ауылы
Клуб ғимараты, Мухтар Ауэзов көшесі 1
Ботақара ауылы.
6.
Бұқар жырау
492
Көкпекті ауылы
Орта мектебінің ғимараты, Шоссейная көшесі 30
Көкпекті ауылдық округі:
Көкпекті ауылы.
7.
Бұқар жырау

489
село Петровка
Здание Петровской средней школы, улица Школьная 12А
Петровский сельский округ:
село Петровка.
4.
Бухар – Жырауский
490
село Жанакала
Здание школы, улица Акжол 10
Петровский сельский округ:
село Жанакала,
село Жастлек.
5.
Бухар – Жырауский
491
село Ботакара
Здание клуба, улица Мухтара Ауэзова 1
село Ботакара.
6.
Бухар – Жырауский
492
село Кокпекты
Здание средней школы, улица Шоссейная 30
Кокпектинский сельский округ:
село Кокпекты.
7.
Бухар – Жырауский

493
Байқадам ауылы
Мектеп ғимараты, Торговая көшесі 15А
Көкпекті ауылдық округі:
Байқадам ауылы.
8.
Бұқар жырау
494
Сартөбе ауылы
Сартөбе сауықтыру орталығы ғимараты, Школьная көшесі 22
Көкпекті ауылдық округі:
Сартөбе ауылы.
9.
Бұқар жырау
495
Тоғызқудық ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Орталық көшесі 12
Тоғызқудық ауылдық округі:
Тоғызқудық ауылы,
Тасшоқы ауылы.
10.
Бұқар жырау
496
Қарақудық ауылы
Клуб ғимараты, Ә. Қыздарбеков көшесі 20
Қарақудық ауылы.
11.
Бұқар жырау
497
Доскей ауылы
Мектеп ғимараты, Асылбекова көшесі 1
Доскей ауылдық округі:
Доскей ауылы,
Трудовое ауылы.
12.
Бұқар жырау

493
село Байкадам
Здание школы, улица Торговая 15А
Кокпектинский сельский округ:
село Байкадам.
8.
Бухар – Жырауский
494
село Сартюбе
Здание оздоровительного центра, улица Школьная 22
Кокпектинский сельский округ:
село Сартюбе.
9.
Бухар – Жырауский
495
село Тогызкудук
Здание дома культуры, улица Орталык 12
Тогызкудукский сельский округ:
Село Тогызкудук,
Село Тасшокы.
10.
Бухар – Жырауский
496
село Каракудук
Здание клуба, улица А. Кыздарбекова 20
Село Каракудук.
11.
Бухар – Жырауский
497
село Доскей
Здание школы, улица Асылбекова 1
Доскейский сельский округ:
Село Доскей,
Село Трудовое.
12.
Бухар – Жырауский

498
Үштөбе ауылы
Үштөбе орта мектебінің ғимараты, Октябрьская көшесі 34
Үштөбе ауылдық округі:
Үштөбе ауылы,
Сокурское ауылы.
13.
Бұқар жырау
499
Құрылыс ауылы
Ақжар негізгі мектебінің ғимараты, Ы. Алтынсарин көшесі 7
Үштөбе ауылдық округі:
Құрылыс ауылы.
14.
Бұқар жырау
500
Сарыарқа ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Достық көшесі 8
Үштөбе ауылдық округі:
Сарыарқа ауылы.
15.
Бұқар жырау
501
Новостройка ауылы
Ельгезек негізгі мектебінің ғимараты, Мустафин көшесі 12/1
Үштөбе ауылдық округі:
Новостройка ауылы.
16.
Бұқар жырау
502
Суықсу көшесі
Негізгі мектебінің ғимараты, Бейбітшілік көшесі 5
Суықсу ауылы.
17.
Бұқар жырау
503
Шешенқара ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Пискунов көшесі 57
Шешенқара ауылдық округі:
Шешенқара ауылы,
Ащысу ауылы.
18.
Бұқар жырау
504
Белағаш ауылы
Белағаш орта мектебінің ғимараты, Школьная көшесі 1
Белағаш ауылдық округі:
Белағаш ауылы,
Аюлы ауылы.
19.
Бұқар жырау
505
Акбел ауылы
Клуб ғимараты, Юбилейная көшесі 16
Акбел ауылдық округі:
Ақбел ауылы,
Құрама ауылы,
Алабас ауылы.
20.
Бұқар жырау

498
село Уштобе
Здание Уштобинской средней школы, улица Октябрьская 34
Уштобинский сельский округ:
Село Уштобе,
Село Сокурское.
13.
Бухар – Жырауский
499
село Курлус
Здание Акжарской основной школы, улица Ы.Алтынсарина 7
Уштобинский сельский округ:
село Курлус.
14.
Бухар – Жырауский
500
село Сарыарка
Здание дома культуры, улица Достык 8
Уштобинский сельский округ:
село Сарыарка.
15.
Бухар – Жырауский
501
село Новостройка
Здание Ельгезекской основной школы, улица Мустафина 12/1
Уштобинский сельский округ:
село Новостройка.
16.
Бухар – Жырауский
502
cело Суыксу
Здание основной школы, улица Бейбитшилик 5
cело Суыксу.
17.
Бухар – Жырауский
503
село Шешенкара
Здание дома культуры, улица Пискунова 57
Шешенкаринский сельский округ:
Село Шешенкара,
Село Ащысу.
18.
Бухар – Жырауский
504
село Белагаш
Здание Белагашской средней школы, улица Школьная 1
Белагашский сельский округ:
Село Белагаш,
Село Аюлы.
19.
Бухар – Жырауский
505
село Акбель
Здание клуба, улица Юбилейная 16
Акбельский сельский округ:
Село Акбел,
Село Курама,
Село Алабас.
20.
Бухар – Жырауский

506
Үміткер ауылы
Клуб ғимараты, Қылыш Бабаев көшесі 20
Үміткер ауылдық округі:
Үміткер ауылы,
Төрткөл ауылы.
21.
Бұқар жырау
507
Үлгі ауылы
Мектеп ғимараты, Сатпаев көшесі 40
Үміткер ауылдық округі:
Үлгі ауылы.
22.
Бұқар жырау
508
Керней ауылы
Клуб ғимараты, Бейбітшілік көшесі 17
Керней ауылдық округі:
Керней ауылы.
23.
Бұқар жырау
509
Ақжар ауылы
Мектеп ғимараты, Мектеп көшесі 4
Керней ауылдық округі:
Ақжар ауылы.
24.
Бұқар жырау

506
село Умуткер
Здание клуба улица Кылыша Бабаева 20
Умуткерский сельский округ:
Село Умуткер,
Село Тортколь.
21.
Бухар – Жырауский
507
село Ульга
Здание школы улица Сатпаева дом 40
Умуткерский сельский округ:
село Ульга.
22.
Бухар – Жырауский
508
село Керней
Здание клуба, улица Бейбитшилик 17
Сельский округ Керней:
село Керней.
23.
Бухар – Жырауский
509
село Акжар
Здание школы, улица Мектеп 4
Сельский округ Керней:
село Акжар.
24.
Бухар – Жырауский

510
Алғабас ауылы
Клуб ғимараты, Достық көшесі 18
Керней ауылдық округі:
Алғабас ауылы.
25.
Бұқар жырау
511
Бұқар жырау ауылы
Мектеп ғимараты, Әшім Жапаров көшесі 14
Бұқар жырау ауылдық округі:
Бұқар жырау ауылы,
Семіз – бұға ауылы,
Шалқар ауылы.
26.
Бұқар жырау
512
Акөре ауылы
Клуб ғимараты, Достық көшесі 7
Акөре ауылы.
27
Бұқар жырау
513
Г. Мустафин кенті
Мәдениет үйінің ғимараты, Мира көшесі 19
Г. Мустафин кенті.
28.
Бұқар жырау

510
село Алгабас
Здание клуба улица Достық 18
Сельский округ Керней:
село Алгабас.
25.
Бухар – Жырауский
511
село Бухар-Жырау
Здание школы, улица Ашима Жапарова 14
Бухар-Жырауский сельский округ:
Село Бухар жырау,
Село Семизбуга,
Село Шалкар.
26.
Бухар – Жырауский
512
село Акоре
Здание клуба, улица Достык 7
село Акоре.
27
Бухар – Жырауский
513
поселок Г. Мустафина
Здание дома культуры, улица Мира 19
поселок Г. Мустафина.
28.
Бухар – Жырауский

514
Нуринская станциясы
Орта мектебінің ғимараты, Пионерская көшесі 20а
Нуринская станциясы.
29
Бұқар жырау
515
Қушоқы кенті
Мәдениет үйінің ғимараты, Горняцкая көшесі 14
Қушоқы кенті.
30.
Бұқар жырау
516
Майөзек ауылы
Жеке кәсіпкер "Кузнецов Б." қонақ үй кешенінің ғимараты 28б
Майөзек ауылы.
31.
Бұқар жырау
517
Тұзды ауылы
Орта мектебінің ғимараты, Школьная көшесі 10а
Тұзды ауылдық округі:
Тұзды ауылы,
Старая Тузда ауылы,
Первое мая ауылы.
32.
Бұқар жырау

514
станция Нуринская
Здание средней школы, улица Пионерская 20а
станция Нуринская.
29
Бухар – Жырауский
515
поселок Кушокы
Здание дома культуры, улица Горняцкая 14
поселок Кушокы.
30.
Бухар – Жырауский
516
село Май - Озек
Здание гостиничного комплекса идивидуального предпринимателя "Кузнецов Б.", дом 28б
село Май – Озек.
31.
Бухар – Жырауский
517
село Тузды
Здание средней школы,улица Школьная 10а
сельский округ Тузды:
село Тузды,
село Cтарая Тузда,
село Первое Мая.
32.
Бухар – Жырауский

524
Чкалово ауылы
"Хитрук" жеке кәсіпкер кеңсесінің ғимараты
Самарқанд ауылдық округі:
Чкалово ауылы.
39.
Бұқар жырау
525
Қызылқайын ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Лесная көшесі 1/1
Қызылқайын ауылдық округі:
Қызылқайын ауылы,
Саратовка ауылы.
40.
Бұқар жырау
526
Тасаул ауылы
Клуб ғимараты Орталық көшесі 51
Қызылқайын ауылдық округі:
Тасаул ауылы.
41.
Бұқар жырау
527
Ростовка ауылы
Мәдениет үйінің ғимараты, Центральная көшесі 29
Ростовка ауылдық округі:
Ростовка ауылы.
42.
Бұқар жырау

524
село Чкалово
Здание конторы индвидуального предпринимателя "Хитрук"
Самаркандский сельский округ:
село Чкалово.
39.
Бухар – Жырауский
525
село Кызылкаиын
Здание дома культуры, улица Лесная 1/1
Кызылкаиынский сельский округ:
Село Кызылкаин,
Село Саратовка.
40.
Бухар – Жырауский
526
село Тасаул
Здание клуба, улица Орталык 51
Кызылкаинский сельский округ:
село Тасаул.
41.
Бухар – Жырауский
527
село Ростовка
Здание дома культуры, улица Центральная 29
Ростовский сельский округ:
село Ростовка.
42.
Бухар – Жырауский

528
Қызыл Жар ауылы
"АльТаир Компани" жауапкершілігі шектеулі серіктестік кеңсе ғимараты, Школьная көшесі 18
Ростовка ауылдық округі:
Қызыл Жар ауылы.
43.
Бұқар жырау
529
Красная Нива ауылы
Мектеп ғимараты, Школьная көшесі 1а
Ростовка ауылдық округі:
Красная Нива ауылы.
44.
Бұқар жырау
530
Жанаталап ауылы
Мектеп ғимараты, Болашақ көшесі 21
Жанаталап ауылы.
45.
Бұқар жырау
531
Қаражар ауылы
Жастардың мәдени бос уақыт орталығының ғимараты, Достық көшесі 40
Қаражар ауылдық округі:
Қаражар ауылы,
Геологическое ауылы.
46.
Бұқар жырау

528
село Кызыл Жар
Здание конторы Товарищество с ограниченной ответственностью "АльТаир Компани", улица Школьная 18
Ростовский сельский округ:
село Кызыл Жар.
43.
Бухар – Жырауский
529
село Красная Нива
Здание школы, улица Школьная 1а
Ростовский сельский округ:
село Красная Нива.
44.
Бухар – Жырауский
530
село Жанаталап
Здание школы, улица Болашак 21
село Жанаталап.
45.
Бухар – Жырауский
531
село Каражар
Здание центра культурного досуга молодежи, улица Достық 40
Каражарский сельский округ:
село Каражар,
село Геологическое.
46.
Бухар – Жырауский

532
Асыл ауылы
"Асыл" өндірістік кооперативінің әкімшілік ғимараты, Тепличная көшесі 4/1
Қаражар ауылдық округі:
Асыл ауылы.
47.
Бұқар жырау
533
Волковское ауылы
Мектеп ғимараты, 28 а
Қаражар ауылдық округі:
Волковское ауылы.
48.
Бұқар жырау
534
Ақтөбе ауылы
Клуб ғимараты, Алаш көшесі 20
Ақтөбе ауылдық округі:
Ақтөбе ауылы.
49.
Бұқар жырау
535
Ынтымақ ауылы
Клуб ғимараты, Ынтымақ көшесі 13
Ақтөбе ауылдық округі:
Ынтымақ ауылы.
50.
Бұқар жырау
536.
Жаңаөзен ауылы
Клуб ғимараты, Новоузенская көшесі 40
Жаңаөзен ауылдық округі:
Жаңаөзен ауылы,
Стан ауылы,
Севан ауылы.
Аудан әкімінің
2018 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 2 шешіміне
2 қосымша
Бұқар жырау ауданы әкімінің кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. Бұқар жырау ауданы әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 5 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 3536 болып тіркелген, 2015 жылғы 12 желтоқсанда № 49 (1135) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде, "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 15 желтоқсанда жарияланған);
2. Бұқар жырау ауданы әкімінің 2017 жылғы 10 қаңтардағы № 3-ш "Аудан әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы № 5 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4138 болып тіркелген, 2017 жылғы 18 ақпандағы №7 (1197) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 22 ақпанында жарияланған);
3. Бұқар жырау ауданы әкімінің 2017 жылғы 15 тамыздағы № 6-ш "Аудан әкімінің 2015 жылғы 5 қарашадағы №5 "Бұқар жырау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 4347 болып тіркелген, 2017 жылғы 23 қыркүйекте №37 (1227) "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде 2017 жылдың 18 қыркүйекте жарияланған).

532
село Асыл
Административное здание производственного кооператива "Асыл", улица Тепличная 4/1
Каражарский сельский округ:
село Асыл.
47.
Бухар – Жырауский
533
село Волковское
Здание школы, 28а
Каражарский сельский округ:
село Волковское.
48.
Бухар – Жырауский
534
село Актобе
Здание клуба, улица Алаш 20
Актобинский сельский округ:
село Актобе.
49.
Бухар – Жырауский
535
село Интумак
Здание клуба, улица Ынтымақ 13
Актобинский сельский округ:
село Интумак.
50.
Бухар – Жырауский
536
село Новоузенка
Здание клуба, улица Новоузенская 40
Новоузенский сельский округ:
Село Новоузенка,
Село Стан,
Село Севан.
Приложение 2
к решению акима района
от 6 декабря 2018 года
№ 2
Перечень некоторых решений акима Бухар-Жырауского района признанных утратившими силу
1. Решение акима Бухар-Жырауского района от 5 ноября 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3536, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 12 декабря 2015 года № 49 (1135), в информационно – правовой системе "Әділет" 15 декабря 2015 года);
2. Решение акима Бухар-Жырауского района от 10 января 2017 года № 3-р "О внесении изменения в решение акима района от 5 ноября 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4138, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 18 февраля 2017 года № 7 (1197), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 22 февраля 2017 года);
3. Решение акима Бухар-Жырауского района от 15 августа 2017 года №6-р "О внесении изменения в решение акима района от 5 ноября 2015 года № 5 "Об образовании избирательных участков на территории Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4347, опубликовано в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 23 сентября 2017 года № 37 (1227), Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 сентября 2017 года).