Новоузенка ауылдық округінің елді мекендерінің құрамдас бөлiктерi туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Жаңаөзен ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 22 қарашадағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5036 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Новоузенка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Новоузенка ауылындағы Степная көшесінің атауы – Достық көшесі болып, Новоузенка ауылындағы Атасуйская көшесінің транскрипциясы – Атасу көшесі деп өзгертілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім М.М. Сыздыков

О составных частях населенных пунктов Новоузенского сельского округа
Решение акима Новоузенского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 22 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 декабря 2018 года № 5036
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно–территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Новоузенского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Степная села Новоузенка – на улицу Достық, изменить транскрипцию улицы Атасуйская села Новоузенка – на улицу Атасу.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Сыздыков М.М.