Нұра ауданындағы көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 9 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 қаңтарда № 5131 болып тіркелді. Күші жойылды – Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 2019 жылғы 26 желтоқсандағы № 33/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қарағанды облысы Нұра ауданының әкімдігінің 26.12.2019 № 33/01 (ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

Об определении в Нуринском районе специально отведенных мест для выездной торговли
Постановление акимата Нуринского района Карагандинской области от 29 декабря 2018 года № 9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 8 января 2019 года № 5131. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 26 декабря 2019 года № 33/01
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Нуринского района Карагандинской области от 26.12.2019 № 33/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования).

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі "Сауда қызметін реттеу туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің міндеттерін атқарушысының 2015 жылғы 27 наурыздағы № 264 "Ішкі сауда қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11148 болып тіркелді) сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" и приказом исполняющего обязанности Министра национальной экономики Республики Казахстан от 27 марта 2015 года № 264 "Об утверждении Правил внутренней торговли" (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11148), акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Арнайы немесе сауда жабдығымен жарақталған мамандырылған транспорт құралдарын, сондай-ақ мобильді жабдықты пайдаланумен автодүкен және шатыр арқылы көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындар осы қаулының қосымшасына сәйкес белгіленсін.
2. Нұра ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 наурыздағы № 09/01 "Нұра ауданындағы көшпелі сауда үшін арнайы бөлінген орындарды белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3767 болып тіркелді), аудандық "Нұра" газетінде 2016 жылдың 30 сәуірінде № 17, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылдың 16 мамырында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

1. Определить специально отведенные места для выездной торговли через автолавки и палатки с использованием специальных или специально оборудованных для торговли транспортных средств, а также мобильного оборудования согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Нуринского района от 29 марта 2016 года № 09/01 "Об определении в Нуринском районе специально отведенных мест для выездной торговли" (Зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3767), опубликованное в районной газете "Нұра" от 30 апреля 2016 года № 17, в информационно-правовой системе "Әділет" от 16 мая 2016 года).