Нұра ауданы Құланөтпес ауылдық округіндегі ауылдарының көшелерін атау туралы
Қарағанды облысы Нұра ауданы Құланөтпес ауылының әкімінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 1 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 5017 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңына және Қарағанды облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 6 желтоқсандағы қорытындысына сәйкес, Нұра ауданы Құланөтпес ауылының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра ауданы Құланөтпес ауылдық округі Ақтүбек ауылындағы атауы жоқ 1-көшеге "Ыбырай Алтынсарин" атауы, атауы жоқ 2-көшеге "Рәбиға Есімжанова" атауы берілсін.
2. Нұра ауданы Құланөтпес ауылдық округі Нығыман ауылындағы атауы жоқ 1-көшеге "Ахмет Байтұрсынов" атауы, атауы жоқ 2-көшеге "Қайрат Рысқұлбеков" атауы берілсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ауыл әкімі А. Абенов

О наименовании улиц сел сельского округа Куланутпес Нуринского района
Решение акима села Куланутпес Нуринского района Карагандинской области от 12 ноября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 ноября 2018 года № 5017
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Законом Республики Казахстан "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" от 8 декабря 1993 года и заключением Карагандинской областной ономастической комиссии от 6 декабря 2017 года, аким села Куланутпес Нуринского района РЕШИЛ:
1. Присвоить безымянной 1-улице в селе Актубек сельского округа Куланутпес Нуринского района наименование "Ыбырай Алтынсарин", безымянной 2-улице наименование "Рәбиға Есімжанова".
2. Присвоить безымянной 1-улице в селе Ныгыман сельского округа Куланутпес Нуринского района наименование "Ахмет Байтұрсынов", безымянной 2-улице наименование "Қайрат Рысқұлбеков".
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села А. Абенов