2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 556 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қаңтарда № 5136 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 212 189 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 803 639 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11 083 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 17 364 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 6 380 103 мың теңге;
2) шығындар – 7 241 839 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 108 425 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 147 712 мың тенге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 39 287 мың тенге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - алу 138 075 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профициті пайдалану) – 138 075 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 147 712 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 39 287 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 29 650 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 767 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2019 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша – 50 пайыз;
2) әлеуметтік салық бойынша – 70 пайыз.
3. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін 4 016 599 мың теңге сомасында субвенция қарастырылсын.
4. 2019 жылға арналған ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бюджеттеріне аудандық бюджетіне берілетін субвенциялардың мөлшері 209 147 мың теңге сомасында қарастырылсын, оның ішінде:
Осакаровка кентіне – 112 476 мың теңге;
Молодежный кентіне – 77 835 мың теңге;
Пионер ауылдық округіне - 10 606 мың теңге;
Есіл ауылдық округіне - 8 230 мың теңге.
5. 2019 жылға арналған Осакаров ауданы әкімдігінің резерві 15 608 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.

О районном бюджете на 2019-2021 годы
Решение Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 29 декабря 2018 года № 556. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 9 января 2019 года № 5136. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 212 189 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 803 639 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11 083 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17 364 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 6 380 103 тысяч тенге;
2) затраты – 7 241 839 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 108 425 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 147 712 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 39 287 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 138 075 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 138 075 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 147 712 тысяч тенге;
погашение займов – 39 287 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 29 650 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19.12.2019 № 767 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Установить на 2019 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 50 процентов;
2) по социальному налогу – 70 процентов.
3. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме - 4 016 599 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, поселков, сельских округов, в сумме - 209 147 тысяч тенге, в том числе:
поселку Осакаровка – 112 476 тысяч тенге;
поселку Молодежный – 77 835 тысяч тенге;
Пионерскому сельскому округу – 10 606 тысяч тенге;
сельскому округу Есиль – 8 230 тысяч тенге;
5. Утвердить резерв акимата Осакаровского района на 2019 год в сумме 15 608 тысяч тенге.

6. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елді мекендерде жұмыс істейтін, аудандық бюджеттен қаржыландырылатын денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, қызметтің осы түрлерімен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшілердің айлықақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтік ставкалар 2019 жылға қарастырылсын.

6. Предусмотреть на 2019 год специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы трансферттер және бюджеттік кредит 4 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер бойынша шығыстары 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтері арасындағы бөлінісі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалар тізбесі 7 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7. Утвердить в районном бюджете целевые трансферты и бюджетный кредит на 2019 год согласно приложению 4.
8. Утвердить расходы районного бюджета по селам, поселкам, сельским округам на 2019 год согласно приложению 5.
9. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2019 год согласно приложению 6.
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год согласно приложению 7.

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 19.12.2019 № 767 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы (мың теңге)
1
2
Барлығы
2 511 216
оның ішінде:
Республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 546 571
Облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
434 021
Республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
266 328
Облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
116 584
Республикалық бюджеттен берілетін бюджеттік несие
147 712
Ағымдағы нысаналы трансферттер
республикалық бюджеттен
1 546 571
оның ішінде:
Аудандық мәслихат аппараты
1 782
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
661
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 121
Аудан әкімінің аппараты
11 038
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
7 789
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 249
Осакаровка кенті әкімінің аппараты
3 623
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
2 144
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 479
Молодежный кенті әкімінің аппараты
2 735
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 010
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 725
Есіл ауылдық округі әкімінің аппараты
3 032
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын Көтеруге
1 705
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 327
Пионер ауылдық округі әкімінің аппараты
2 442
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын Көтеруге
1 371
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 071
Батпақ ауылдық округі әкімінің аппараты

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 19.12.2019 № 767 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего
2 511 216
в том числе:
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета
1 546 571
Целевые текущие трансферты из областного бюджета
434 021
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета
266 328
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета
116 584
Бюджетный кредит из республиканского бюджета
147 712
Целевые текущие трансферты:
из республиканского бюджета
1 546 571
в том числе:
Аппарат маслихата района
1 782
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
661
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 121
Аппарат акима района
11 038
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
7 789
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 249
Аппарат акима поселка Осакаровка
3 623
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
2 144
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 479
Аппарат акима поселка МолодҰжный
2 735
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 010
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 725
Аппарат акима сельского округа Есиль
3 032
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 705
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 327
Аппарат акима Пионерского сельского округа
2 442
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 371
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 071
Аппарат акима Батпактинского сельского округа

838
Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты
2 070
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 595
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
475
Ертіс ауылдық округі әкімінің аппараты
1 343
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 020
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
323
Трудовой ауылдық округі әкімінің аппараты
2 188
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 245
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
943
Мирный ауылдық округі әкімінің аппараты
2 206
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
1 268
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
938
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
441 350
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
15 388
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
143 750
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
156 000
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
15 869
2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
102 632
Қазақстан Республикасындағы мүгедектердің құқықтарын және өмір сүру сапасын қамтамасыз етуге
6 424
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 287
Мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
50 965
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
50 449
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
516
Ішкі саясат бөлімі

838
Аппарат акима Тельманского сельского округа
2 070
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 595
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
475
Аппарат акима Иртышского сельского округа
1 343
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 020
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
323
Аппарат акима Трудового сельского округа
2 188
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 245
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
943
Аппарат акима Мирного сельского округа
2 206
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
1 268
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
938
Отдел занятости и социальных программ района
441 350
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
15 388
На выплату государственной адресной социальной помощи
143 750
На выплату государственной адресной социальной помощи из Национального фонда Республики Казахстан
156 000
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов центра занятости
15 869
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
102 632
На обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
6 424
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 287
Отдел культуры и развития языков
50 965
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
50 449
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
516
Отдел внутренней политики

284
Ауданның құрылыс бөлімі
1 220
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
781
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
439
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
797
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
797
Ауданның ветеринария бөлімі
1 415
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
632
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
783
Ауданның кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
1 252
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
682
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
570
облыстық бюджеттен:
434 021
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
53 582
2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту мемлекеттік бағдарламасы аясында еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға
20 847
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
32 735
Ауданның тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
84 280
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін (қала көшелерін), орташа және күрделі жөндеу жұмыстарын жүргізуге
50 000
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына
34 280
Ауданның білім бөлімі
217 785
Сандық білім беру инфрақұрылымын құруға
32 571
Оқу нысандарын жөндеу және күтіміне
185 214
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
45 522
Спорт ұйымының ағымдағы шығындарына
45 522
Ауданның сәулет және қала құрылысы бөлімі
25 000
Бас жоспарларды әзірлеуге
25 000
Ауданның ветеринария бөлімі
7 852
Аса қауіпті жұқпалы аурулармен ауыратын ауру ауыл шаруашылық жануарларын санитарлық союға, иелеріне шығындарын қайтаруға
7 852
Республикалық бюджеттен дамуға берілетін ағымдағы трансферттер:
266 328
Ауданның құрылыс бөлімі
266 328
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
266 328
Облыстық бюджеттен дамуға берілетін ағымдағы трансферттер:
116 584
Ауданның құрылыс бөлімі
116 584
Ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға
116 584
Бюджеттік несиелер
147 712
оның ішінде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
147 712
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға
147 712
Осакаров аудандық мәслихатының
2018 жылғы "29" желтоқсандағы
43 сессиясының № 556 шешіміне
5–қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеттің ауыл, кент, ауылдық округтері бойынша шығындар
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Осакаров аудандық мәслихатының 12.09.2019 № 754 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Шығыстар, мың теңге
1
2
Батпақ ауылдық округі әкімінің аппараты
21 568
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
21 568
Сұңқар ауылдық округі әкімінің аппараты
14 173
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
14 173
Маржанкөл ауылдық округі әкімінің аппараты

284
Отдел строительства района
1 220
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
781
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
439
Отдел архитектуры и градостроительства района
797
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
797
Отдел ветеринарии района
1 415
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
632
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
783
Отдел предпринимательства и промышленности района
1 252
На повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
682
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
570
из областного бюджета:
434 021
Отдел занятости и социальных программ района
53 582
На реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
20 847
На выплату государственной адресной социальной помощи
32 735
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
84 280
На проведение капитального, среднего и текущего ремонта автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
50 000
На жилищно- коммунальное хозяйство
34 280
Отдел образования района
217 785
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
32 571
На содержание и проведение ремонтов объектов образования
185 214
Отдел физической культуры и спорта района
45 522
На текущие расходы организаций спорта
45 522
Отдел архитектуры и градостроительства района
25 000
На разработку генеральных планов
25 000
Отдел ветеринарии района
7 852
На возмещение владельцам стоимости на проведение санитарного убоя, больных сельскохозяйственных животных, особо опасными инфекционными заболеваниями
7 852
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета:
266 328
Отдел строительства района
266 328
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
266 328
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета:
116 584
Отдел строительства района
116 584
На развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
116 584
Бюджетные кредиты
147 712
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
147 712
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
147 712
Приложение 5
к решению 43 сессии
Осакаровского районного маслихата
от "29" декабря 2018 года № 556
Расходы районного бюджета по селам, поселкам, сельским округам на 2019 год
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Осакаровского районного маслихата Карагандинской области от 25.11.2019 № 754 (вводится в действие с 01.01.2019).
Наименование
Расходы, тысяч тенге
1
2
Аппарат акима Батпактинского сельского округа
21 568
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 568
Аппарат акима сельского округа Сункар
14 173
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14 173
Аппарат акима Маржанкульского сельского округа