Сарыөзек ауылдық округіндегі көшелерді қайта атау туралы
Қарағанды облысы Осакаров ауданы Сарыөзек ауылдық округінің әкімінің 2018 жылғы 30 қарашадағы № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 5084 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14 бабы 4) тармақшасын, Қазақстан Республикасының 2001 жылдың 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі баскару туралы" Заңын басшылыққа ала отырып, ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастика комиссиясының қортындысы негізінде, Сарыөзек ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Осакаров ауданы Сарыөзек ауылдық округіндегі Сарыөзек ауылының көшелері келесідей:
1) Карла Маркс көшесі - Байтайлақ батыр көшесіне;
2) Карла Либкнехта көшесін - Нияз батыр көшесіне;
3) Октябрьская көшесі - Атақоныс көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім А. Таран

О переименовании улиц в сельском округе Сарыозек
Решение акима Сарыозекского сельского округа Осакаровского района Карагандинской области от 30 ноября 2018 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 декабря 2018 года № 5084
Руководствуясь подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", учитывая мнение жителей села и на основании заключения областной ономастической комиссии аким сельского округа Сарыозек РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Сарыозек сельского округа Сарыозек Осакаровского района следующие улицы:
1) улицу Карла Маркса - на улицу Байтайлақ батыр;
2) улицу Карла Либкнехта - на улицу Нияз батыр;
3) улицу Октябрьская - на улицу Атақоныс.
2. Контроль за выполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким А. Таран