2018 жылы тіркеуді ұйымдастыру туралы
Қарағанды облысы Ұлытау ауданы әкімінің 2018 жылғы 7 ақпандағы № 2 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 ақпанда № 4613 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 33 бабының 1 тармағының 13) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2012 жылғы 16 ақпандағы "Әскери қызмет және әскери қызметшілердің мәртебесі туралы" Заңының 16 бабының 3 тармағына, Қазақстан Республикасы Қорғаныс Министрінің 2017 жылғы 24 қаңтардағы № 28 "Әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №14881 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Ұлытау ауданының әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2018 жылдың 1 сәуіріне дейін Ұлытау ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімінің шақыру учаскесіне 2001 жылы туған ер азаматтарды тіркеу ұйымдастырылсын.
2. Осы шешімнің орындалысын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің
міндетін атқарушы М. Оспанов
"КЕЛІСІЛДІ"
"07" ақпан 2018 жыл
"Қарағанды облысы Ұлытау ауданының
қорғаныс істері жөніндегі
бөлімі" республикалық мемлекеттік
мекемесінің бастығы Е. Мустагулов

Об организации приписки в 2018 году
Решение акима Улытауского района Карагандинской области от 7 февраля 2018 года № 2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 февраля 2018 года № 4613
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 16 февраля 2012 года "О воинской службе и статусе военнослужащих", приказом Министра обороны Республики Казахстан от 24 января 2017 года № 28 "Об утверждении Правил воинского учета военнообязанных и призывников" (зарегистрирован в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 14881), аким Улытауского района РЕШИЛ:
1. Организовать приписку граждан мужского пола, 2001 года рождения к призывному участку отдела по делам обороны Улытауского района до 1 апреля 2018 года.
2. Контроль за исполнением данного решения возлагается на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении 10 дней со дня его первого официального опубликования.
Исполняюший обязанности
акима района М. Оспанов
"СОГЛАСОВАНО"
"07" февраль 2018 год
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Отдел по делам обороны
Улытауского района
Карагандинской области" Е. Мустагулов