Приозерск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/147 "2018 - 2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Приозерск қалалық мәслихатының 2018 жылғы 23 тамыздағы XXII сессиясының № 22/226 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 7 қыркүйекте № 4926 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Приозерск қалалық мәслихатының 2017 жылғы 25 желтоқсандағы № 17/147 "2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4556 болып тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтардағы № 12 (1446) "ЗакупИнфо" газетінде, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкісінде 2018 жылдың 24 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 3247435 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 213493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 14706 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 12000 мың теңге;
трансферттердің түсімдері - 3007236 мың теңге;
2) шығындар - 3277380 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер - 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 12887 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 12887 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – алу 17058 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 17058 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 17058 мың теңге.";

О внесении изменений в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/147 "О городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение XXII сессии Приозерского городского маслихата Карагандинской области от 23 августа 2018 года № 22/226. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 7 сентября 2018 года № 4926.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Приозерского городского маслихата от 25 декабря 2017 года № 17/147 "О городском бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4556, опубликовано в газете "ЗакупИнфо" № 12 (1446) от 18 января 2018 года, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде от 24 января 2018 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы - 3247435 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 213493 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 14706 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 12000 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 3007236 тысяч тенге;
2) затраты - 3277380 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 12887 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 12887 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 17058 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 17058 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 17058 тысяч тенге.";