Қалалық коммуналдық меншіктегі ұйымды мүліктік кешен ретінде жекешелендіру туралы
Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № 11078 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымда № 6304 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 шілдедегі № 11541/1 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Қызылорда қаласы әкімдігінің 23.07.2018 № 11541/1 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
"Мемлекеттік мүлік туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 1 наурыздағы Заңына, "Жекешелендіру объектілерін сату қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 9 тамыздағы № 920 қаулысына сәйкес Қызылорда қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес қалалық коммуналдық меншіктегі ұйым мүліктік кешен ретінде жекешелендірілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қызылорда қаласы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда қаласының әкімі Н. Нәлібаев
Қызылорда қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 23 мамырдағы №11078 қаулысына қосымша
Мүліктік кешен ретінде жекешелендірілетін қалалық коммуналдық меншіктегі ұйым – "Тұрғын үй Қызылорда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Занды тұлғаның атауы
Жекешелендіру мерзімі
Жекешелендіру түрі
1
"Тұрғын үй Қызылорда" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
Қараша, 2020 жыл
Тендер

О приватизации организации городской коммунальной собственности как имущественный комплекс
Постановление акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 мая 2018 года № 11078. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 4 июня 2018 года № 6304. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23 июля 2018 года № 11541/1
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Кызылорда Кызылординской области от 23.07.2018 № 11541/1 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 1 марта 2011 года "О государственном имуществе", постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 августа 2011 года № 920 "Об утверждении Правил продажи объектов приватизации" акимат города Кызылорды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Приватизировать организацию городской коммунальной собственности как имущественный комплекс согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима города Кызылорды.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Кызылорды Н. Налибаев
Приложение к постановлению акимата города Кызылорды от 23 мая 2018 года № 11078
Приватизируемая организация городского коммунального имущества как имущественный комплекс - товарищество с ограниченной ответственностью "Тұрғын үй Қызылорда"
Наименование юридического лица
Срок приватизации
Вид приватизации
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Тұрғын үй Қызылорда"
Ноябрь, 2020 года
Тендер