2018 жылы өткізілетін бірыңғай мемлекеттік сатып алулардың кейбір мәселелері туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 259-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 22 ақпанда № 6175 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Мемлекеттiк сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы Заңының 8-бабы 1тармағының 3) тармақшасына сәйкес Арал ауданының әкiмдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Арал ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушысы болып айқындалсын.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 18.04.2018 № 303-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді мемлекеттік сатып алудың бірыңғай ұйымдастырушы орындайтын жұмыстар айқындалсын.
3. "Арал ауданының мемлекеттік сатып алу бөлімі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы заңнамада бекітілген тәртіппен осы қаулыдан туындайтын шараларды қабылдасын.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 18.04.2018 № 303-қ қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Арал ауданы әкімінің орынбасары М. Мейірбековке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Р. Өтешов
Арал ауданы әкiмдігiнiң
2018 жылғы "15" ақпан
№ 259-қ қаулысына қосымша
Мемлекеттiк сатып алуды ұйымдастыруды және өткiзудi мемлекеттiк сатып алудың бiрыңғай ұйымдастырушы орындайтын жұмыстар
Атауы
1
Жұмыстар:
1.1.
Елді мекендерді абаттандыру және көгалдандыру

О некоторых вопросах проведения единых государственных закупок в 2018 году
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 15 февраля 2018 года № 259-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 февраля 2018 года № 6175. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить коммунальное государственное учреждение "Отдел государственных закупок Аральского района" единым организатором государственных закупок для заказчиков.
Сноска. Пункт 1 - в редакции постановления Аральского районного акимата Кызылординской области от 18.04.2018 № 303-қ (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
2. Определить работы, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок, согласно приложению к настоящему постановлению.
3. Руководителю коммунального государственного учреждения "Отдел государственных закупок Аральского района" в установленном законодательством порядке принять меры, вытекающие из настоящего постановления.
Сноска. Пункт 3 - в редакции постановления Аральского районного акимата Кызылординской области от 18.04.2018 № 303-қ (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аральского района Мейрбекова М.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности акима района Р. Утешов
Приложение к постановлению
акимата Аральского района
от "15" февраля 2018 года № 259-қ
Работы, организация и проведение государственных закупок которых выполняются единым организатором государственных закупок
Наименование
1.
Работы:
1.1.
Благоустройство и озеленение населенных пунктов