"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №146 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 8 маусымдағы № 196 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 маусымда № 6319 болып тіркелді. Мерзімі біткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қазалы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 146 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6094 нөмерімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылы 10 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 18566853,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1151519 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16423 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 28699 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17370212,4 мың теңге.
2) Шығындар – 18718433,4 мың теңге.
3) Таза бюджеттік кредиттеу – 91818 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 182100 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 90282 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 25000;
қаржы активтерін сатып алу – 25000;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0.
5) Бюджет тапшылығы (профициті) – -268398 мың теңге.
6) Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –268398 мың теңге".
4-тармақтың 2), 3), 5), 7) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"2) тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 11883 мың теңге;
3) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге 7803 мың теңге;
5) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге 13711 мың теңге;
7) еңбек нарығын дамытуға 62717 мың теңге;".
4-тармақ келесі мазмұндағы 8), 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
"8) көлік инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға 1081028 мың теңге;
9) жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге және жергілікті бюджеттердің қаражаты есебінен шығыстардың осы бағыт бойынша төленген сомаларын өтеуге 286671 мың теңге;

О внесении изменений и дополнений в решение Казалинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №146 "О районном бюджете на 2018-2020годы"
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 8 июня 2018 года № 196. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 июня 2018 года № 6319. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казалинского районногомаслихата от 22 декабря 2017 года № 146 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6094, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 10 января 2018 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 18566853,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1151519 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16423 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 28699тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17370212,4 тысяч тенге.
2) Затраты – 18718433,4 тысяч тенге.
3) Чистое бюджетное кредитование – 91818тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 182100 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 90282 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 25000;
приобретение финансовых активов – 25000;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0.
5) Дефицит (профицит) бюджета – -268398 тысяч тенге.
6) Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета- 268398тысяч тенге".
Подпункты 2), 3), 5), 7) пункта 4 изложить в новой редакции:
"2) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам 11883 тысяч тенге;
3) на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника 7803 тысяч тенге;
5) на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов центров занятости 13711 тысяч тенге;
7) на развитие рынка труда 62717 тысяч тенге;".
Пункт 4 дополнить подпунктами 8), 9), 10) следующего содержания:
"8) на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры 1081028 тысяч тенге;
9) на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования, и возмещение сумм, выплаченных по данному направлению расходов за счет средств местных бюджетов 286671 тысяч тенге;

10) ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге 45452 мың теңге;".
5-тармақтың 5), 6), 8), 12) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға 48196,5 мың теңге;
6) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 24085 мың теңге;
8) гемобластозадар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге 1352,3 мың теңге;
12) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 674814 мың теңге;".
5-тармақ келесі мазмұндағы 18) тармақшамен толықтырылсын:
"18) І топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің әлеуметтік көмектеріне ақы төлеуге 10337 мың теңге;".
6-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға 1849708 мың теңге;
2) жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға 1218830 мың теңге;".
6-тармақ келесі мазмұндағы 3), 4) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға 110201 мың теңге;
4) елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 205162 мың теңге;".
6-1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру 217733,4 мың теңге;
2) жылу-энергетикалық жүйені дамыту 132438,2 мың теңге;".
6-1-тармақ келесі мазмұндағы 3), 4), 5), 6) тармақшалармен толықтырылсын:
"3) көлік инфрақұрылымын дамытуға 38652 мың теңге;
4) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға 11020 мың теңге;

10) на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования 45452 тысяч тенге;".
Подпункты 5), 6), 8), 12) пункта 5 изложить в новой редакции:
"5) на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны 48196,5 тысяч тенге;
6) на оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 24085 тысяч тенге;
8) на оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию 1352,3 тысяч тенге;
12) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 674814 тысяч тенге;".
Пункт 5 дополнить подпунктом 18) следующего содержания:
"18) на оплату социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов I группы 10337 тысяч тенге;".
Подпункты 1), 2) пункта 6 изложить в новой редакции:
"1) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 1849708 тысяч тенге;
2) на развитие теплоэнергетической системы 1218830 тысяч тенге;".
Пункт 6 дополнить подпунктами 3), 4) следующего содержания:
"3) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда 110201 тысяч тенге;
4) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах 205162 тысяч тенге;".
Подпункты 1), 2) пункт 6-1 изложить в новой редакции:
"1) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 217733,4 тысяч тенге;
2) на развитие теплоэнергетической системы 132438,2 тысяч тенге;".
Пункт 6-1 дополнить подпунктами 3), 4), 5), 6) следующего содержания:
"3) на развитие транспортной инфраструктуры 38652 тысяч тенге;
4) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда 11020 тысяч тенге;

5) елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға 22796 мың теңге;
6) мемлекеттік органдардың объектілерін дамытуға 100000 мың теңге".
Аталған шешімнің 1, 5, 6 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың XXV
сессиясының төрағасы
Л.Ізбасқан
Аудандық мәслихат хатшысы К.Назымбеков

5) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах 22796 тысяч тенге;
6) на развитие объектов государственных органов 100000 тысяч тенге".
Приложения 1, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель XХV сессии
районного маслихата
Л.Избаскан
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков

6183
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
149962
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
390
012
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
308
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
27766
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
28898
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
255174
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
927
5
Денсаулық сақтау
170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
170
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
170
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
711524,8
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14798
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14798
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
168093
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
168093
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
491854,8
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
175949
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
84
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
35190
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
12777
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
519
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4329
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
113514,8
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52031
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну

6183
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
149962
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
390
012
Капитальные расходы государственного органа
308
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27766
029
Обследованиепсихическогоздоровьядетейиподростковиоказаниепсихолого-медико-педагогическойконсультативнойпомощинаселению
28898
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
255174
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
927
5
Здравоохранение
170
123
Аппаратакимарайонавгороде, городарайонногозначения, поселка, села, сельскогоокруга
170
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
170
6
Социальнаяпомощьисоциальноеобеспечение
711524,8
464
Отдел образования района (города областного значения)
14798
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14798
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
168093
010
Государственная адресная социальная помощь
168093
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
491854,8
004
Программа занятости
175949
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "ХалықҚаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
84
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
35190
007
Оказание жилищной помощи
12777
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халыққаһарманы", почетных званий республики
519
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4329
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
113514,8
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52031
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

90282
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
90282
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
90282
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
176580
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
176580
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
176580
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы " 08" маусымдағы ХХV сессиясының №196 шешіміне 2қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы "22" желтоқсандағы ХІХ сессиясының №146 шешіміне 5қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
4
Бiлiм беру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
037
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
022
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту

90282
452
Отдел финансов района (города областного значения)
90282
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
90282
8
Используемые остатки бюджетных средств
176580
01
Остатки бюджетных средств
176580
1
Свободные остатки бюджетных средств
176580
Приложение 2 к решению ХХVсессии районного маслихата от "08" июня 2018 года №196
Приложение 5 к решению ХІХ сессии районного маслихата от "22" декабря 2017 года №146
Перечень бюджетных программ развития и формирование уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2018 год
Функциональная группа
Администраторы бюджетных программ
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
452
Отдел финансов района (города областного значения)
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
(города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
4
Образование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
(города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
022
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
464
Отдел образования района (города областного значения)
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
(города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
(города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства

006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
011
Мәдениет объектілерін дамыту
008
Cпорт объектілерін дамыту
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Аудандық мәслихаттың 2018 жылғы "08" маусымдағы ХХV сессиясының №196 шешіміне 3қосымша
Аудандық мәслихаттың 2017 жылғы "22" желтоқсандағы ХІХ сессиясының №146 шешіміне 6қосымша
Ауылдық округ әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2018 жылға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар
1028724
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
406580
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
406580
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
342075
Алға ауылдық округі әкімінің аппараты
19493
Құмжиек ауылдық округі әкімінің аппараты
25334
Көларық ауылдық округі әкімінің аппараты
25771
Бозкөл ауылдық округі әкімінің аппараты

006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
(города областного значения)
011
Развитие объектов культуры
008
Развитие объектов спорта
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района
(города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 3 к решению ХХV сессии районного маслихата от "08" июня 2018 года №196
Приложение 6 к решению ХІХ сессии Казалинского районного маслихата от "22" декабря 2017 года №146
Обьем индивидуальных планов финансирования по администраторам бюджетных программ акимов аппаратов селськых округов на 2018 год
Функциональная группа
Сумма,
тыс. тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ЗАТРАТЫ
1028724
1
Государственные услуги общего характера
406580
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
406580
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
342075
Аппарат акима сельского округа Алга
19493
Аппарат акима сельского округа Кумжиек
25334
Аппарат акима сельского округа Коларык
25771
Аппарат акима сельского округа Бозкол