2019 жылға жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 19 қазандағы № 173 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 23 қазанда № 6475 болып тіркелді.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 7), 8), 9) тармақшаларына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңынның 50-бабының 2-тармағына сәйкес Қазалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установления квоты рабочих мест на 2019 год
Постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 19 октября 2018 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 23 октября 2018 года № 6475.
В соответствии с подпунктами 7), 8), 9) статьи 9 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Казалинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. 2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін, ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін екі пайыз мөлшерінде жұмыс орындарына квоталар осы қаулының 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес белгіленсін.

1. Установить квоты рабочих мест для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации, для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы, для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования в размере двух процентов на 2019 год согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему постановлению.

2. "Жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 19 шілдедегі № 143 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5917 болып тіркелген, 2017 жылғы 10 тамызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2017 жылғы 19 тамызда "Тұран-Қазалы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.

2. Признать утратившим силу постановление акимата Казалинского района Кызылординской области от 19 июля 2017 года № 143 "Об установлении квоты рабочих мест" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5917, опубликовано 10 августа 2017 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 19 августа 2017 года в газете "Тұран-Қазалы").

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазалы ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазалы ауданының әкімі М. Ергешбаев
Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "19" қазандағы №173 қаулысына 1-қосымша
2019 жылға пробация қызметінің есебінде тұрған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы ауданы әкімінің 29.04.2019 № 63 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қазалы тынысы" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
45
2
1
2
"Жылу-ХХІ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
75
2
1
3
"СПК Қызылорда Балық" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
79
2
2
4
"Сыр Маржаны" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
144
2
3
Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "19" қазандағы №173 қаулысына 2-қосымша
2019 жылға бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Жылу – ХХІ" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
83
2%
2
Қазалы ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "19" қазандағы №173 қаулысына 3-қосымша
2019 жылға ата-анасынан кәмелеттік жасқа толғанға дейін айырылған немесе ата-анасының қамқорлығынсыз қалған, білім беру ұйымдарының түлектері болып табылатын жастар қатарындағы азаматтарды жұмысқа орналастыру үшін квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Квота белгіленген жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы аграрлы-техникалық колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
130
2%
2
2
"Қызылорда облысының білім басқармасының "Қазалы көлік-техникалық жоғары колледжі" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
156
2%
3

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Казалинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие с 1 января 2019 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким Казалинского района М. Ергешбаев
Приложение 1 к постановлению акимата Казалинского района от "19" октября 2018 года №173
Квота для трудоустройства лиц, состоящих на учете службы пробации на 2019 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения акима Казалинского района Кызылординской области от 29.04.2019 № 63 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников
(%)
Количество рабочих мест по квоте (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Қазалы тынысы"
45
2
1
2
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жылу-ХХІ"
75
2
1
3
Товарищество с ограниченной ответственностью "СПК Кызылорда Балык"
79
2
2
4
Товарищество с ограниченной ответственностью "Сыр Маржаны"
144
2
3
Приложение 2 к постановлению акимата Казалинского района от "19" октября 2018 года №173
Квота для трудоустройства лиц, освобожденных из мест лишения свободы на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест по квоте (человек)
1
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жылу – ХХІ"
83
2%
2
Приложение 3 к постановлению акимата Казалинского района от "19" октября 2018 года №173
Квота для трудоустройства граждан из числа молодежи, потерявших или оставшихся до наступления совершеннолетия без попечения родителей, являющихся выпускниками организаций образования на 2019 год
Наименование организации
Списочная численность работников (человек)
Размер квоты от списочной численности работников (%)
Количество рабочих мест по квоте (человек)
1
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский аграрно-технический колледж" управления образования Кызылординской области"
130
2%
2
2
Коммунальное государственное казенное предприятие "Казалинский транспортно-технический высший колледж" управления образования Кызылординской области"
156
2%
3