Көпірге атау беру туралы
Қызылорда облысы Қазалы ауданы Ақжона ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 28 ақпандағы № 06 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 14 наурызда № 6203 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына және облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 12 қазандағы № 2 қорытындысына сәйкес Қазалы ауданы Ақжона ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазалы ауданы Ақжона ауылдық округі Майдакөл ауылындағы көпірге "Аяған Ділжановтың" есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжона ауылдық округінің әкімі А.Бөріқұлақов

О присвоении наименований моста
Решение акима сельского округа Акжона Казалинского района Кызылординской области от 28 февраля 2018 года № 06. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 марта 2018 года № 6203
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и заключением областной ономастической комиссии от 26 октября 2017 года №2 аким сельского округа Акжона Казалинского района РЕШИЛ:
1. Присвоить мосту села Майдаколь сельского округа Акжона Казалинского района имя "Аягана Дилжанова".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа Акжона А.Борикулаков