"2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы №141 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 қарашадағы № 207 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 6551 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 9-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 141 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 6119 нөмірімен тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 13 934 521,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 865 605 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 41 950 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 46 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 980 966,3 мың теңге;
2) шығындар – 13 982 016,3 мың теңге;";

О внесении изменений в решение Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года №141 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 30 ноября 2018 года № 207. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 6 декабря 2018 года № 6551. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 141 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6119, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 17 января 2018 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 13 934 521,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 865 605 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 41 950 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 46 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 980 966,3 тысяч тенге;
2) затраты – 13 982 016,3 тысяч тенге;";

аталған шешімнің 1, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 27-сессиясының төрағасы
Б.Нысанбаев
Қармақшы аудандық мәслихатының
хатшысы
М.Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының 2018 жылғы " 30 " қарашадағы №207 шешіміне 1қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының 2017 жылғы "22" желтоқсандағы №141 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1.Кірістер

приложения 1, 9 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 27 –сессии
Кармакшинского районного маслихата
Б.Нысанбаев
Секретарь Кармакшинского районного
маслихата
М.Наятұлы
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "30" ноября 2018 года №207
Приложение 1 к решению Кармакшинского районного маслихата от "22" декабря 2017 года №141
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

170
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
170
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
908192,7
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1220
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
1220
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
224930
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
224930
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
626919,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
164299
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
28399
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
122425
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6204
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
90499,7
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
51994
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
107280
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
55819
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
759
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
759
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
54364
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1860
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
52504
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2226738,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2973
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
2655
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу

170
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
170
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
908192,7
464
Отдел образования района (города областного значения)
1220
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
1220
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
224930
010
Государственная адресная социальная помощь
224930
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
626919,7
004
Программа занятости
164299
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
28399
007
Оказание жилищной помощи
122425
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6204
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
90499,7
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
51994
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
107280
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
55819
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
759
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
759
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
54364
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1860
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
52504
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2226738,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2973
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
2655
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов