“2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №262 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 27 тамыздағы № 184 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 қыркүйекте № 6422 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31-бабының 2тармағына және “Құқықтық актілер туралы” Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңынның 50-бабының 2-тармағына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

О внесении изменения в постановление акимата Жалагашского района от 20 декабря 2017 года №262 “Об установления квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год”
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 27 августа 2018 года № 184. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 5 сентября 2018 года № 6422. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и пунктом 2 статьи 50 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года “О правовых актах” акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. “2018 жылға мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы” Жалағаш ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 20 желтоқсандағы №262 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6104 болып тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және 2018 жылғы 9 қаңтарда “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

1. Внести в постановление акимата Жалагашского района от 20 декабря 2017 года № 262 “Об установления квоты рабочих мест для инвалидов на 2018 год” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №6104, опубликовано 9 января 2018 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и 9 января 2018 года в газете “Жалагаш жаршысы”) следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.