Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған ауданы Аққорған ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 74 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 желтоқсанда № 6572 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 08 желтоқсандағы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына және облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 9 тамыздағы №3 қорытындысына сәйкес Аққорған ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Жаңақорған ауданы, Аққорған ауылдық округі, Түгіскен ауылындағы "Аққорған" көшесі "Әсен Құлымбетов" есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аққорған ауылдық округінің әкімі С. Садыков

О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Аккорган Жанакорганского района Кызылординской области от 7 декабря 2018 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 20 декабря 2018 года № 6572
В соответствии с подпунктам 4 статьи 14 Законам Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан и заключением областной ономастической комиссии от 9 августа 2018 года № 3 аким сельского округа Аккорган РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу "Аққорған" на имя "Әсен Құлымбетов" села Тугискен сельского округа Аккорган Жанакорганского района
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первой официальной опубликования.
Аким сельского округа Аккорган Садыков С.