2018 жылға мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Қызылорда облысы Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 16 сәуірдегі № 119 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 сәуірде № 6271 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 9-бабының 6) тармақшасына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес Сырдария ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов на 2018 год
Постановление Сырдарьинского районного акимата Кызылординской области от 16 апреля 2018 года № 119. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 апреля 2018 года № 6271. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 6) статьи 9 Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Сырдарьинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қосымшаға сәйкес 2018 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квотасы белгіленсін.
2. Сырдария ауданы әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 132 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5872 болып тіркелген және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 16 маусымда жарияланған);

1. Установить квоту рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2018 год согласно приложению.
2. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Сырдарьинского района:
1) постановление акимата Сырдарьинского района от 22 мая 2017 года № 132 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5872 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 16 июня 2017 года);

2) Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 04 тамыздағы № 175 "Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" Сырдария ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 22 мамырдағы № 132 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5936 болып тіркелген және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде 2017 жылы 30 тамызда жарияланған).

2) постановление акимата Сырдарьинского района от 04 августа 2017 года № 175 "О внесении изменения в постановление акимата Сырдарьинского района от 22 мая 2017 года № 132 "Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства инвалидов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5936 и опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 30 августа 2017 года).

3. Осы қаулының орындалуын бақылау жетекшілік ететін Сырдария ауданы әкімінің орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Ғ. Қазантаев
Сырдария ауданы әкімдігінің 2018 жылғы "16" сәуірдегі № 119 қаулысына қосымша
2018 жылға ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%) жұмыскерлердің тізімдік санынан
Мүгедектер үшін жұмыс орындарының саны
1
Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасының "Амбулаториялық – емханалық қызметі бар Сырдария аудандық орталық ауруханасы" шаруашылық жүргізу құқығындағы коммуналдық мемлекеттік кәсіпорны

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Сырдарьинского района.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района Казантаев Г.
Приложение к постановлению акимата Сырдарьинского района от "16" апреля 2018 года № 119
Квота рабочих мест для инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест, без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда на 2018 год
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты
(%) от списочной численности работников
Количество рабочих мест для инвалидов
1
Коммунальное государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Сырдарьинская центральная районная больница с амбулаторно -поликлинической услугой" управления здравоохранения Кызылординской области