Шиелі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 7 тамыздағы № 27/5 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 тамызда № 6419 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабының 5тармағына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27-бабына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешiм алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Е.Женсикбаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Сыздық
2018 жылғы 7 тамыздағы Шиелі аудандық мәслихаттың 27/5 шешіміне қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының кейбір күші жойылды деп танылған шешімдерінің тізбесі
1. "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" Шиелі аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 27/5 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 4663 нөмірімен тіркелген, 2014 жылы 17 мамырында аудандық "Өскен өңір" газетінің 34 нөмірінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 27 мамырында жарияланған)
2. "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 11 сәуірдегі №27/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шиелі аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 4 мамырындағы № 40/3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 4999 нөмірімен тіркелген, 2015 жылы 06 маусымында аудандық "Өскен өңір" газетінің 42 нөмірінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 23 маусымында жарияланған)
3. "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 11 сәуірдегі №27/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шиелі аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 1 қазанындағы № 44/4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 5185 нөмірімен тіркелген, 2015 жылы 28 қазанда аудандық "Өскен өңір" газетінің 83 нөмірінде жарияланған, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 10 қарашада жарияланған)
4. "Тұрғын үй көмегін көрсету Қағидасын бекіту туралы" аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 11 сәуірдегі №27/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Шиелі аудандық мәслихаттың 2017 жылғы 13 желтоқсандағы № 17/4 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізіліміне 6097 нөмірімен тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде 2018 жылғы 15 қаңтарда жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых решений Шиелийского районного маслихата
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 7 августа 2018 года № 27/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 29 августа 2018 года № 6419
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу некоторых решений Шиелийского районного маслихата согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата Е.Женсикбаев
Секретарь районного маслихата Б.Сыздык
Приложение к решению Шиелийского районного маслихата от 07 августа 2018 года №27/5
Перечень некоторых решений Шиелийского районного маслихата признанными утратившими силу
1. Решение Шиелийского районного маслихата от 11 апреля 2014 года № 27/5 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4663, опубликовано в районном газете "Өскен өңір" за номером 34 от 17 мая 2014 года, опубликовано в информационно-прававой системе "Әділет" от 27 мая 2014 года).
2. Решение Шиелийского районного маслихата от 4 мая 2015 года № 40/3 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 апреля 2014 года №27/5 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4999, опубликовано в районном газете "Өскен өңір" за номером 42 от 06 июня 2015 года, опубликовано в информационно-прававой системе "Әділет" от 23 июня 2015 года).
3. Решение Шиелийского районного маслихата от 1 октября 2015 года № 44/4 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 апреля 2014 года №27/5 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5185, опубликовано в районном газете "Өскен өңір" за номером 83 от 28 октября 2015 года, опубликовано в информационно-прававой системе "Әділет" от 10 ноября 2015 года).
4. Решение Шиелийского районного маслихата от 13 декабря 2017 года № 17/4 "О внесении изменений в решение районного маслихата от 11 апреля 2014 года №27/5 "Об утверждении Правил оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6097, опубликовано в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан от 15 января 2018 года).