Шиелі ауданының ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік қолдау көрсетудің мөлшері мен тәртібін бекіту туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2018 жылғы 4 қазандағы № 29/15 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 19 қазанда № 6466 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 сәуірдегі № 39/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 10.04.2019 № 39/6 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi).
“Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 18-бабының 5тармағына сәйкес, Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шиелі ауданының ауылдық елді мекендерінде тұратын және жұмыс істейтін мемлекеттік денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария ұйымдарының мамандарына (әрі қарай - мамандар) отын сатып алуға аудандық бюджет қаражаты есебінен 4 (төрт) айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде жыл сайын біржолғы әлеуметтік қолдау көрсетілсін (бұдан әрі – әлеуметтік қолдау).
2. Мамандарға әлеуметтік қолдауды тағайындауды “Шиелі аудандық жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі жүзеге асырады.
3. Әлеуметтік қолдау алу үшін мамандар “Азаматтарға арналған үкімет” мемлекеттік корпорациясы” коммерциялық емес акционерлік қоғамының Қызылорда облысы бойынша филиалы Шиелі аудандық бөліміне немесе тұрғылықты жері бойынша ауылдық округтің әкіміне жүгінеді және “Әлеуметтік-еңбек саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарттарын бекіту туралы” Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 279 бұйрығының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 11342 нөмірімен тіркелген) 23-қосымшасымен бекітілген “Ауылдық елді мекендерде тұратын және жұмыс істейтін әлеуметтік сала мамандарына отын сатып алу бойынша әлеуметтік көмек тағайындау” мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
4. Әлеуметтік қолдау мамандар қажетті құжаттардың топтамасын ұсынғаннан кейін тағайындалып, ағымдағы жылдың қаржыландыру жоспарына сәйкес төленеді.

Об утверждении порядка и размера оказания социальной поддержки по приобретению топлива специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шиелийского района
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 4 октября 2018 года № 29/15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 19 октября 2018 года № 6466. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 10 апреля 2019 года № 39/6
Сноска. Утратило силу решением Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 10.04.2019 № 39/6 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года “О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий” Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Ежегодно оказывать единовременную социальную поддержку за счет средств районного бюджета в размере 4 (четырех) месячных расчетных показателей на приобретение топлива (далее – социальная поддержка) специалистам государственных организаций здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах Шиелийского района (далее - специалисты).
2. Назначение социальной поддержки специалистов осуществляет коммунальное государственное учреждение “Шиелийский районный отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния”.
3. Для получения социальной поддержки специалисты обращаются в Шиелийский районный отдел филиала некоммерческого акционерного общества “Государственная корпорация “Правительство для граждан” по Кызылординской области либо акиму сельского округа по месту жительства и представляют документы, указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги “Назначение социальной помощи специалистам социальной сферы, проживающим и работающим в сельских населенных пунктах, по приобретению топлива” утвержденный приложением 23 приказа Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 279 “Об утверждении стандартов государственных услуг в социально-трудовой сфере”(зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 11342).
4. Назначение социальной поддержки производится при предоставлении специалистами необходимых документов и выплачивается в соответствии с планом финансирования на текущий финансовый год.

5. Шиелі аудандық мәслихатының “Отын сатып алу үшін әлеуметтік көмек беру туралы” Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 5/9 шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5629 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 8 қарашада “Өскен өңір” газетінде, 2016 жылғы 28 қазанда “Әділет” ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
6. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия
төрағасы
Қ.Шәукебаев
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Сыздық

5. Признать утратившим силу решение Шиелийского районного маслихата от 12 октября 2016 года № 5/9 “О предоставлении социальной помощи на приобретение топлива” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5629, опубликовано 8 ноября 2016 года в газете “Өскен өңір”, 28 октября 2016 в информационно-правовой системе “Әділет” );
6. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии районного
маслихата
К.Шаукебаев
Секретарь районного маслихата Б.Сыздык