Мәслихаттың 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 2 наурыздағы № 241 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 20 наурызда № 7614 болып тіркелді
"Автомобиль көлігі туралы" 2003 жылғы 4 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 1-тармағының 5) тармақшасына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2018 жылғы 2 ақпандағы № 229 "Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7518 болып тіркелген, 2018 жылғы 22 ақпанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің қосымшасында:
Әлеуметтік маңызы бар қатынастардың тізбесі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 3-жолмен толықтырылсын:
"
3.
Смирнов - Қарабалық - Смирнов (ауданішілік)
".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төраймы И. Дмитриева
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
КЕЛІСІЛДІ
Қарабалық ауданының әкімі
__________________ А. Алиев

О внесении дополнения в решение маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений"
Решение маслихата Костанайской области от 2 марта 2018 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 20 марта 2018 года № 7614
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Костанайского областного маслихата от 2 февраля 2018 года № 229 "Об определении перечня социально значимых сообщений" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7518, опубликовано 22 февраля 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующее дополнение:
в приложении к указанному решению:
Перечень социально значимых сообщений дополнить строкой, порядковый номер 3, следующего содержания:
"
3.
Смирновка - Карабалык – Смирновка (внутрирайонное)
".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии И. Дмитриева
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
СОГЛАСОВАНО
Аким Карабалыкского района
__________________ А. Алиев