Қостанай облысы Жангелдин ауданының Қарасу ауылын Ахмет Байтұрсынұлы ауылы деп қайта атау туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 12 наурыздағы № 5 қаулысы және Қостанай облысы мәслихатының 2018 жылғы 12 наурыздағы № 253 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 сәуірде № 7660 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 11-бабы 4) тармақшасына сәйкес, тиісті аумақ халқының пікірін ескере отырып, Қостанай облысы әкімдігінің жанындағы облыстық ономастика комиссиясының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы қорытындысы негізінде, Жангелдин ауданының жергілікті өкілді және атқарушы органдарының ұсынуы бойынша Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облысы Жангелдин ауданының Қарасу ауылы Ахмет Байтұрсынұлы ауылы деп қайта аталсын.
2. Осы бірлескен қаулы және шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай облысының әкімі А. Мұхамбетов
Қостанай облыстық
мәслихаты сессиясының төрайымы
А. Даданова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов

О переименовании села Карасу Джангельдинского района Костанайской области в село Ахмета Байтұрсынұлы
Постановление акимата Костанайской области от 12 марта 2018 года № 5 и решение маслихата Костанайской области от 12 марта 2018 года № 253. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 3 апреля 2018 года № 7660
В соответствии с подпунктом 4) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения соответствующей территории, на основании заключения областной ономастической комиссии при акимате Костанайской области от 15 декабря 2017 года, по представлению местных представительного и исполнительного органов Джангельдинского района акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать село Карасу Джангельдинского района Костанайской области в село Ахмета Байтұрсынұлы.
2. Настоящее совместное постановление и решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайской области А. Мухамбетов
Председатель сессии
Костанайского
областного маслихата
А. Даданова
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов