Салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициентін бекіту туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 259 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 маусымда № 7905 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2019 жылғы 31 мамырдағы № 234 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 31.05.2019 № 234 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

Об утверждении коэффициента зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте
Постановление акимата Костанайской области от 31 мая 2018 года № 259. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 27 июня 2018 года № 7905. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 31 мая 2019 года № 234
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 31.05.2019 № 234 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасындағы мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне кәсіпкерлік қызметті реттеуді жетілдіру мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2018 жылғы 24 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңы 1-бабының 120-тармағына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, пунктом 120 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 24 мая 2018 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам совершенствования регулирования предпринимательской деятельности" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Қоса беріліп отырған салық салу объектісінің елді мекенде орналасуын ескеретін аймаққа бөлу коэффициенті бекітілсін.
2. "Қостанай облысы әкімдігінің қаржы басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

1. Утвердить прилагаемый коэффициент зонирования, учитывающего месторасположение объекта налогообложения в населенном пункте.
2. Государственному учреждению "Управление финансов акимата Костанайской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

1,80
747
Қостанай қаласы, Алтынсарин көшесінен Железнодорожный (қоса алғанда) көшесіне дейін, Досжанов көшесінен Леонид Беда (қоса алғанда) көшесіне дейін шекарадағы аудан
1,75
748
Қостанай қаласы, "Қазақстан Темiр Жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын теміржолынан Железнодорожный көшесіне дейін, Полевой (қоса алғанда) көшесінен, Леонид Беда (қоса алғанда) көшесінен Досжанов көшесіне дейін шекарадағы аудан
1,55
749
Қостанай қаласы, Чернышевский (қоса алғанда) Строительный (қоса алғанда), Карбышев (қоса алғанда) көшелері шекарасындағы аудан
1,90
750
Қостанай қаласы, Карбышев (қоса алғанда) көшесінен, Баймағамбетов (қоса алғанда) көшесіне дейін, Чернышевский көшесінен Воинов Интернационалистов (қоса алғанда) көшесіне дейін көшелері қиылысындағы аудан
1,75
751
Қостанай қаласы, Леонид Беда көшесінен Кәкімжановаға (қоса алғанда) көшесіне дейін, Строительный көшесінен Алтынсарин көшесіне дейін, Чернышевский (қоса алғанда) көшелері қиылысындағы аудан
1,75
752
Қостанай қаласы, Киевская (қоса алғанда) көшесінен Қорған көшесіне дейін, Қайырбеков (қоса алғанда) көшесінен Қобыланды батыр (қоса алғанда) көшесіне дейін көшелері қиылысындағы аудан
2,00
753
Қостанай қаласы, Абай (қоса алғанда) даңғылынан Баймағамбетов (қоса алғанда) көшесіне дейін, Гагарин көшесінен Қостанай–сайға дейін қиылысындағы аудан
1,50
754
Қостанай қаласы, Победа (қоса алғанда) көшесінен Қазақ көшесіне дейін, Қайырбеков көшесінен Тобыл өзеніне дейін шекарасындағы аудан
1,65
755
Қостанай қаласы, Киевский көшесінен Қостанай-сайға (қоса алғанда) дейін, Баймағамбетов (қоса алғанда) көшесінен Қайырбеков (қоса алғанда) көшесіне дейін көшелер қиылысындағы аудан
1,85
756
Қостанай қаласы, "Қазақстан Теміржолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын теміржолынан Тобыл өзеніне дейін, Базовый (қоса алғанда) көшесінен "Краснопартизан" сажай серіктестігіне дейін көшелері шекарасындағы аудан
1,50
757
Қостанай қаласы, Абай даңғылынан Тобыл өзеніне дейін, Победа көшесінен Қостанай-сайға дейін, Қостанай-сайдан Железный қиылысына дейін (қоса алғанда) Қайырбеков көшесінен Тобыл өзеніне дейін шекарасындағы аудан
1,60
758
Қостанай қаласы, Гагарин көшесінен Орджоникидзе көшесіне дейін, Баймағамбетов көшесінен "Қазақстан Темiр Жолы" республикалық мемлекеттік кәсіпорын теміржолына дейін көшесі шекарасындағы аудан
1,80
759
Қостанай қаласы, Қайырбеков көшесінен Тобыл өзеніне дейін, Железный көшесінен Тепличный кентіне дейін көшелері шекарасындағы аудан
1,60
760
Қостанай қаласы, Киевский кенті
1,70
761
Қостанай қаласы, Тепличный кенті
1,45
762
Қостанай қаласы, Қобыланды батыр (қоса алғанда) көшесінен Қайырбеков (қоса алғанда) көшесіне дейін, Қорған (қоса алғанда) көшесінен 6-шы Қостанай (қоса алғанда) көшесіне, Зеленстрой (қоса алғанда) ауданын дейін көшелері шекарасындағы аудан

1,80
747
Город Костанай, район в границах улиц: от улицы Алтынсарина до улицы Железнодорожная (включительно), от улицы Дощанова до улицы Леонида Беды (включительно)
1,75
748
Город Костанай, район в границах улиц: от железной дороги республиканского государственного предприятия "Казахстан Темiр Жолы" до улицы Железнодорожная, Полевая (включительно), от улицы Беды (включительно) до улицы Дощанова
1,55
749
Город Костанай, район в границах улиц: Чернышевского (включительно), Строительная (включительно), Карбышева (включительно)
1,90
750
Город Костанай, район в границах улиц: от улицы Карбышева (включительно) до улицы Баймагамбетова (включительно), от улицы Чернышевского до улицы Воинов Интернационалистов (включительно)
1,75
751
Город Костанай, район в границах улиц: от улицы Беды (включительно) до улицы Хакимжановой (включительно), от улицы Строительная до улицы Алтынсарина, улицы Чернышевского (включительно)
1,75
752
Город Костанай, район в границах улиц: от улицы Киевская (включительно) до улицы Курганская, от улицы Каирбекова (включительно) до улицы Кобыланды батыра (включительно)
2,00
753
Город Костанай, район в границах улиц: от проспекта Абая (включительно) до улицы Баймагамбетова (включительно), от улицы Гагарина до лога Костанай-сай
1,50
754
Город Костанай, район в границах улиц: от улицы Победы (включительно) до улицы Казахская, от улицы Каирбекова до реки Тобол
1,65
755
Город Костанай, район в границах улиц: от улицы Киевская, до лога Костанай-сай (включительно), от улицы Баймагамбетова (включительно) до улицы Каирбекова (включительно)
1,85
756
Город Костанай, район в границах улиц: от железной дороги республиканского государственного предприятия "Казахстан Темiр Жолы" до реки Тобол, от улицы Базовая (включительно) до садоводческого товарищества "Краснопартизанское"
1,50
757
Город Костанай, район в границах улиц: от проспекта Абая до реки Тобол, от улицы Победы (включительно) до лога Костанай-сай, от лога Костанай-сай до переулка Железный (включительно) от улицы Каирбекова до реки Тобол
1,60
758
Город Костанай, район в границах улиц: от улицы Гагарина до улицы Орджоникидзе, от улицы Баймагамбетова до железной дороги республиканского государственного предприятия "Казахстан Темiр Жолы"
1,80
759
Город Костанай, район в границах улиц: от улицы Каирбекова до реки Тобол, от переулка Железный до поселка Тепличный
1,60
760
Город Костанай, поселок Киевский
1,70
761
Город Костанай, поселок Тепличный
1,45
762
Город Костанай, район в границах улиц: от улицы Кобыланды батыра (включительно) до улицы Каирбекова (включительно) от улицы Курганской (включительно) до улицы 6-ая Костанайская (включительно), район Зеленстроя (включительно)