Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 171 "Амангелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Амангелді ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 қарашадағы № 254 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қарашада № 8094 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабына сәйкес Амангелді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 171 "Амангелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7454 тіркелген, 2018 жылғы 18 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Амангелді ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4211755,1 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 267126,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 5030,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 5670,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3933928,3 мың теңге;
2) шығындар – 4233145,9 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 10433,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 18038,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 7605,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде: қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -31823,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 31823,8 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Баженова
Аудандық мәслихат хатшысы Қ. Кеделбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Амангелді ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" коммуналдық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ М. Сакетов
Мәслихаттың
2018 жылғы 15 қарашадағы
№ 254 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 20 желтоқсандағы
№ 171 шешіміне 1-қосымша
Амангелді ауданының 2018 жылға арналған аудандық бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I
І. Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 171 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Амангельдинского района Костанайской области от 15 ноября 2018 года № 254. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 16 ноября 2018 года № 8094
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Амангельдинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 171 "О районном бюджете Амангельдинского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7454, опубликовано 18 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4211755,1 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 267126,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 5030,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5670,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3933928,3 тысяч тенге;
2) затраты – 4233145,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 10 433,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18038,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 7605,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе: приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -31823,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 31823,8 тысячи тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Г. Баженова
Секретарь районного маслихата К. Кеделбаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель коммунального государственного
учреждения "Отдел экономики и
бюджетного планирования акимата
Амангельдинского района"
______________________________ М. Сакетов
Приложение 1
к решению маслихата
от 15 ноября 2018 года № 254
Приложение 1
к решению маслихата
от 20 декабря 2017 года № 171
Районный бюджет Амангельдинского района на 2018 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I
І. Доходы