Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 23 қарашадағы № 241 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 28 қарашада № 8133 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 9 ақпандағы № 89 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 09.02.2022 № 89 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2017 жылғы 25 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 509-бабының 5-тармағына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессия төрағасы И. Гучигов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Д. Қойшыбаев
КЕЛІСІЛДІ
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің жер
қатынастары бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
________________ Бекмурзин А.Т.

О повышении базовых ставок земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 23 ноября 2018 года № 241. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 ноября 2018 года № 8133. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 9 февраля 2022 года № 89
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 09.02.2022 № 89 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 509 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 25 декабря 2017 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной сессии И. Гучигов
Секретарь районного маслихата Д. Койшибаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел земельных отношений
акимата Аулиекольского района"
_______________ Бекмурзин А.Т.