Әулиекөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 250 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 желтоқсанда № 8185 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Әулиекөл ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 066 879,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 898 850,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 21 938,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 4 200,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 7 141 891,9 мың теңге;
2) шығындар – 8 109 350,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 128 468,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 170 437,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 41 969,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 170 938,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170 938,1 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 10.12.2019 № 357 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен берілетін субвенциялардың көлемі 3063865,0 мың теңге сомасында көзделгені ескерілсін.
3. Аудандық бюджеттен ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенция көлемдері белгіленсін:
1) 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 289756,0 мың тенге сомасында, оның ішінде:
Әулиекөл ауылы – 118701,0 мың теңге;
Құсмұрын кенті – 99845,0 мың теңге;
Аманқарағай ауылдық округі – 42025,0 мың теңге;
Диев ауылдық округі – 8934,0 мың теңге;
Новонежин ауылдық округі – 20251,0 мың теңге;
2) 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 304192,0 мың тенге сомасында, соның ішінде:
Әулиекөл ауылы – 119478,0 мың теңге;
Құсмұрын кенті – 103708,0 мың теңге;
Аманқарағай ауылдық округі – 45699,0 мың теңге;
Диев ауылдық округі – 10531,0 мың теңге;
Новонежин ауылдық округі – 24776,0 мың теңге;

О районном бюджете Аулиекольского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 21 декабря 2018 года № 250. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 25 декабря 2018 года № 8185. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Аулиекольского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 066 879,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 898 850,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 21 938,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 4 200,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 141 891,9 тысяч тенге;
2) затраты – 8 109 350,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 128 468,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 170 437,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 41 969,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 170 938,1 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 170 938,1 тысяча тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 10.12.2019 № 357 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен объем субвенций, передаваемых из областного бюджета на 2019 год в сумме 3063865,0 тысяч тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты села, поселка, сельских округов:
1) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты села, поселка, сельских округов на 2019 год в сумме 289756,0 тысяч тенге, в том числе:
село Аулиеколь – 118701,0 тысяча тенге;
поселок Кушмурун – 99845,0 тысяч тенге;
Аманкарагайский сельский округ – 42025,0 тысяч тенге;
Диевский сельский округ – 8934,0 тысячи тенге;
Новонежинский сельский округ – 20251,0 тысяча тенге;
2) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты села, поселка, сельских округов на 2020 год в сумме 304192,0 тысячи тенге, в том числе:
село Аулиеколь – 119478,0 тысяч тенге;
поселок Кушмурун – 103708,0 тысяч тенге;
Аманкарагайский сельский округ – 45699,0 тысяч тенге;
Диевский сельский округ – 10531,0 тысяча тенге;
Новонежинский сельский округ – 24776,0 тысяч тенге;

3) 2021 жылға арналған аудандық бюджеттен ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне берілетін бюджеттік субвенциялар 307282,0 мың тенге сомасында, соның ішінде:
Әулиекөл ауылы – 122131,0 мың теңге;
Құсмұрын кенті – 103492,0 мың теңге;
Аманқарағай ауылдық округі – 46243,0 мың теңге;
Диев ауылдық округі – 10380,0 мың теңге;
Новонежин ауылдық округі – 25036,0 мың теңге.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге;
3) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға;
4) еңбек нарығын дамытуға;
5) алынып тасталды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 24.06.2019 № 310 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) алынып тасталды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 24.06.2019 № 310 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
7) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
8) алынып тасталды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 24.06.2019 № 310 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
9) алынып тасталды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 24.06.2019 № 310 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
10) алынып тасталды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 24.06.2019 № 310 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
11) алынып тасталды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 24.06.2019 № 310 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
12) төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге;
13) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;
14) "Ауыл- Ел бесігі" жобасы шеңберінде іс-шараларды іске асыруға;
15) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 24.06.2019 № 310 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, соның ішінде:

3) бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджеты села, поселка, сельских округов на 2021 год в сумме 307282,0 тысячи тенге, в том числе:
село Аулиеколь – 122131,0 тысяча тенге;
поселок Кушмурун – 103492,0 тысячи тенге;
Аманкарагайский сельский округ – 46243,0 тысячи тенге;
Диевский сельский округ – 10380,0 тысяч тенге;
Новонежинский сельский округ – 25036,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи;
2) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
3) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан;
4) развитие рынка труда;
5) исключен решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 24.06.2019 № 310 (вводится в действие с 01.01.2019);
6) исключен решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 24.06.2019 № 310 (вводится в действие с 01.01.2019);
7) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
8) исключен решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 24.06.2019 № 310 (вводится в действие с 01.01.2019);
9) исключен решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 24.06.2019 № 310 (вводится в действие с 01.01.2019);
10) исключен решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 24.06.2019 № 310 (вводится в действие с 01.01.2019);
11) исключен решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 24.06.2019 № 310 (вводится в действие с 01.01.2019);
12) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы;
13) увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;
14) реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі";
15) повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих.
Сноска. Пункт 4 с изменениями, внесенными решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 24.06.2019 № 310 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета, в том числе на:

1) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға;
2) бірінші сыныпқа электрондық кезекті енгізуге;
3) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қоныс аударушылар және оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға беру) бойынша шығыстарын өтеуге;
4) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығында қажетті кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларын, жұмылдыру орталықтарында оқытумен бірге қоса алғанда, қысқа мерзімді кәсіптік оқытуға;
5) инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға;
6) "Ауыл- Ел бесігі" жобасы аясында іс-шараларды іске асыруға;
7) қоғамдық жұмысқа тартылған жұмыскерлердің жалақы мөлшерін ең төменгі жалақының бір жарым еселік мөлшеріне дейін ұлғайтуға;
8) бұқаралық ақпарат құралдарында ақпараттық-үгіттеу материалдарын орналастыру бойынша қызмет көрсетуге;
9) Ұлы Отан соғысындағы Жеңіс күніне орай Ұлы Отан соғысынының қатысушылары мен мүгедектеріне әлеуметтік көмек төлемін ұлғайтуға;
10) білім беру объектілерінің коммуналдық кызметінің төлемдеріне;
11) ауданның білім беру мемлекеттік мекемелері үшін "Өлкетану бойынша хрестоматия" оқулықтарын сатып алуға және жеткізуге.
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 24.06.2019 № 310 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 10.12.2019 № 357 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттертен көлік инфрақұрылымының басымды жобаларын қаржыландыруға нысаналы ағымдағы трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін.
7. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық және облыстық бюджеттертен нысаналы даму трансферттер түсімі көзделгені ескерілсін, соның ішінде:
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамытуға.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен кредиттер түсімі көзделгені ескерілсін.
9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттерді өтеу ескерілсін.
9-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2018 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің қайтарылуы көзделсін.
Ескерту. Шешім 9-1-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 04.03.2019 № 280 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

1) создание цифровой образовательной инфраструктуры;
2) внедрение электронной очереди в первый класс;
3) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
4) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
5) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов;
6) реализацию мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесiгi";
7) увеличение размера заработной платы работников, привлеченных на общественные работы до полуторакратного размера минимальной заработной платы;
8) услуги по размещению информационно-агитационных материалов в средствах массовой информации;
9) увеличение выплаты социальной помощи ко Дню Победы в Великой Отечественной войне участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны;
10) оплату коммунальных услуг объектов образования;
11) приобретение и доставку учебников "Хрестоматия по краеведению" для государственных учреждений образования района.
Сноска. Пункт 5 с изменениями, внесенными решениями маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 24.06.2019 № 310 (вводится в действие с 01.01.2019); от 10.12.2019 № 357 (вводится в действие с 01.01.2019).
6. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского и областного бюджетов на финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых трансфертов на развитие из республиканского и областного бюджетов, в том числе на:
1) строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования;
2) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов.
9. Учесть в районном бюджете на 2019 год погашение бюджетных кредитов.
9-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2018 году целевых трансфертов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-1 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 04.03.2019 № 280 (вводится в действие с 01.01.2019).

9-2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте ұлттық қордан ағымдағы нысаналы трансферттер түсімінің көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
2) еңбек нарығын дамытуға.
Ескерту. Шешім 9-2-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 06.08.2019 № 321 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
9-3. 2019 жылға арналған аудан бюджетінде облыстық бюджетке аударуға жататын бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар төлеу жөнінде борышқа қызмет көрсету көзделсін.

9-2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из национального фонда, в том числе на:
1) выплату государственной адресной социальной помощи;
2) развитие рынка труда.
Сноска. Решение дополнено пунктом 9-2 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 06.08.2019 № 321 (вводится в действие с 01.01.2019).
9-3. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год обслуживание долга по выплате вознаграждений по бюджетным кредитам, подлежащих перечислению в областной бюджет.

Ескерту. Шешім 9-3-тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 01.11.2019 № 343 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. 2019 жылға арналған ауылдардың, ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

Сноска. Решение дополнено пунктом 9-3 в соответствии с решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 01.11.2019 № 343 (вводится в действие с 01.01.2019).
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 4.
11. Утвердить перечень бюджетных программ сел, сельских округов на 2019 год, согласно приложению 5.

466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сəулет, қала құрылысы жəне құрылыс бөлімі
15361,5
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының жəне елді мекендерінің сəулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жəне ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла жəне тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15361,5
12
Көлік және коммуникация
311771,5
1
Автомобиль көлігі
311771,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
311771,5
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
9601,6
051
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын іске асыру
302169,9
13
Басқалар
578471,8
3
Кәсіпкерлік қызметті қолдау және бәсекелестікті қорғау
9390,0
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9390,0
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9390,0
9
Басқалар
569081,8
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
68845,0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
100,0
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
61087,0
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
7658,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
3210,4
052
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
3210,4
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
126804,2
061
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
126804,2
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
366606,6
076
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15361,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15361,5
12
Транспорт и коммуникации
311771,5
1
Автомобильный транспорт
311771,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
311771,5
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
9601,6
051
Реализация приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
302169,9
13
Прочие
578471,8
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9390,0
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9390,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9390,0
9
Прочие
569081,8
452
Отдел финансов района (города областного значения)
68845,0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
100,0
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
61087,0
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
7658,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
3210,4
052
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
3210,4
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
126804,2
061
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
126804,2
464
Отдел образования района (города областного значения)
366606,6
076
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"