Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 146 "Денисов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Денисов ауданы мәслихатының 2018 жылғы 29 қарашадағы № 237 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 желтоқсанда № 8145 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106, 109-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Денисов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 146 "Денисов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7465 тіркелген, 2018 жылғы 19 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Денисов ауданының 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4140169,4 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 795222,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 3115,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 2760,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3339072,4 мың теңге;
2) шығындар – 4168878,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18582,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 36075,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 17493,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -47291,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 47291,3 мың теңге.".
Көрсетілген шешімінің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы
А. Мұрзабаев
Денисов
аудандық мәслихатының хатшысы
А. Мұрзабаев
КЕЛІСІЛДІ
"Денисов ауданы
әкімдігінің экономика
және қаржы бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
___________ Ж.М. Жалғаспаев
Мәслихаттың
2018 жылғы 29 қарашасындағы
№ 237 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 146 шешіміне 1-қосымша
2018 жылға арналған Денисов ауданының бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Кірістер

О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 146 "О бюджете Денисовского района на 2018-2020 годы"
Решение маслихата Денисовского района Костанайской области от 29 ноября 2018 года № 237. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 декабря 2018 года № 8145
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Денисовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2017 года № 146 "О бюджете Денисовского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7465, опубликовано 19 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Денисовского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4140169,4 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 795222,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 3115,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2760,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 3339072,4 тысячи тенге;
2) затраты – 4168878,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18582,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 36075,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 17493,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -47291,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 47291,3 тысячи тенге.".
Приложения 1, 2, 3, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель внеочередной
сессии районного маслихата
А. Мурзабаев
Секретарь
Денисовского районного маслихата
А. Мурзабаев
СОГЛАСОВАНО
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов акимата
Денисовского района"
____________ Жалгаспаев Ж. М.
Приложение 1
к решению маслихата
от 29 ноября 2018 года № 237
Приложение 1
к решению маслихата
от 22 декабря 2017 года № 146
Бюджет Денисовского района на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
Доходы

10014,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
11164,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
14059,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9426,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4633,0
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
152103,0
1
Отын және энергетика
152103,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
152103,0
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
152103,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
104442,0
1
Ауыл шаруашылығы
80441,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
80441,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14810,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1394,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
1521,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
62395,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
321,0
6
Жер қатынастары
12066,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
12066,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8662,0
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
107,0
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
3297,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
11935,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
11935,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
11935,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27476,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
27476,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
27476,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер

10014,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11164,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
14059,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
9426,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4633,0
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
152103,0
1
Топливо и энергетика
152103,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
152103,0
009
Развитие теплоэнергетической системы
152103,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
104442,0
1
Сельское хозяйство
80441,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
80441,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
14810,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1394,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
1521,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
62395,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
321,0
6
Земельные отношения
12066,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
12066,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8662,0
004
Организация работ по зонированию земель
107,0
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
3297,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
11935,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
11935,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
11935,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27476,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
27476,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
27476,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

8925,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
165,0
"Комаров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
165,0
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
9782,7
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
9782,7
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9782,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9488,5
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
294,2
"Қырым ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8545,0
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
8545,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
8545,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8545,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8545,0
"Красноармейск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10455,0
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
10455,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
10455,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10455,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10455,0
"Покров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
8675,0
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
8675,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
8675,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8675,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8675,0
"Свердлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
9999,0
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
9999,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
9999,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
9999,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
9999,0
"Тобыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10000,0
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
10000,0
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
10000,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10000,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10000,0
"Перелески ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
10067,5
01
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
10067,5
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
10067,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
10067,5
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
10067,5
Маслихаттың
2018 жылғы 29 қарашасындағы
№ 237 шешіміне 5- қосымша
Мәслихаттың
2017 жылғы 22 желтоқсандағы
№ 146 шешіміне 5-қосымша
2018 жылы жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер тізбесі
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарының атауы
Сомасы мың теңге
"Тельман ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі

8925,0
022
Капитальные расходы государственного органа
165,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Комаровского сельского округа"
9782,7
01
Государственные услуги общего характера
9782,7
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
9782,7
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9782,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9488,5
022
Капитальные расходы государственного органа
294,2
Государственное учреждение "Аппарат акима Крымского сельского округа"
8545,0
01
Государственные услуги общего характера
8545,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
8545,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8545,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8545,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноармейского сельского округа"
10455,0
01
Государственные услуги общего характера
10455,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
10455,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10455,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10455,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Покровского сельского округа"
8675,0
01
Государственные услуги общего характера
8675,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
8675,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8675,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8675,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Свердловского сельского округа"
9999,0
01
Государственные услуги общего характера
9999,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
9999,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9999,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
9999,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Тобольского сельского округа"
10000,0
01
Государственные услуги общего характера
10000,0
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
10000,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10000,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10000,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Перелески"
10067,5
01
Государственные услуги общего характера
10067,5
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
10067,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10067,5
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
10067,5
Приложение 5
к решению маслихата
от 29 ноября 2018 года № 237
Приложение 5
к решению маслихата
от 22 декабря 2017 года № 146
Перечень трансфертов органам местного самоуправления на 2018 год
Наименование органа местного самоуправления
Сумма тысяч тенге
Государственное учреждение "Аппарат акима Тельманского сельского округа"

3594,0
"Приречен ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
790,0
"Архангельск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
780,0
"Аршалы ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1150,0
"Әйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2410,0
"Заәйет ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2006,0
"Комаров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1300,0
"Қырым ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1100,0
"Красноармейск ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
560,0
"Покров ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
1310,0
"Свердлов ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
3665,0
"Тобыл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
950,0
"Перелески ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
932,0

3594,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Приреченского сельского округа"
790,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Архангельского сельского округа"
780,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Аршалинского сельского округа"
1150,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Аятского сельского округа"
2410,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Зааятского сельского округа"
2006,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Комаровского сельского округа"
1300,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Крымского сельского округа"
1100,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Красноармейского сельского округа"
560,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Покровского сельского округа"
1310,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Свердловского сельского округа"
3665,0
Государственное учреждение "Аппарат акима Тобольского сельского округа"
950,0
Государственное учреждение "Аппарат акима села Перелески"
932,0