Жітіқара ауданы Пригородное ауылының құрамдас бөліктеріне қайта атау беру туралы
Қостанай облысы Жітіқара ауданы Пригородный ауылы әкімінің 2018 жылғы 12 маусымдағы № 1 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 шілдеде № 7928 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Жітіқара ауданы Пригородное ауылы халқының пiкiрiн ескере отырып, 2017 жылғы 16 қарашадағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде Пригородное ауылының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Пригородное ауылының көшелері атаулары қайта аталсын:
1) "Павлик Морозов" көшесін "Бейбітшілік" көшесіне;
2) "21 Партсъезда" көшесін "Жақсы" көшесіне.
2. "Жітіқара ауданының Пригородный ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Жітіқара ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Пригородный ауылы әкімі Ж. Идильбаев

О переименовании составных частей в селе Пригородное Житикаринского района
Решение акима села Пригородное Житикаринского района Костанайской области от 12 июня 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 июля 2018 года № 7928
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения села Пригородное Житикаринского района, на основании заключения областной ономастической комиссии от 16 ноября 2017 года, аким села Пригородное РЕШИЛ:
1. Переименовать улицы села Пригородное:
1) улицу "Павлика Морозова" в улицу "Бейбітшілік";
2) улицу "21 Партсъезда" в улицу "Жақсы".
2. Государственному учреждению "Аппарат акима села Пригородное Житикаринского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Житикаринского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким села Пригородное Ж. Идильбаев