Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы
Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 276 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 26 желтоқсанда № 8193 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қарасу аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қарасу ауданының 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 100 516,6 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 128 344,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 7 355,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 11 271,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 3 953 546,6 мың теңге;
2) шығындар – 5 118 691,8 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 32 887,5 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 52 417,5 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 19 530,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 51 062,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 51 062,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 18.11.2019 № 356 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2007141,0 мың теңге сомасында облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі көзделгені ескерілсін.
3. Ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялардың көлемдері белгіленсін:
1) 2019 жылға арналған ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 136697,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Железнодорожный ауылдық округі - 10019,0 мың теңге;
Қарасу ауылы - 77465,0 мың теңге;
Октябрь ауылы - 49213,0 мың теңге.
2) 2020 жылға арналған ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 137801,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Железнодорожный ауылдық округі - 9578,0 мың теңге;
Қарасу ауылы - 78850,0 мың теңге;
Октябрь ауылы - 49373,0 мың теңге.
3) 2021 жылға арналған ауылдар, ауылдық округ бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенциялар 138944,0 мың теңге сомасында, оның ішінде:
Железнодорожный ауылдық округі - 9584,0 мың теңге;

О районном бюджете Карасуского района на 2019-2021 годы
Решение маслихата Карасуского района Костанайской области от 24 декабря 2018 года № 276. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 26 декабря 2018 года № 8193. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Карасуский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Карасуского района на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 100 516,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 128 344,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 7 355,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 11 271,0 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов – 3 953 546,6 тысяч тенге;
2) затраты – 5 118 691,8 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 887,5 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 52 417,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 19 530,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 51 062,7 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 51 062,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Карасуского района Костанайской области от 18.11.2019 № 356 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрен объем субвенции, передаваемой из областного бюджета в сумме 2007141,0 тысяча тенге.
3. Установить объемы бюджетных субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельского округа:
1) Бюджетные субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельского округа на 2019 год в сумме 136697,0 тысяч тенге, в том числе:
Железнодорожный сельский округ - 10019,0 тысяч тенге;
село Карасу - 77465,0 тысяч тенге;
село Октябрьское – 49213,0 тысяч тенге.
2) Бюджетные субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельского округа на 2020 год в сумме 137801,0 тысяча тенге, в том числе:
Железнодорожный сельский округ - 9578,0 тысяч тенге;
село Карасу – 78850,0 тысяч тенге;
село Октябрьское - 49373,0 тысячи тенге.
3) Бюджетные субвенции передаваемые из районного бюджета в бюджеты сел, сельского округа на 2021 год в сумме 138944,0 тысяч тенге, в том числе:
Железнодорожный сельский округ – 9584,0 тысяч тенге;

Қарасу ауылы - 79822,0 мың теңге;
Октябрь ауылы - 49538,0 мың теңге.
4. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттердің түсімі көзделгені ескерілсін, оның ішінде:
1) ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;
2) алып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.08.2019 № 336 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
3) алып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.08.2019 № 336 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
4) алып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.08.2019 № 336 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
5) алып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.08.2019 № 336 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге;
7) мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға;
8) техникалық көмекші (орнын толтырушы) құралдар тізбесін кеңейтуге;
9) халықты жұмыспен қамту орталықтарын әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді ендіруге;
10) еңбек нарығын дамытуға;
11) аудандық маңызы бар автомобиль жолының 7-14 километрінде (Жамбыл ауылына кіреберіс) учаскесін орташа жөндеу;
12) 2019 жылға арналған бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдары мұғалімдерінің және білім беру психологтарының сыйақыларын арттыру;
13) әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарын 2019 жылға ұлғайту;
14) Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу және Восток ауылдарының су құбырының таратқыш тораптарын қайта жаңартуға;
15) "Қарасу ауылының айналма жолы" аудандық маңызы бар автомобиль жолының жасанды құрылымдарын жөндеумен 0-3,775 километріндегі учаскені орташа жөндеуге;
16) "Октябрь-Шолақашы" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-4 километріндегі учаскені орташа жөндеуге;
17) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы аясында іс-шараларды жүзеге асыруға.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.08.2019 № 336 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға бюджеттік кредиттер, республикалық бюджеттен қаражаттардың түсімдері көзделсін.
6. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте нысаналы ағымдағы трансферттер және облыстық бюджеттен дамуға арналған трансферттері көзделсін, оның ішінде:

село Карасу - 79822,0 тысяч тенге;
село Октябрьское - 49538,0 тысяч тенге.
4. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено поступление целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета, в том числе на:
1) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы;
2) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.08.2019 № 336 (вводится в действие с 01.01.2019);
3) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.08.2019 № 336 (вводится в действие с 01.01.2019);
4) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.08.2019 № 336 (вводится в действие с 01.01.2019);
5) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.08.2019 № 336 (вводится в действие с 01.01.2019);
6) выплату государственной адресной социальной помощи;
7) увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
8) расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных средств);
9) внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения;
10) развитие рынка труда;
11) средний ремонт участка на 7-14 километре автомобильной дороги районного значения (подъезд к селу Жамбыл);
12) увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования на 2019 год;
13) повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих на 2019 год;
14) реконструкция разводящих сетей водопровода сел Карасу и Восток Карасуского района Костанайской области;
15) средний ремонт участка на 0-3,775 километре с ремонтом искусственных сооружений автомобильной дороги районного значения "Объездная дорога села Карасу";
16) средний ремонт участка на 0-4 километре автомобильной дороги районного значения "Октябрьское-Челгаши";
17) реализация мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі".
Сноска. Пункт 4 – с изменениями, внесенными решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.08.2019 № 336 (вводится в действие с 01.01.2019).
5. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год поступление средств из республиканского бюджета, бюджетных кредитов местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов.
6. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие из областного бюджета, в том числе на:

1) төмен ақы төленетін қызметкерлердің жалақысының мөлшерін көтеру үшін олардың салықтық жүктемесін төмендетуге байланысты шығасыларды өтеуге;
2) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға;
3) алып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.08.2019 № 336 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
4) 1 сыныпқа электрондық кезекті енгізуге;
5) алып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 15.08.2019 № 336 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
6) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде қонысаударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) үшін шығыстарды өтеуге;
7) 2017-2021 жылдарға арналған нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде мобильді орталықтарда оқытуды қоса алғанда, еңбек нарығында талап етілген кәсіптер мен дағдылар бойынша жұмысшы кадрларын қысқа мерзімді кәсіби оқытуға;
8) инсинераторларды пайдалана отырып, биологиялық қалдықтарды кәдеге жаратуға;
9) Шолақашы ауылы су құбырының тарату желілерін қайта құруға;
10) аудандық маңызы бар автомобиль жолының 7-14 километрінде "Жамбыл ауылына кіреберіс" учаскесін орташа жөндеуге;
11) алып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 03.05.2019 № 322 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі);
12) "Рухани жаңғыру" бағдарламасының "Алтын адам" кіші жобасын іске асыру шеңберінде өңірлік материалдар негізінде 5-7 сыныптарға арналған өлкетану бойынша оқу құралын шығару және оларды мектептерге енгізуге;
13) атаулы мемлекеттік әлеуметтік көмек алушылар болып табылатын жеке тұлғаларды телевизиялық абоненттік жалғамалармен қамтамасыз етуге;
14) 2017-2021 жылдарға арналған Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың бағдарламасы шеңберінде жұмыспен қамтудың жеке агенттіктеріне халықты жұмыспен қамту саласындағы қызметтердің аутсорсингіне;
15) ірі қара малдың нодулярлық дерматитіне эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге;
16) жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізуге;
17) қоғамдық-саяси тұрақтылықты, ұлтаралық және конфессияаралық келісімді, қоғам бірлігін сақтау, ауданның серпінді дамып келе жатқан аудан ретінде оң имиджін қалыптастыру, аудан орталығының инвестициялық тартымдылығын арттыру, қылмыс пен құқық бұзушылықтың алдын алу үшін бұқаралық ақпарат құралдарында ақпараттық-үгіт материалдарын орналастыру бойынша қызметтерге;
18) қоғамдық жұмыстарға тартылған жұмыскерлердің жалақы мөлшерін ең төменгі жалақының 1,5 еселік мөлшеріне дейін ұлғайтуға;

1) компенсацию потерь в связи со снижением налоговой нагрузки низкооплачиваемых работников для повышения размера их заработной платы;
2) создание цифровой образовательной инфраструктуры;
3) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.08.2019 № 336 (вводится в действие с 01.01.2019);
4) внедрение электронной очереди в 1 класс;
5) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 15.08.2019 № 336 (вводится в действие с 01.01.2019);
6) возмещение расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
7) краткосрочное профессиональное обучение рабочих кадров по востребованным на рынке труда профессиям и навыкам, включая обучение в мобильных центрах, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
8) утилизацию биологических отходов с использованием инсинераторов;
9) реконструкцию разводящих сетей водопровода села Челгаши;
10) средний ремонт участка на 7-14 километре автомобильной дороги районного значения (подъезд к селу Жамбыл);
11) исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 03.05.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019);
12) издание учебного пособия по краеведению для 5-7 классов на основе региональных материалов и их внедрения в школы в рамках реализации подпроекта "Алтын адам" программы "Рухани жаңғыру";
13) обеспечение физических лиц, являющихся получателями государственной адресной социальной помощи, телевизионными абонентскими приставками;
14) аутсорсинг услуг в сфере занятости населения частным агентствам занятости в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы;
15) проведение противоэпизоотических мероприятий против нодулярного дерматита крупного рогатого скота;
16) проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных;
17) услуги по размещению информационно-агитационных материалов в средствах массовой информации для сохранения общественно-политической стабильности, межнационального и межконфессионального согласия, единства общества, формирования положительного имиджа района как динамично развивающегося района, повышение инвестиционной привлекательности районного центра, профилактику преступности и правонарушений;
18) увеличение размера заработной платы работников, привлеченных на общественные работы до 1,5 кратного размера минимальной заработной платы;

19) Қостанай облысы Қарасу ауданы Қарасу және Восток ауылдарының су құбырының таратқыш тораптарын қайта жаңартуға;
20) "Қарасу ауылының айналма жолы" аудандық маңызы бар автомобиль жолының жасанды құрылымдарын жөндеумен 0-3,775 километріндегі учаскені орташа жөндеуге;
21) "Октябрь-Шолақашы" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-4 километріндегі учаскені орташа жөндеуге;
22) ауданның мемлекеттік білім беру мекемелері үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алуға және жеткізуге;
23) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Жеңіс күніне орай әлеуметтік көмек төлеуді ұлғайтуға;
24) Қостанай облысы Қарасу ауданының төрт ауылын сумен жабдықтауға;
25) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы аясында іс-шараларды жүзеге асыруға;
26) жаңадан ашылған балабақшаны ұстауға;
27) "Амангелді ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-5,2 километріндегі учаскені орташа жөндеуге;
28) "Комсомол ауылына кіреберіс" аудандық маңызы бар автомобиль жолының 0-14 километріндегі учаскені орташа жөндеуге;
29) "Қарасу - Большая чураковка" - Новоселовка - Новопавловка – Құсмұрын ауылдық маңызы бар автомобиль жолының жасанды құрылымдарын жөндеумен 0-6,0 километріндегі учаскені орташа жөндеуге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 13.03.2019 № 301 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 03.05.2019 № 322 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 15.08.2019 № 336 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 18.11.2019 № 356 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. алынып тасталды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 18.11.2019 356 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).

19) реконструкцию разводящих сетей водопровода сел Карасу и Восток Карасуского района Костанайской области;
20) средний ремонт участка на 0-3,775 километре с ремонтом искусственных сооружений автомобильной дороги районного значения "Объездная дорога села Карасу";
21) средний ремонт участка на 0-4 километре автомобильной дороги районного значения "Октябрьское-Челгаши;
22) приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района;
23) увеличение выплаты социальной помощи ко Дню Победы участникам и инвалидам Великой Отечественной Войны;
24) водоснабжение четырех сел Карасуского района Костанайской области;
25) реализация мероприятий в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі";
26) содержание вновь открытого детского сада;
27) средний ремонт участка на 0-5,2 километре автомобильной дороги районного значения "Подъезд к селу Амангельды";
28) средний ремонт участка на 0-14 километре автомобильной дороги районного значения "Подъезд к селу Комсомольское";
29) средний ремонт участка на 0-6,0 километре с ремонтом искусственных сооружений автомобильной дороги районного значения "Карасу – Большая чураковка" - Новоселовка - Новопавловка – Кушмурун.
Сноска. Пункт 6 с изменениями, внесенными решениями маслихата Карасуского района Костанайской области от 13.03.2019 № 301 (вводится в действие с 01.01.2019); от 03.05.2019 № 322 (вводится в действие с 01.01.2019); от 15.08.2019 № 336 (вводится в действие с 01.01.2019); от 18.11.2019 № 356 (вводится в действие с 01.01.2019).
7. исключен решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 18.11.2019 № 356 (вводится в действие с 01.01.2019).

7-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2018 жылы пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің 2256,1 мың теңге сомасында қайтарылуы көзделсін.
Ескерту. Шешім 7-1 – тармақпен толықтырылды - Қостанай облысы Қарасу ауданы мәслихатының 13.03.2019 № 301 шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2019-2021 жылдарға арналған ауылдар мен ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламаларының тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

7-1. Предусмотреть в районном бюджете на 2019 год возврат неиспользованных (недоиспользованных) в 2018 году целевых трансфертов в сумме 2256,1 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением маслихата Карасуского района Костанайской области от 13.03.2019 № 301 (вводится в действие с 01.01.2019).
8. Утвердить перечень бюджетных программ сел и сельских округов на 2019-2021 годы, согласно приложению 4.

9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
10. 2019-2021 жылдарға арналған Қарасу ауданының ауылдардың және ауылдық округтерінің жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттердің бөлінуі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихаттың
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 276 шешіміне 1-қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджеті

9. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2019 год, согласно приложению 5.
10.Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления сел и сельских округов Карасуского района на 2019-2021 годы, согласно приложению 6.
11. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Приложение № 1
к решению маслихата
от 24 декабря 2018 года № 276
Районный бюджет на 2019 год

32459,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
10035,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10035,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
22424,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14043,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
8381,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
124543,0
1
Ауыл шаруашылығы
93908,0
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
25705,0
001
Жергілікте деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25705,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
68203,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11305,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
766,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
53990,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2142,0
6
Жер қатынастары
15759,0
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
15759,0
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15759,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
14876,0
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
14876,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
14876,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8710,0
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
8710,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
8710,0
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8496,0
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
214,0
12
Көлiк және коммуникация
67275,0
1
Автомобиль көлiгi
67275,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

32459,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
10035,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
10035,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
22424,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
14043,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
8381,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
124543,0
1
Сельское хозяйство
93908,0
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
25705,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
25705,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
68203,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
11305,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
766,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
53990,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
2142,0
6
Земельные отношения
15759,0
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
15759,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
15759,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
14876,0
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
14876,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
14876,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8710,0
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
8710,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
8710,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
8496,0
015
Капитальные расходы государственного органа
214,0
12
Транспорт и коммуникации
67275,0
1
Автомобильный транспорт
67275,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)