2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Қостанай облысы Қостанай ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 26 ақпандағы № 101 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 наурызда № 7590 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына сәйкес, "Білім туралы" 2007 жылғы 27 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 6- бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына Қостанай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2018 жылға арналған Қостанай ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год
Постановление акимата Костанайского района Костанайской области от 26 февраля 2018 года № 101. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 12 марта 2018 года № 7590. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат Костанайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайского района на 2018 год согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте:
1) осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы әкімдіктің қаулысы мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;

2. Государственному учреждению "Отдел образования" акимата Костанайского района в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления акимата направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;

3) осы қаулының ресми жарияланғанынан кейін Қостанай ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қостанай ауданының әкімі К. Ахметов
Қостанай ауданы әкімдігінің

3) размещение настоящего постановления на интернет – ресурсе акимата Костанайского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Костанайского района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Костанайского района К. Ахметов
Приложение
к постановлению акимата
Костанайского района

2018 жылғы 26 ақпандағы
№ 101 қаулысына
қосымша
2018 жылға арналған Қостанай ауданының мектепке дейінгі білім беру ұйымдарындағы мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемакысының мөлшері
р/с
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының әкімшілік- аумақтық орналасуы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында ата-ананың бір айдағы төлемақы мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі тәрбиемен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығыстардың бір айдағы орташа құны (теңге)
1
2
3
4
5
6
1
Абай ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Абай негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
18
9082,0
_
2
Александров ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Александров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
24
9022,0
_
3
Алтын дала ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Кадыр Каримов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
7
8875,0
_
4
Алтын дала ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Кадыр Каримов атындағы орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
13417,0
10426
5
Алтынсарин ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Алтынсарин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
35
9082,0
_
6
Арман ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Красный Передовик бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
11
8875,0
_
7
Балықты ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Балықты негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
11
8875,0
_
8
Белозерка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Белозер негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
13
8875,0
_
9
Борис-Романов ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Борис-Роман орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
12
8875,0
_
10
Васильевка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Васильев бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
8
8875,0
_
11
Владимиров ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Владимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
9082,0
_
12
Владимиров ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Владимиров орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
13417,0
10426
13
Воскресеновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Воскресенов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
9082,00
_
14
Глазунов ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Глазунов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
20
9082,0
_
15
Глазунов ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Глазунов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
13417,0
10426
16
Давыденовка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Давыденов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
22
9082,0
_
17
Жамбыл ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жамбыл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
50
13417,0
10426
18
Жданов ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жданов орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
19
8875,0
_
19
Жуковка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Жуков негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
9
8875,0
_
20
Заречный ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Заречный мектеп-лицейі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық

от 26 февраля 2018 года
№ 101
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы в дошкольных организациях образования Костанайского района на 2018 год
№ п/п
Административно-территориальное расположение организаций дошкольного воспитания и обучения
Наименование организации дошкольного воспитания и обучения
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
2
3
4
5
6
1
село Абай
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Абайская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
18
9082,0
_
2
село Александровка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Александровская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
24
9022,0
_
3
село Алтын дала
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя школа имени Кадыра Каримова" отдела образования акимата Костанайского района
7
8875,0
_
4
село Алтын дала
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Средняя школа имени Кадыра Каримова" отдела образования акимата Костанайского района
25
13417,0
10426
5
село Алтынсарино
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Алтынсаринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
35
9082,0
_
6
село Арман
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Красно-Передовикская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
11
8875,0
_
7
село Балыкты
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Балыктинская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
11
8875,0
_
8
село Белозерка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Белозерская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
8875,0
_
9
село Борис-Романовка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Борис-Романовская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
12
8875,0
_
10
село Васильевка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Васильевская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
8
8875,0
_
11
село Владимировка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Владимировская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
9082,0
_
12
село Владимировка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Владимировская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
13417,0
10426
13
село Воскресеновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Воскресеновская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
9082,0
_
14
село Глазуновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Глазуновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
20
9082,0
_
15
село Глазуновка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Глазуновская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
13417,0
10426
16
село Давыденовка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Давыденовская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
22
9082,0
_
17
село Жамбыл
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Жамбылская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
50
13417,0
10426
18
село Ждановка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Ждановская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
19
8875,0
_
19
село Жуковка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Жуковская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
9
8875,0
_
20
село Заречное
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Заречная школа-лицей" отдела образования акимата Костанайского района

101
16278,0
10866
21
Заречный ауылы
Қостанай ауданы әкімдігінің "Білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Мемлекеттік тілде оқытатын Заречный орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
60
16278,0
10866
22
Заречное ауылы
"Қостанай ауданының Заречный ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Алтын бесік" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
155
23562,0
3 жасқа дейін 10063
3 жастан 7 жасқа дейін 10866
23
Затобол кенті
"Жанерке 2009" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі
90
21000,0
3 жасқа дейін 10063
3 жастан 7 жасқа дейін 10866
24
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "№ 1 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
85
16278,0
10866
25
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "№ 2 Затобол орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
30
16278,0
10866
26
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Затобол мектеп-гимназиясы" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
60
16278,0
10866
27
Затобол кенті
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Нұржан Наушабаев атындағы Затобол мектеп-гимназиясы" (мектеп жанындағы интернатымен) мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
91
16278,0
10866
28
Затобол кенті
"Қостанай ауданының Затобол кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Балбөбек" бөбекжай- бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
210
21136,9
3 жасқа дейін 10063
3 жастан 7 жасқа дейін 10866
29
Затобол кенті
"Қостанай ауданының Затобол кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Гүлдер" бөбекжай-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
180
22850,92
3 жасқа дейін 10063
3 жастан 7 жасқа дейін 10866
30
Затобол кенті
"Қостанай ауданының Затобол кенті әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Петушок" бөбекжай- бақшасы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорны
173
28892,58
3 жасқа дейін 10063
3 жастан 7 жасқа дейін 10866
31
Кировка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Киров бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
6
8875,0
_
32
Константиновка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Константинов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
25
9082,0
_
33
Майкөл ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Майкөл орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
13
8875,0
_
34
Мәскеу ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Московский орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
15
9082,0
_
35
Мәскеу ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
32
13417,0
10426
36
Мичурин ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Мичурин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
60
13417,0
10426
37
Молоканов ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Молоканов негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
17
8875,0
_
38
Надеждин ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Надеждин орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
28
13417,0
10426
39
Нечаев ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Нечаев негізгі мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
15
8875,0
_
40
Новоселовка ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Новоселов бастауыш мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы жарты күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
10
8875,0
_
41
Озерное ауылы
Қостанай ауданы әкімдігі білім бөлімінің "Озерный орта мектебі" мемлекеттік мекемесінің жанындағы толық күн болатын мектепке дейінгі шағын орталық
52

101
16278,0
10866
21
село Заречное
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при коммунальном государственном учреждении "Заречная средняя школа с государственным языком обучения" государственного учреждения "Отдел образования" акимата Костанайского района
60
16278,0
10866
22
село Заречное
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Алтын-бесік" государственного учреждения "Аппарат акима Заречного сельского округа Костанайского района"
155
23562,0
до 3 лет 10063
от 3 до 7 лет 10866
23
поселок Затобольск
Товарищество с ограниченной ответственностью "Жанерке 2009"
90
21000,0
до 3 лет 10063
от 3 до 7 лет 10866
24
поселок Затобольск
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа № 1" отдела образования акимата Костанайского района
85
16278,0
10866
25
поселок Затобольск
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская средняя школа № 2" отдела образования акимата Костанайского района
30
16278,0
10866
26
поселок Затобольск
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская школа-гимназия" отдела образования акимата Костанайского района
60
16278,0
10866
27
поселок Затобольск
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Затобольская школа-гимназия имени Нуржана Наушабаева" (с пришкольным интернатом) отдела образования акимата Костанайского района
91
16278,0
10866
28
поселок Затобольск
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Балбөбек" государственного учреждения "Аппарат акима поселка Затобольск Костанайского района"
210
21136,9
до 3 лет 10063
от 3 до 7 лет 10866
29
поселок Затобольск
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли-сад "Гүлдер" государственного учреждения "Аппарат акима поселка Затобольск Костанайского района"
180
22850,92
до 3 лет 10063
от 3 до 7 лет 10866
30
поселок Затобольск
Коммунальное государственное казенное предприятие "Ясли- сад "Петушок" государственного учреждения "Аппарат акима поселка Затобольск Костанайского района"
173
28892,58
до 3 лет 10063
от 3 до 7 лет 10866
31
село Кировка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Кировская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
6
8875,0
_
32
село Константиновка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Константиновская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
25
9082,0
_
33
село Майколь
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Майкольская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
13
8875,0
_
34
село Московское
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Московская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
15
9082,0
_
35
село Московское
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
32
13417,0
10426
36
село Мичуринское
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Мичуринская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
60
13417,0
10426
37
село Молокановка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Молокановская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
17
8875,0
_
38
село Надеждинка
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Надеждинская средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
28
13417,0
10426
39
село Нечаевка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Нечаевская основная школа" отдела образования акимата Костанайского района
15
8875,0
_
40
село Новоселовка
Дошкольный мини-центр с неполным днем пребывания при государственном учреждении "Новоселовская начальная школа" отдела образования акимата Костанайского района
10
8875,0
_
41
село Озерное
Дошкольный мини-центр с полным днем пребывания при государственном учреждении "Озерная средняя школа" отдела образования акимата Костанайского района
52