Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 190 "Федоров ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы мәслихатының 2018 жылғы 26 сәуірдегі № 235 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 мамырда № 7756 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Федоров аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2017 жылғы 20 желтоқсандағы № 190 "Федоров ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7473 тіркелген, 2018 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Федоров ауданының 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2018 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3610400,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 823215,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 11725,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 7562,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2767898,9 мың теңге;
2) шығындар – 3676873,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 19136,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 39683,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 20547,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 85608,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 85608,9 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы А. Резник
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Исенғазин
"КЕЛІСІЛДІ"
"Федоров ауданының экономика
және қаржы бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_________________ С. Завощенко
"26" сәуір 2018 жыл
Мәслихаттың
2018 жылғы "26" сәуірдегі
№ 235 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың

О внесении изменений в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 190 "О районном бюджете Федоровского района на 2018 – 2020 годы"
Решение маслихата Федоровского района Костанайской области от 26 апреля 2018 года № 235. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 11 мая 2018 года № 7756. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Федоровский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 20 декабря 2017 года № 190 "О районном бюджете Федоровского района на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7473, опубликовано 17 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Федоровского района на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 3610400,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 823215,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 11725,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7562,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2767898,9 тысяч тенге;
2) затраты – 3676873,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 19136,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 39683,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 20547,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 85608,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 85608,9 тысяч тенге.";
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии А. Резник
Секретарь районного маслихата Б. Исенгазин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов Федоровского района"
_________________ С. Завощенко
"26" апреля 2018 года
Приложение 1
к решению маслихата
от "26" апреля 2018 года
№ 235
Приложение 1
к решению маслихата

11161,7
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
20479,8
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
16400,0
1
Отын және энергетика
16400,0
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
16400,0
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
16400,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
87701,5
1
Ауыл шаруашылығы
56418,0
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
56418,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12600,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
120,0
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
696,0
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
521,0
009
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4228,0
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
1278,0
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
32710,0
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
4265,0
6
Жер қатынастары
18996,5
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
18996,5
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11021.5
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
7555,0
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
420,0
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
12287,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
12287,0
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
12287,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14623,6
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
14623,6
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
14623,6
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
13721,6
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу

11161,7
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
20479,8
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
16400,0
1
Топливо и энергетика
16400,0
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
16400,0
009
Развитие теплоэнергетической системы
16400,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
87701,5
1
Сельское хозяйство
56418,0
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
56418,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
12600,0
003
Капитальные расходы государственного органа
120,0
006
Организация санитарного убоя больных животных
696,0
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
521,0
009
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4228,0
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
1278,0
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32710,0
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
4265,0
6
Земельные отношения
18996,5
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
18996,5
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11021,5
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
7555,0
007
Капитальные расходы государственного органа
420,0
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
12287,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12287,0
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
12287,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14623,6
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
14623,6
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
14623,6
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
13721,6
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов