Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің Лесное ауылының құрамдас бөлігін қайта атау туралы
Қостанай облысы Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 2 тамыздағы № 8 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 17 тамызда № 8009 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округі халқының пікірін ескере отырып, облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 20 маусымдағы қорытындысы негізінде, Қоржынкөл ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округінің Лесное ауылында қайта аталсын:
Ленин көшесі Абай көшесіне.
2. "Федоров ауданы Қоржынкөл ауылдық округі әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі:
1) осы шешімнің аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
2) осы шешім мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі көшірмесін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберілуін;
3) осы шешімді ресми жарияланғанынан кейін Федоров ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қоржынкөл
ауылдық округінің әкімі
А. Уристимбаев

О переименовании составной части села Лесное Коржинкольского сельского округа Федоровского района
Решение акима Коржинкольского сельского округа Федоровского района Костанайской области от 2 августа 2018 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 17 августа 2018 года № 8009
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения Коржинкольского сельского округа Федоровского района, на основании заключения областной ономастической комиссии от 20 июня 2018 года аким Коржинкольского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Лесное Коржинкольского сельского округа Федоровского района:
улицу Ленина в улицу Абая.
2. Государственному учреждению "Аппарат акима Коржинкольского сельского округа Федоровского района" обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) в течении десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего решения направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе акимата Федоровского района после его официального опубликования.
3. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
Коржинкольского сельского округа
А. Уристимбаев