Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 маусымдағы "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру", "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 164/6 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облыстық әкімдігінің 2018 жылғы 19 қыркүйектегі № 328/5 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 қазанда № 6088 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 2021 жылғы 25 қаңтардағы № 30/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы әкімдігінің 25.01.2021 № 30/1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2013 жылғы 15 сәуірдегі "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" Заңының 16-бабы 3-тармағына сәйкес Павлодар облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Павлодар облысы әкімдігінің 2015 жылғы 2 маусымдағы "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру", "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" № 164/6 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4577 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 шілдеде "Әділет" акпараттық-құқықтық жүйеде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулымен бекітілген "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген қаулымен бекітілген "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Павлодарской области от 2 июня 2015 года № 164/6 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе"
Постановление акимата Павлодарской области от 19 сентября 2018 года № 328/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 25 октября 2018 года № 6088. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25 января 2021 года № 30/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Павлодарской области от 25.01.2021 № 30/1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 16 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Павлодарской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Павлодарской области от 2 июня 2015 года № 164/6 "Об утверждении регламентов государственных услуг "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4577, опубликовано 17 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
регламент государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
регламент государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению.

2. "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі заңнамамен белгіленген тәртіпте:
осы қаулының аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркелуін;
осы қаулы мемлекеттік тіркелген күнінен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның қазақ және орыс тілдеріндегі көшірмелерін электрондық түрде ресми жариялау және Қазақстан Республикасы Нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
осы қаулыны Павлодар облысы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Д. С. Махажановқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Б. Бақауов
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 328/5 қаулысына
1-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы 2 маусымдағы
№ 164/6 қаулысымен
бекітілді
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы
жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу
және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы
жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға
рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат туралы хат (бұдан әрі – рұқсат туралы хат) немесе Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 19-1/422 бұйрығымен бекітілген "Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 10-тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.

2. Государственному учреждению "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" в установленном законодательством порядке обеспечить:
государственную регистрацию настоящего постановления в территориальном органе юстиции;
в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
размещение настоящего постановления на интернет-ресурсе акимата Павлодарской области.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Махажанова Д. С.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области Б. Бакауов
Приложение 1
к постановлению акимата
Павлодарской области от 19
сентября 2018 года № 328/5
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 2 июня 2015 года № 164/6
Регламент государственной услуги "Выдача разрешения
на использование подземных вод питьевого качества для целей,
не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением
на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты,
но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества"
Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества" (далее - государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" (далее - услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - письмо о разрешении на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества (далее - письмо о разрешении) либо мотивированный ответ об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 19-1/422 (далее - стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.

2 - тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін стандарттың 9-тармағында көзделген өтініш және құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі Мемлекеттік корпорациямен қажетті құжаттарды жолдаған сәттен бастап олардың қабылдануын және тіркелуін жүзеге асырады, құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қоюға жібереді – 15 (он бес) минут;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы құжаттарды қарастырады және көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің басшысына жібереді – 1 (бір) күнтізбелік күн;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қарастырады және көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманын анықтайды – 1 (бір) күнтізбелік күн;
4) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы құжаттарды қарайды және рұқсат туралы хатты немесе стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауапты дайындайды – 25 (жиырма бес) күнтізбелік күн;
5) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы рұқсат туралы хатқа немесе стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауапқа қол қояды – 1 (бір) күнтізбелік күн;
6) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жолдайды – 15 (он бес) минут.
3 - тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесіне мынадай бірліктер қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы;
4) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы;
7. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығы белгіленіп, осы регламенттің 1-қосымшасында сәйкес көрсетілген.
4 - тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде Мемлекеттік
корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимылдардың тәртібін,
сондай-ақ ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібін сипаттау, көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын өңдеу ұзақтығы:

Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги является заявление и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность ее выполнения:
1) канцелярия услугодателя с момента направления Государственной корпорацией необходимых документов осуществляет прием и их регистрацию, направляет документы на резолюцию руководителю услугодателя – 15 (пятнадцать) минут;
2) руководитель услугодателя рассматривает документы услугополучателя и передает документы руководителю отдела услугодателя для рассмотрения – 1 (один) календарный день;
3) руководитель отдела услугодателя рассматривает документы услугополучателя и определяет ответственного специалиста отдела услугодателя для исполнения – 1 (один) календарный день;
4) ответственным специалистом отдела услугодателя проводится рассмотрение документов и подготовка письма о разрешении либо мотивированного ответа об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта – 25 (двадцать пять) календарных дней;
5) руководитель услугодателя подписывает письмо о разрешении либо мотивированный ответ об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта – 1 (один) календарный день;
6) канцелярия услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в Государственную корпорацию – 15 (пятнадцать) минут.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие единицы:
1) канцелярия услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель отдела услугодателя;
4) ответственный специалист отдела услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
Глава 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной
корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования
информационных систем в процессе оказания государственной услуги
8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию, длительность обработки запроса услугополучателя:

1) мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға жүгінеді, мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 30 (отыз) күнтізбелік күн.
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
Көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін стандартта белгіленген мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі өткенге дейін бір тәуліктен кешіктермей Мемлекеттік корпорацияға жолдайды;
2) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері өтініштердің дұрыс толтырылуын және құжаттар топтамасының толықтығын стандарттың 9-тармағына сәйкестігін тексереді.
Көрсетілетін қызметті алушымен стандарттың 9 тармағында көзделген құжаттардың толық топтамасы ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері стандарттың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Өтініш дұрыс толтырылған және құжаттардың топтамасы толық ұсынылған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат береді;
3) құжаттарды қабылдау кезінде Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттардың электрондық түрдегі көшірмелерін жасайды, содан кейін түпнұсқаларын көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
Көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут;
4) көрсетілетін қызметті беруші жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат туралы хат беруін дайындайды немесе бас тарту туралы уәжді жауап береді және оны Мемлекеттік корпорацияға жолдайды;
5) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға (немесе нотариалды расталған сенімхат бойынша оның өкіліне) жеке басты куәландыратын құжатты (немесе нотариалды расталған сенімхат бойынша оның өкілімен сенімхатты) ұсынған жағдайда, қолхат негізінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) рәсімдері (іс-қимылдар) реттілігінің, өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығында көрсетілген.
"Жерүсті су объектілері жоқ,
бірақ ауызсу сапасындағы
жерасты суларының жеткілікті
қоры бар аумақтарда ауызсу
және шаруашылық-тұрмыстық
сумен жабдықтауға байланысы
жоқ мақсаттар үшін ауызсу
сапасындағы жерасты
суларын пайдалануға рұқсат
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
6
Құрылымдық бөлімшенің (қызметкердің) атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Іс-қимылдың (процестің рәсімнің, операцияның) атауы және сипаттамасы
Мемлекеттік корпорациядан келген өтінішті қабылдау және тіркеу және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама жасауға жолдау
Көрсетілетін қызметті алушы құжаттарын қарастыру және көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысына құжаттарды беру
Құжаттарды қарастыру және көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманын анықтау
Құжаттарды қарастыру және рұқсат туралы хат немесе стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауапты дайындау
Рұқсат туралы хатқа немесе стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауапқа қол қою
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жолдау
Аяқталу нысаны (деректер, құжат ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Өтініштің көшірмесінде оның тіркелгені туралы белгі
Бұрыштама қою
Бұрыштама қою
Қорытынды
Бұрыштама қою
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Орындау мерзімдері
15 (он бес) минут
1 (бір) күнтізбелік күн
1 (бір) күнтізбелік күн
25 (жиырма бес) күнтізбелік күн
1 (бір) күнтізбелік күн
15 (он бес) минут
"Жерүсті су объектілері жоқ,
бірақ ауызсу сапасындағы
жерасты суларының жеткілікті
қоры бар аумақтарда ауызсу
және шаруашылық-тұрмыстық
сумен жабдықтауға байланысы
жоқ мақсаттар үшін ауызсу
сапасындағы жерасты
суларын пайдалануға рұқсат
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
"Жерүсті су объектілері жоқ, бірақ ауызсу сапасындағы жерасты
суларының жеткілікті қоры бар аумақтарда ауызсу және
шаруашылық-тұрмыстық сумен жабдықтауға байланысы жоқ мақсаттар
үшін ауызсу сапасындағы жерасты суларын пайдалануға рұқсат беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы
Шартты белгілер:
Павлодар облысы әкімдігінің
2018 жылғы 19 қыркүйектегі
№ 328/5 қаулысына
2-қосымша
Павлодар облысы әкімдігінің
2015 жылғы 2 маусымдағы
№ 164/6 қаулысымен
бекітілді
"Су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға
конкурстық негізде беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1) для получения государственной услуги услугополучатель обращается в Государственную корпорацию, сроки оказания государственной услуги с момента сдачи пакета документов – 30 (тридцать) календарных дней.
При обращении в Государственную корпорацию, день приема не входит в срок оказания государственной услуги.
Услугодатель направляет результат оказания государственной услуги в Государственную корпорацию не позднее чем за сутки до истечения срока оказания государственной услуги, установленного стандартом;
2) работник Государственной корпорации проверяет правильность заполнения заявления и полноту пакета документов на соответствие пункту 9 стандарта.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренных пунктом 9 стандарта, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме заявления по форме, согласно приложению 2 к стандарту.
При соблюдении правильности заполнения заявления и предоставления полного пакета документов работник Государственной корпорации выдает услугополучателю расписку о приеме документов;
3) при приеме документов работник Государственной корпорации воспроизводит электронные копии документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
Максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – 15 (пятнадцать) минут;
4) услугодатель подготавливает письмо о разрешении на использование подземных вод питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях, где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются достаточные запасы подземных вод питьевого качества либо дает мотивированный ответ об отказе и направляет его в Государственную корпорацию;
5) работник Государственной корпорации выдает услугополучателю (либо его представителю по нотариально заверенной доверенности) результат оказания государственной услуги на основании расписки, при предъявлении услугополучателем документа, удостоверяющего личность (либо его представителем нотариально заверенной доверенности).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Выдача разрешения на
использование подземных вод
питьевого качества для целей, не
связанных с питьевым и
хозяйственно-бытовым
водоснабжением на
территориях, где отсутствуют
поверхностные водные
объекты, но имеются
достаточные запасы подземных
вод питьевого качества"
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
6
Наименование структурного подразделения (работников)
Канцелярия услугодателя
Руководитель услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
Руководитель услугодателя
Канцелярия услугодателя
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация заявления от Государственной корпорации и направление документов на резолюцию руководителю услугодателя
Рассмотрение документов услугополучателя и передача документов руководителю отдела услугодателя
Рассмотрение документов и определение ответственного специалиста отдела услугодателя
Рассмотрение документов и подготовка письма о разрешении либо мотивированный ответ об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта
Подписание письма о разрешении либо мотивированный ответ об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта
Направление результата оказания государственной услуги Государственной корпорации
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Отметка о регистрации на копии заявления
Наложение резолюции
Наложение резолюции
Письмо о разрешении либо мотивированный ответ об отказе
Наложение резолюции
Результат оказания государственной услуги
Сроки исполнения
15 (пятнадцать) минут
1 (один) календарный день
1 (один) календарный день
25 (двадцать пять) календарных дней
1 (один) календарный день
15 (пятнадцать) минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Выдача разрешения на
использование подземных вод
питьевого качества для целей, не
связанных с питьевым и
хозяйственно-бытовым
водоснабжением на
территориях, где отсутствуют
поверхностные водные
объекты, но имеются
достаточные запасы подземных
вод питьевого качества"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Выдача разрешения на использование подземных вод
питьевого качества для целей, не связанных с питьевым и
хозяйственно-бытовым водоснабжением на территориях,
где отсутствуют поверхностные водные объекты, но имеются
достаточные запасы подземных вод питьевого качества"
Условные обозначения:
Приложение 2
к постановлению акимата
Павлодарской области от 19
сентября 2018 года № 328/5
Утвержден
постановлением акимата
Павлодарской области
от 2 июня 2015 года № 164/6
Регламент государственной услуги "Предоставление водных объектов
в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе"

1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі –мемлекеттік көрсетілетін қызмет) "Павлодар облысының жер қойнауын пайдалану, қоршаған орта және су ресурстары басқармасы" мемлекеттік мекемесі (бұдан әрі - көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру "Азаматтарға арналған үкімет" мемлекеттік корпорациясы" коммерциялық емес акционерлік қоғамы (бұдан әрі – Мемлекеттік корпорация) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шешімі және (немесе) конкурс қорытындылары туралы конкурстық комиссия хаттамасы негізінде қағаз түрінде облыстың жергілікті атқарушы органдары мен конкурс жеңімпазы арасындағы су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шарт немесе Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 6 мамырдағы № 19-1/422 бұйрығымен бекітілген "Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 10-тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауап.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: қағаз түрінде.
2-тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін стандарттың 9-тармағында көзделген өтініш және құжаттар негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, орындалу ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі Мемлекеттік корпорациямен қажетті құжаттарды жолдаған сәттен бастап конкурстық өтінімдердің қабылдануын және тіркелуін жүзеге асырады, құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің басшысына бұрыштама қоюға жібереді – 15 (он бес) минут;
2) конкурстық комиссия конкурсты ұйымдастырушы бекіткен орын мен уақытта конкурстық өтінім конверттерін ашады – 1 (бір) жұмыс күні;
3) конкурстық комиссия хатшысы конверттерді ашу хаттамасын жасайды және конкурсты ұйымдастырушының интернет-ресурсында орналастырады – 2 (екі) жұмыс күні;
4) конкурстық комиссия конкурстық өтінімдерді қарастырады және конкурс қорытындысын жасайды – 12 (он екі) жұмыс күні;
5) конкурстық комиссия хатшысы өткізілген конкурстың қорытындылары туралы конкурстық комиссия хаттамасын жасайды және хаттама көшірмесін конкурстың қатысушыларына, жергілікті атқарушы органдарға (бұдан әрі - ЖАО) жолдайды – 5 (бес) жұмыс күні.

Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе" (далее – государственная услуга) оказывается государственным учреждением "Управление недропользования, окружающей среды и водных ресурсов Павлодарской области" (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через некоммерческое акционерное общество "Государственная корпорация "Правительство для граждан" (далее – Государственная корпорация).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – договор о представлении водного объекта в обособленное или совместное пользование между местным исполнительным органом области и победителем конкурса в бумажном виде на основании решения местного исполнительного органа области о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование и (или) протокола конкурсной комиссии об итогах конкурса либо мотивированный ответ об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта государственной услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или совместное пользование на конкурсной основе", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 мая 2015 года № 19-1/422 (далее – стандарт).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
Глава 2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
4. Основанием для предоставления государственной услуги является заявление и документы, предусмотренные пунктом 9 стандарта.
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность ее выполнения:
1) канцелярия услугодателя с момента направления Государственной корпорацией необходимых документов осуществляет прием и регистрацию конкурсных заявок, поданных услугополучателем – 15 (пятнадцать) минут;
2) конкурсная комиссия вскрывает конверты с конкурсными заявками в установленном организатором конкурса месте и времени – 1 (один) рабочий день;
3) секретарь конкурсной комиссии подготавливает протокол вскрытия конвертов и размещает на интернет-ресурсе организатора конкурса – 2 (два) рабочих дня;
4) конкурсная комиссия рассматривает конкурсные заявки и подводит итоги конкурса - 12 (двенадцать) рабочих дней;
5) секретарь конкурсной комиссии подготавливает протокол конкурсной комиссии об итогах проведенного конкурса и направляет копии протокола участникам конкурса, в местный исполнительный орган области (далее – МИО) – 5 (пять) рабочих дней;

6) ЖАО конкурстық комиссия хаттамасы негізінде су объектісін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шешім қабылдайды – 15 (он бес) жұмыс күні;
7) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің бас маманы шарт жобасын жасайды – 3 (үш) жұмыс күні;
8) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы конкурс жеңімпазымен су объектісін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шарт жасасады немесе стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауапқа қол қояды – 3 (үш) жұмыс күні;
9) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жолдайды – 15 (он бес) минут.
3 - тарау. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне келесі бірліктер қатысады:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі;
2) конкурстық комиссия;
3) конкурстық комиссия хатшысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
5) ЖАО;
6) көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы.
7. Көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдар) реттілігінің сипаттамасы, әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу ұзақтығы белгіленіп, осы регламенттің 1-қосымшасында сәйкес көрсетілген.
4 - тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде Мемлекеттік
корпорациямен және (немесе) өзге де көрсетілетін қызметті
берушілермен өзара іс-қимылдардың тәртібін, сондай-ақ
ақпараттық жүйелерді пайдалану тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік корпорацияға жүгіну тәртібін сипаттау, көрсетілетін қызметті алушының сұрау салуын өңдеу ұзақтығы:
1) мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Мемлекеттік корпорацияға жүгінеді. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – 43 (қырық үш) жұмыс күні.
Мемлекеттік корпорацияға жүгінген кезде қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
Көрсетілетін қызметті беруші мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін стандартта белгіленген мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі өткенге дейін бір тәуліктен кешіктермей Мемлекеттік корпорацияға жолдайды;
2) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері өтінішнің дұрыс толтырылуын және құжаттар топтамасының толықтығын стандарттың 9-тармағына сәйкестігін тексереді.
Көрсетілетін қызметті алушымен стандарттың 9 тармағында көзделген құжаттардың толық топтамасы ұсынбаған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері стандарттың қосымшасына сәйкес нысан бойынша өтінішті қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
Өтініштер дұрыс толтырылғанда және стандарттың 9 тармағында көзделген құжаттардың топтамасы толық ұсынылған жағдайда, Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға тиісті өтінімді қабылданғаны туралы қолхат береді;

6) МИО на основании протокола конкурсной комиссии принимает решение о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование – 15 (пятнадцать) рабочих дней;
7) ответственный специалист отдела услугодателя составляет проект договора – 3 (три) рабочих дня;
8) руководитель услугодателя заключает договор с победителем конкурса о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование либо подписывает мотивированный ответ об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта – 3 (три) рабочих дня;
9) канцелярия услугодателя направляет результат оказания государственной услуги в Государственную корпорацию – 15 (пятнадцать) минут.
Глава 3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
6. В процессе оказания государственной услуги участвуют следующие единицы:
1) канцелярия услугодателя;
2) конкурсная комиссия;
3) секретарь конкурсной комиссии;
4) руководитель услугодателя;
5) МИО;
6) ответственный специалист отдела услугодателя.
7. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия) приведено в приложении 1 к настоящему регламенту.
Глава 4. Описание порядка взаимодействия с Государственной
корпорацией и (или) иными услугодателями, а также порядка использования
информационных систем в процессе оказания государственной услуги
8. Описание порядка обращения в Государственную корпорацию, длительность обработки запроса услугополучателя:
1) для получения государственной услуги услугополучатель обращается в Государственную корпорацию. Сроки оказания государственной услуги сроки с момента сдачи пакета документов – 43 (сорок три) рабочих дня.
При обращении в Государственную корпорацию, день приема не входит в срок оказания государственной услуги.
Услугодатель направляет результат оказания государственной услуги не позднее чем за сутки до истечения срока оказания государственной услуги, установленного стандартом;
2) работник Государственной корпорации проверяет правильность заполнения заявления и полноту пакета документов на соответствие пункту 9 стандарта.
В случае предоставления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренных пунктом 9 стандарта, работник Государственной корпорации выдает расписку об отказе в приеме заявки по форме, согласно приложению к стандарту.
При соблюдении правильности заполнения заявления и предоставления полного пакета документов согласно перечню, предусмотренных пунктом 9 стандарта, работник Государственной корпорации выдает услугополучателю расписку о приеме соответствующей заявки;

3) құжаттарды қабылдау кезінде Мемлекеттік корпорацияның қызметкері құжаттардың электрондық түрдегі көшірмелерін жасайды, содан кейін түпнұсқаларын көрсетілетін қызметті алушыға қайтарады.
Көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 15 (он бес) минут;
4) көрсетілетін қызметті беруші су объектілерін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы конкурс жеңімпазымен шарт жасасады немесе бас тарту туралы уәжді жауапты Мемлекеттік корпорацияға, стандартта белгіленген мемлекеттік қызмет көрсету мерзімі өткенге дейін бір тәуліктен кешіктермей жолдайды;
5) Мемлекеттік корпорацияның қызметкері көрсетілетін қызметті алушыға (немесе нотариалды расталған сенімхат бойынша оның өкіліне) жеке басты куәландыратын құжатты (немесе нотариалды расталған сенімхат бойынша оның өкілімен сенімхатты) ұсынған жағдайда, қолхат негізінде мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін береді.
9. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) рәсімдері (іс-қимылдар) реттілігінің, өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы, сонымен қатар Мемлекеттік корпорациямен өзара іс-қимыл тәртібінің сипаттамасы осы регламенттің 2-қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығында көрсетілген.
"Су объектілерін конкурстық
негізде оқшауланған немесе
бірлесіп пайдалануға беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентінің
1-қосымшасы
Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің
құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
1
2
3
4
5
Құрылымдық бөлімшенің (қызметкердің) атауы
Көрсетілетін қызметті берушіның кеңсесі
Конкурстық комиссия
Конкурстық комиссия хатшысы
Конкурстық комиссия
Конкурстық комиссия хатшысы
Іс-қимылдың (процестің рәсімнің, операцияның) атауы және сипаттамасы
Мемлекеттік корпорациядан келген өтінімді қабылдау және тіркеу
Конкурстық өтінімдер конверттерін ашу
Конверттерді ашу хаттамасын дайындау және конкурсты ұйымдастырушының интернет-ресурсында орналастыру
Конкурстық өтінімдерді қарастыру және конкурстың қорытындыларын жасайды
Конкурстық комиссия хаттамасын дайындау және хаттаманың көшірмелерін конкурс қатысушыларына, ЖАО жолдау
Аяқталу нысаны (деректер, құжат ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Өтініштің көшірмесінде тіркеу туралы белгі
Конкурстық өтінімдер
Конверттерді ашу хаттамасы
Конкурс қорытындылары
Конкурстық комиссия хаттамасы
Орындау мерзімдері
15 (он бес) минут
1 (бір) жұмыс күні
2 (екі) жұмыс күні
12 (он екі) жұмыс күні
5 (бес) жұмыс күні
"Су объектілерін конкурстық
негізде оқшауланған немесе
бірлесіп пайдалануға беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті
1-қосымшасының жалғасы
Іс-қимылдың (жұмыс барысының, ағымының) №
6
7
8
9
Құрылымдық бөлімшенің (қызметкердің) атауы
ЖАО
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің бас маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Іс-қимылдың (процестің рәсімнің, операцияның) атауы және сипаттамасы
Су объектісін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шешім қабылдау
Шарт жобасын дайындау
конкурс жеңімпазымен су объектісін оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру туралы шарт жасасу немесе стандарттың 10-тармағында көзделген негіздер бойынша бас тарту туралы уәжді жауапқа қол қою
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін Мемлекеттік корпорацияға жолдау
Аяқталу нысаны (деректер, құжат ұйымдастыру-өкімдік шешім)
Шешім
Шарт жобасы
Жасасқан шарт
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі
Орындау мерзімдері
15 (он бес) жұмыс күні
3 (үш) жұмыс күні
3 (үш) жұмыс күні
15 (он бес) минут
"Су объектілерін конкурстық
негізде оқшауланған немесе
бірлесіп пайдалануға беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентінің
2-қосымша
"Су объектілерін конкурстық негізде оқшауланған немесе бірлесіп пайдалануға беру"
мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес - процестерінің анықтамалығы
"Су объектілерін конкурстық
негізде оқшауланған немесе
бірлесіп пайдалануға беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті
2-қосымшасының жалғасы
Шартты белгілер:

3) при приеме документов работник Государственной корпорации воспроизводит электронные копии документов, после чего возвращает оригиналы услугополучателю.
Максимально допустимое время обслуживания услугополучателя – 15 (пятнадцать) минут;
4) услугодатель заключает договор с победителем конкурса о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование либо направляет мотивированный ответ об отказе в Государственную корпорацию;
5) работник Государственной корпорации выдает услугополучателю (либо его представителю по нотариально заверенной доверенности) результат оказания государственной услуги на основании расписки, при предъявлении услугополучателем документа, удостоверяющего личность (либо его представителем нотариально заверенной доверенности).
9. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, а также описание порядка взаимодействия с Государственной корпорацией в процессе оказания государственной услуги отражено в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению 2 к настоящему регламенту.
Приложение 1
к регламенту государственной
услуги "Предоставление водных
объектов в обособленное или
совместное пользование на
конкурсной основе"
Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
№ действия (хода, потока работ)
1
2
3
4
5
Наименование структурного подразделения (работников)
Канцелярия услугодателя
Конкурсная комиссия
Секретарь конкурсной комиссии
Конкурсная комиссия
Секретарь конкурсной комиссии
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Прием и регистрация от Государственной корпорации конкурсных заявок
Вскрытие конвертов с конкурсными заявками
Подготовка протокола вскрытия конвертов и размещение на интернет-ресурсе организатора конкурса
Рассмотрение конкурсных заявок и подведение итогов конкурса
Подготовка протокола конкурсной комиссии и направление копии протокола участникам конкурса, в МИО
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Отметка о регистрации на копии заявления
Конкурсные заявки
Протокол вскрытия конвертов
Итоги конкурса
Протокол конкурсной комиссии
Сроки исполнения
15 (пятнадцать) минут
1 (один) рабочий день
2 (два) рабочих дня
12 (двенадцать) рабочих дней
5 (пять) рабочих дней
Продолжение приложения 1
к регламенту государственной
услуги "Предоставление водных
объектов в обособленное или
совместное пользование на
конкурсной основе"
№ действия (хода, потока работ)
6
7
8
9
Наименование структурного подразделения (работников)
МИО
Ответственный специалист отдела услугодателя
Руководитель услугодателя
Канцелярия услугодателя
Наименование действия (процесса, процедуры, операции) и их описание
Принятие решения о предоставлении водного объекта в обособленное и совместное пользование
Подготовка проекта договора
Заключение договора с победителем конкурса о предоставлении водного объекта в обособленное или совместное пользование либо подписание мотивированного ответа об отказе по основаниям, предусмотренным пунктом 10 стандарта
Направление результата оказания государственной услуги Государственной корпорации
Форма завершения (данные, документ, организационно-распорядительное решение)
Решение
Проект договора
Заключенный договор
Результат оказания государственной услуги
Сроки исполнения
15 (пятнадцать) рабочих дней
3 (три) рабочих дня
3 (три) рабочих дня
15 (пятнадцать) минут
Приложение 2
к регламенту государственной
услуги "Предоставление водных
объектов в обособленное или
совместное пользование на
конкурсной основе"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной
услуги "Предоставление водных объектов в обособленное или
совместное пользование на конкурсной основе"
Продолжение приложения 2
к регламенту государственной
услуги "Предоставление водных
объектов в обособленное или
совместное пользование на
конкурсной основе"
Условные обозначения: