Ақсу қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Павлодар облысы Ақсу қалалық әкімдігінің 2018 жылғы 27 қыркүйектегі № 655/9 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 16 қазанда № 6084 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабы 8-тармағына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 46-бабы 2-тармағының 4) тармақшасына сәйкес, Ақсу қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Ақсу қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақсу қаласы әкімі аппаратының басшысы Б.Х. Нуркеноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Қала әкімі Н. Дычко
Ақсу қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 27 қыркүйектегі
№ 655/9 қаулысына
қосымша
Ақсу қаласы әкімдігінің күші
жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы "Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 22/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4298 болып тіркелген, 2015 жылғы 17 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған ).
2. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 19 қаңтардағы "Ақсу қаласының ветеринария бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 37/1 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4310 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
3. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 3 сәуірдегі "Ақсу қаласының азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 226/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4441 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 сәуірдегі "Ақсу қаласының дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 244/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4445 болып тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірде "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған).
5. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 21 сәуірдегі "Ақсу қаласының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 309/4 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4470 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 мамырда "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған).

О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Аксу
Постановление акимата города Аксу Павлодарской области от 27 сентября 2018 года № 655/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 16 октября 2018 года № 6084
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат города Аксу ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата города Аксу, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима города Аксу Нуркенову Б.Х.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Н. Дычко
Приложение
к постановлению акимата
города Аксу от 27 сентября
2018 года № 655/9
Перечень утративших силу некоторых
постановлений акимата города Аксу
1. Постановление акимата города Аксу от 16 января 2015 года № 22/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4298, опубликованное 17 февраля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов "Әділет").
2. Постановление акимата города Аксу от 19 января 2015 года № 37/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел ветеринарии города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4310, опубликованное 24 февраля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов "Әділет").
3. Постановление акимата города Аксу от 3 апреля 2015 года № 226/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел регистрации актов гражданского состояния города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4441, опубликованное 30 апреля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов "Әділет").
4. Постановление акимата города Аксу от 8 апреля 2015 года № 244/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел физической культуры и спорта города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4445, опубликованное 30 апреля 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
5. Постановление акимата города Аксу от 21 апреля 2015 года № 309/4 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел образования города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4470, опубликованное 29 мая 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").

6. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 маусымдағы "Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 16 қаңтардағы "Ақсу қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы” № 22/1 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" № 442/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4574 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 шілдеде "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған).
7. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 22 маусымдағы "Ақсу қаласының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 501/6 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4603 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
8. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 1 шілдедегі "Ақсу қаласының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 529/7 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4605 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 шілдеде "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған).
9. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 7 шілдедегі "Ақсу қаласының кәсіпкерлік және туризм бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 538/7 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4626 болып тіркелген, 2015 жылғы 31 шілдеде "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған).
10. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 13 тамыздағы "Ақсу қаласының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 660/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4705 болып тіркелген, 2015 жылғы 18 қыркүйекте "Ақсу жолы" және "Новый путь" газеттерінде жарияланған).
11. Ақсу қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 24 тамыздағы "Ақсу қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі" мемлекеттік мекемесі туралы Ережені бекіту туралы" № 688/8 қаулысы (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4714 болып тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйекте "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).

6. Постановление акимата города Аксу от 8 июня 2015 года № 442/6 "О внесении изменения в постановление акимата города Аксу от 16 января 2015 года № 22/1 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Аппарат акима города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4574, опубликованное 10 июля 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
7. Постановление акимата города Аксу от 22 июня 2015 года № 501/6 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел сельского хозяйства города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4603, опубликованное 24 июля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов "Әділет").
8. Постановление акимата города Аксу от 1 июля 2015 года № 529/7 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел культуры и развития языков города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4605, опубликованное 24 июля 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
9. Постановление акимата города Аксу от 7 июля 2015 года № 538/7 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел предпринимательства и туризма города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4626, опубликованное 31 июля 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
10. Постановление акимата города Аксу от 13 августа 2015 года № 660/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел земельных отношений города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4705, опубликованное 18 сентября 2015 года в газетах "Ақсу жолы" и "Новый путь").
11. Постановление акимата города Аксу от 24 августа 2015 года № 688/8 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Отдел экономики и бюджетного планирования города Аксу" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4714, опубликованное 25 сентября 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов "Әділет").