Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" № 201/25 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Екібастұз қалалық мәслихатының 2018 жылғы 11 қыркүйектегі № 288/34 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 11 қазанда № 6081 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Екібастұз қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қалалық мәслихатының 2017 жылғы 26 желтоқсандағы "2018 - 2020 жылдарға арналған Екібастұз қалалық бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5761 болып тіркелген, 2018 жылғы 04 қаңтардағы "Отарқа" газетінде және 2018 жылғы 04 қаңтардағы "Голос Экибастуза" газетінде жарияланған) № 201/25 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшасында:
"24 802 660" деген сандар "24 716 243" деген сандарымен ауыстырылсын;
"18 319 958" деген сандар "18 169 997" деген сандарымен ауыстырылсын;
"81 691" деген сандар "84 335" деген сандарымен ауыстырылсын;
"351 723" деген сандар "412 623" деген сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында "28 765 738" деген сандар "28 674 849" деген сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшасында:
"-18 301" деген сандар "-13 829" деген сандарымен ауыстырылсын;
"100 595" деген сандар "96 123" деген сандарымен ауыстырылсын;
5-1-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"2018 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджетінде Шідерті поселкесі бюджетіне жалпы сомасы 61 141 мың теңге нысаналы ағымдағы трансферттер қарастырылсын, оның ішінде:
35 279 мың теңге - мәдениет объектілерін жөндеуге;
20 000 мың теңге - поселкеішілік автомобиль жолдарын күрделі, орташа және ағымдағы жөндеуге;
5 862 мың теңге - білім беру обьектелерін ағымдағы жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Екібастұз қалалық мәслихатының экономика, бюджет және кәсіпкерлік мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
3. Осы шешім 2018 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы М. Алгамбаров
Қалалық мәслихат хатшысы Б. Куспеков
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2018
жылғы 11 қыркүйектегі
№ 288/34 шешіміне
қосымша
Екібастұз қалалық
мәслихатының 2017 жылғы 26
желтоқсан (VI шақырылған,
кезекті XXV сессия)
№ 201/25 шешіміне
1-қосымша
2018 жылға арналған Екібастұз қалалық бюджеті
(өзгерістермен)
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5

О внесении изменений в решение Экибастузского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 201/25 "Об Экибастузском городском бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение маслихата города Экибастуза Павлодарской области от 11 сентября 2018 года № 288/34. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 11 октября 2018 года № 6081
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Экибастузский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Экибастузского городского маслихата от 26 декабря 2017 года № 201/25 "Об Экибастузском городском бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5761, опубликованное 04 января 2018 года в газете "Отарқа" и 04 января 2018 года в газете "Голос Экибастуза") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "24 802 660" заменить цифрами "24 716 243";
цифры "18 319 958" заменить цифрами "18 169 997";
цифры "81 691" заменить цифрами "84 335";
цифры "351 723" заменить цифрами "412 623";
в подпункте 2) цифры "28 765 738" заменить цифрами "28 674 849";
в подпункте 4):
цифры "-18 301" заменить цифрами "-13 829";
цифры "100 595" заменить цифрами "96 123";
пункт 5-1 изложить в следующей редакции:
"Предусмотреть в Экибастузском городском бюджете на 2018 год целевые текущие трансферты бюджету поселка Шидерты в общей сумме 61 141 тысяч тенге, в том числе:
35 279 тысяч тенге - на ремонт объектов культуры;
20 000 тысяч тенге - на проведение капитального, среднего и текущего ремонта внутрипоселковых автомобильных дорог;
5 862 тысяч тенге - на текущий ремонт объектов образования.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Экибастузского городского маслихата по вопросам экономики, бюджета и предпринимательства.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии М. Алгамбаров
Секретарь городского маслихата Б. Куспеков
Приложение
к решению Экибастузского
городского маслихата от 11
сентября 2018 года № 288/34
Приложение 1
к решению Экибастузского
городского маслихата
(очередная XXV сессия,
VI созыв) от 26 декабря
2017 года № 201/25
Экибастузский городской бюджет на 2018 год
(с изменениями)
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5