Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылының кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылы әкімінің міндетін атқарушының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 3 наурызда № 5883 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2–тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкiмшiлiк-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Шиқылдақ ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылы әкімінің міндетін атқарушы ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Екібастұз қаласы Шиқылдақ ауылының кейбір көшелері:
"Кирова" көшесі "Тәуелсіздік" көшесі;
"Механизаторская" көшесі "Бейбітшілік" көшесі;
"Приозерная" көшесін "Сарыарқа" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Шиқылдақ ауылы әкімінің
міндетін атқарушы Г. Енсебаева

О переименовании некоторых улиц села Шикылдак города Экибастуза
Решение исполняющего обязанности акима села Шикылдак города Экибастуза Павлодарской области от 26 февраля 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 марта 2018 года № 5883
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение населения села Шикылдак и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, исполняющий обязанности акима села Шикылдак города Экибастуза РЕШИЛ:
1. Переименовать некоторые улицы села Шикылдак города Экибастуза:
улицу "Кирова" на улицу "Тәуелсіздік";
улицу "Механизаторская" на улицу "Бейбітшілік";
улицу "Приозерная" на улицу "Сарыарқа".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима села Шикылдак Г. Енсебаева