2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 220/39 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 27 желтоқсанда № 6203 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл аудандық бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9475672 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1351717 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13674 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26042 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 8084239 мың теңге;
2) шығындар – 9511128 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 103335 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 140138 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 36803 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -138791 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 138791 мың теңге.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 20.06.2019 № 253/45 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 20.08.2019 № 270/49 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 25.11.2019 № 273/50 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілген субвенциялар көлемі 3090391 мың теңге көлемінде ескерілсін.
3. Ауылдар, кенттер, ауылдық округтер әкімдеріне 2019 жылға арналған бюджеттің төртінші деңгейі шеңберінде 33476 мың теңге соммасында ең төменгі жалақы көлемінің өзгеруіне байланысты қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеру үшін аудандық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттері бекітілсін, оның ішінде:
Баянауыл ауылдық округі – 15817 мың теңге;
Майқайың кенті – 17659 мың теңге.
4. 2019 жылға арналған аудандық жергілікті атқарушы органының резерв сомасы 6357 мың теңге сомасында бекітілсін.
5. 2019 жылға арналған аудан бюджетінің атқарылу үрдісінде секвестрге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалар тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

О Баянаульском районном бюджете на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 25 декабря 2018 года № 220/39. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 27 декабря 2018 года № 6203
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить Баянаульский районный бюджет на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 9475672 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1351717 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13674 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26042 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8084239 тысяч тенге;
2) затраты – 9511128 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 103335 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 140138 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 36803 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета– -138791 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 138791 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 20.06.2019 № 253/45 (вводится в действие с 01.01.2019); от 20.08.2019 № 270/49 (вводится в действие с 01.01.2019); от 25.11.2019 № 273/50 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Объем субвенций, выделенных из областного бюджета на 2019 год учесть в объеме 3090391 тысяч тенге.
3. Утвердить целевые текущие трансферты из районного бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, содержащихся за счет средств государственного бюджета, в связи с изменением размера минимальной заработной платы акимам сел, поселков, сельских округов, в рамках четвертого уровня бюджета на 2019 год в сумме 33476 тысяч тенге, в том числе:
Баянаульский сельский округ – 15817 тысяч тенге;
поселок Майкаин – 17659 тысяч тенге.
4. Утвердить сумму резерва местного исполнительного органа района на 2019 год в сумме 6357 тысяч тенге.
5. Утвердить на 2019 год перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета, согласно приложению 4.

6. 2019 жылға арналған ауданның ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2019 жылға арналған ауылдық округтер арасында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке жұмыс берушілердің міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға аударымдары бойынша мөлшерлемелердің азаюына және жұмыс берушілердің міндетті зейнетақы жарналарын енгізуді кейінге қалдыруына трансферттер қайтаруы 189368 мың теңге сомасында бекітілсін.
9. 2019 жылға Баянауыл ауылдық округі мен Майқайың кентінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен бөлінген бюджеттік субвенциялардың жалпы сомасы 350068 мың теңге мөлшерінде ескерілсін, оның ішінде:
Баянаул ауылдық округі – 154904 мың теңге;
Майқайың кенті – 195164 мың теңге;
2020 жылға жалпы сомасы 365286 мың теңге мөлшерінде, оның ішінде:
Баянаул ауылдық округі – 166182 мың теңге;
Майқайың кенті – 199104 мың теңге;
2021 жылға жалпы сомасы 376630 мың теңге мөлшерінде, оның ішінде:
Баянаул ауылдық округі – 167530 мың теңге;
Майқайың кенті – 209100 мың теңге.

6. Утвердить на 2019 год перечень бюджетных программ сельских округов района, согласно приложению 5.
7. Утвердить на 2019 год распределение трансфертов органам местного самоуправления между сельскими округами, согласно приложению 6.
8. Утвердить на 2019 год возврат трансфертов из районного бюджета в областной бюджет в связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование и с переносом срока ввода обязательных пенсионных взносов работадателя в сумме 189368 тысяч тенге.
9. Учесть объем бюджетных субвенций, выделенных из районного бюджета бюджетам Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2019 год в общей сумме 350068 тысяч тенге, в том числе:
Баянаульский сельский округ – 154904 тысяч тенге;
поселок Майкаин – 195164 тысяч тенге;
на 2020 год в общей сумме 365286 тысяч тенге, в том числе:
Баянаульский сельский округ – 166182 тысяч тенге;
поселок Майкаин – 199104 тысяч тенге;
на 2021 год в общей сумме 376630 тысяч тенге, в том числе:
Баянаульский сельский округ – 167530 тысяч тенге;
поселок Майкаин – 209100 тысяч тенге.

10. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

10. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

11. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
12. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Ботин
Аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 220/39 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Баянауыл аудандық бюджеті
(өзгерістермен)

11. Контроль за выполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии К. Ботин
Секретарь районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата от 25
декабря 2018 года № 220/39
Баянаульский районный бюджет на 2019 год
(с изменениями)

165 063
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
8 000
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
2 500
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
54 567
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 285
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
27 963
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
42 999
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
39 780
1
2
3
4
5
6
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
39 780
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26 983
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
4 051
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
6 177
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 569
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1 601 975
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 500
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
7 500
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
7 500
2
Коммуналдық шаруашылық
1 523 778
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
1 465 778
058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
1 465 778
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
58 000
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
3 000
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу желілерін пайдалануды ұйымдастыру
55 000
3
Елді-мекендерді көркейту
70 697
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3 106
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2 406
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
700
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

165 063
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
8000
006
Оказание жилищной помощи
2500
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
54 567
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1285
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
27 963
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
42 999
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
39 780
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
39 780
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
26 983
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
4 051
028
Услуги лицам из групп риска попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
6177
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
2 569
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1 601 975
1
Жилищное хозяйство
7 500
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
7 500
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
7 500
2
Коммунальное хозяйство
1 523 778
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
1 465 778
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
1 465 778
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
58 000
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
3 000
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
55 000
3
Благоустройство населенных пунктов
70 697
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3 106
008
Освещение улиц населенных пунктов
2 406
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
700
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
003
Жалпы білім беру
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 220/39 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған ауданның ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалар тізбесі
(өзгерістермен)
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 20.06.2019 № 253/45 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы

464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение
Приложение 5
к решению Баянаульского
районного маслихата от 25
декабря 2018 года № 220/39
Перечень бюджетных программ сельских округов района на 2019 год
(с изменениями)
Сноска. Приложение 5 - в редакции решения маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 20.06.2019 № 253/45 (вводится в действие с 01.01.2019).
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование

123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
Ақсан ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Бірлік ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Жаңажол ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Жаңатілек ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Қаратомар ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Құндыкөл ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Күркелі ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Қызылтау ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Сәтбаев ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Торайғыр ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
Ұзынбұлақ ауылдық округі
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 25 желтоқсандағы
№ 220/39 шешіміне
6-қосымша
2019 жылға арналған ауылдық округтер арасында жергілікті
өзін-өзі басқару органдарына трансферттерді бөлу
(өзгерістермен)

123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Аксанский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Бирликский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Жанажолский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Жанатлекский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Каратомарский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Кундыкольский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Куркелинский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Кызылтауский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Сатпаевский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Торайгырский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
Узынбулакский сельский округ
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Приложение 6
к решению Баянаульского
районного маслихата от 25
декабря 2018 года № 220/39
Распределение трансфертов органам местного самоуправления
между сельскими округами на 2019 год
(с изменениями)