2019 - 2021 жылдарға арналған Баянауыл ауылдық округі және Майқайың кенті бюджеті туралы
Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 29 желтоқсандағы № 228/40 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 3 қаңтарда № 6218 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 75-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі "Агроөнеркәсіптік кешенді және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттік реттеу туралы" Заңының 18-бабы 4-тармағына сәйкес, Баянауыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Баянауыл ауылдық округінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 669960 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 28775 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 146 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттердің түсімдері – 641039 мың теңге;
2) шығындар – 673438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3478;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3478.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 24.06.2019 № 256/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.12.2019 № 299/53 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Майқайың кентінің 2019 - 2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 336048 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 25200 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5841 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – нөлге тең;
трансферттердің түсімдері – 305007 мың теңге;
2) шығындар – 340261 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – нөлге тең;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – нөлге тең;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4213;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4213.
Ескерту. 2-тармаққа өзгерістер енгізілді - Павлодар облысы Баянауыл аудандық мәслихатының 24.06.2019 № 256/46 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі); 23.12.2019 № 299/53 (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
3. 2019 жылға арналған Баянауыл ауылдық округі мен Майқайың кентінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен бөлінген бюджеттік субвенциялардың жалпы сомасы 350068 мың теңге мөлшерінде ескерілсін, оның ішінде:
Баянаул ауылдық округі – 154904 мың теңге;
Майқайың кенті – 195164 мың теңге.

О бюджете Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин на 2019 - 2021 годы
Решение маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 29 декабря 2018 года № 228/40. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 3 января 2019 года № 6218
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 4 статьи 18 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года "О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий", Баянаульский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Баянаульского сельского округа на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 669960 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 28775 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 146 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 641039 тысяч тенге;
2) затраты – 673438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3478;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3478.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 24.06.2019 № 256/46 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.12.2019 № 299/53 (вводится в действие с 01.01.2019).
2. Утвердить бюджет поселка Майкаин на 2019 - 2021 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 336048 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 25200 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5841 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – равно нулю;
поступления трансфертов – 305007 тысяч тенге;
2) затраты – 340261 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – равно нулю;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – равно нулю;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4213;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4213.
Сноска. Пункт 2 с изменениями, внесенными решениями маслихата Баянаульского района Павлодарской области от 24.06.2019 № 256/46 (вводится в действие с 01.01.2019); от 23.12.2019 № 299/53 (вводится в действие с 01.01.2019).
3. Учесть на 2019 год объем бюджетных субвенций, выделенных из районного бюджета бюджетам Баянаульского сельского округа и поселка Майкаин в общей сумме 350068 тысяч тенге, в том числе:
Баянаульский сельский округ – 154904 тысяч тенге;
поселок Майкаин – 195164 тысяч тенге.

4. Азаматтық қызметші болып табылатын және ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстейтiн денсаулық сақтау, әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру, мәдениет, спорт, ветеринария, орман шаруашылығы және ерекше қорғалатын табиғи аумақтар саласындағы мамандарға, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік ұйымдарда жұмыс істейтін аталған мамандарға қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын мамандардың мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелер белгіленсін.

4. Специалистам в области здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта, ветеринарии, лесного хозяйства и особо охраняемых природных территорий, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельских населенных пунктах, а также указанным специалистам, работающим в государственных организациях, финансируемых из местных бюджетов, установить повышенные на двадцать пять процентов оклады и тарифные ставки по сравнению со ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

5. Шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихаттың әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері, бюджетті жоспарлау және әлеуметтік саясат жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
6. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
аудандық мәслихатының хатшысы Т. Қасен
Баянауыл аудандық
мәслихатының 2018
жылғы 29 желтоқсандағы
№ 228/40 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Баянауыл ауылдық округінің бюджеті
(өзгерістермен)

5. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию районного маслихата по вопросам социально-экономического развития, планирования бюджета и социальной политики.
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь районного маслихата Т. Қасен
Приложение 1
к решению Баянаульского
районного маслихата от 29
декабря 2018 года № 228/40
Бюджет Баянаульского сельского округа на 2019 год
(с изменением)