Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айқындау туралы" № 40/3 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 19 желтоқсандағы № 418/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 6185 болып тіркелді. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 18 қарашадағы № 368/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Павлодар облысы Железин аудандық әкімдігінің 18.11.2019 № 368/10 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 8-бабы 1-тармағының 3) тармақшасына сәйкес, Железин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Железин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 29 ақпандағы "Тапсырыс берушілер үшін мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушысын айқындау және мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыру мен өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы орындалатын бюджеттік бағдарламаларды және тауарларды, жұмыстарды, қызметтерді айқындау туралы" № 40/3 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4997 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 наурызда "Туған өлке" және "Родные просторы" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында "төрт мың еселік айлық есептік көрсеткіштен" сөздері "үш мың еселік айлық есептік көрсеткіштен" сөздерімен ауыстырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі орынбасары Р. Қ. Усинаға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жариялған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі К. Кашкиров

О внесении изменения в постановление акимата Железинского района от 29 февраля 2016 года № 40/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором"
Постановление акимата Железинского района Павлодарской области от 19 декабря 2018 года № 418/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 24 декабря 2018 года № 6185. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 18 ноября 2019 года № 368/10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Железинского района Павлодарской области от 18.11.2019 № 368/10 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 3) пункта 1 статьи 8 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", акимат Железинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Железинского района от 29 февраля 2016 года № 40/3 "Об определении для заказчиков единого организатора государственных закупок и определении бюджетных программ и товаров, работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок выполняется единым организатором" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4997, опубликовано в газетах 18 марта 2016 года "Туған өлке" и "Родные просторы") следующее изменение:
в приложении указанного постановления слова "четырехтысячекратный месячный расчетный показатель" заменить словами "трехтысячекратный месячный расчетный показатель".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Р. К. Усину.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района К. Кашкиров