Май ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Павлодар облысы Май аудандық әкімдігінің 2018 жылғы 23 қарашадағы № 252/11 қаулысы. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 29 қарашада № 6126 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес, Май ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2018 год по Майскому району
Постановление акимата Майского района Павлодарской области от 23 ноября 2018 года № 252/11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 29 ноября 2018 года № 6126
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат Майского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

1. Май ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері осы қаулының қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік сұрақтар бойынша орынбасары М. Қ. Құсайыноваға жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Қаңтарбаев
Май ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 23 қарашадағы
№ 252 қаулысына
қосымша
Май ауданы бойынша 2018 жылға арналған мектепке
дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру
тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымының атауы
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Бір тәрбиеленушіге бір айлық орта шығын құны кем дегенде (теңге)
Мектепке дейінгі ұйымдарда ата-ана төлемақысының айлық мөлшері (теңге)
1
2
3
4
5
1.
Май ауданы әкімдігінің Көктүбек селолық округі әкімі аппаратының "Ақбота бөбектер бақшасы" мемлекеттік қазыналық коммуналдық кәсіпорны
70
(жергілікті бюджет)

1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2018 год по Майскому району согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам Кусаинову М. К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Кантарбаев
Приложение
к постановлению акимата
Майского района от 23 ноября
2018 года № 252/11
Размер государственного образовательного заказа
на дошкольное воспитание и обучение, размер
родительской платы на 2018 год по Майскому району
Наименование организаций дошкольного воспитания и обучения
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (в тенге)
1
2
3
4
5
1.
Государственное казенное коммунальное предприятие "Ясли сад Ақбота" аппарата акима Коктубекского сельского округа, акимата Майского района
70
(местный бюджет)