Успен ауданы Лозов ауылдық округінің Лозов ауылындағы кейбір көшелерін қайта атау туралы
Павлодар облысы Успен ауданы Лозов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 16 қазандағы № 1 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 1 қарашада № 6096 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабының 4) тармақшасына сәйкес, Успен ауданы Лозов ауылдық округінің Лозов ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және облыстық ономастикалық комиссиясының 2018 жылғы 12 шілдедегі қорытындысы негізінде, Лозов ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Успен ауданы Лозов ауылдық округінің Лозов ауылында келесі көшелері:
"Советская" көшесі "Береке" көшесі болып;
"Октябрьская" көшесі "Жастар" көшесі болып;
"Пирогов" көшесі "Достық" көшесі болып;
"Садовая" көшесі "Отан" көшесі болып;
"Репин" көшесі "Бірлік" көшесі болып;
"Победа" көшесі "Жеңіс" көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жариялаған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Лозов ауылдық
округінің әкімі Б. Баймулдинов

О переименовании некоторых улиц в селе Лозовое Лозовского сельского округа Успенского района
Решение акима Лозовского сельского округа Успенского района Павлодарской области от 16 октября 2018 года № 1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 1 ноября 2018 года № 6096
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения жителей села Лозовое Лозовского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 12 июля 2018 года, аким Лозовского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать следующие улицы в селе Лозовое Лозовского сельского округа Успенского района:
улицу "Советская" на улицу "Береке";
улицу "Октябрьская" на улицу "Жастар";
улицу "Пирогова" на улицу "Достық";
улицу "Садовая" на улицу "Отан";
улицу "Репина" на улицу "Бірлік";
улицу "Победы" на улицу "Жеңіс".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Лозовского
сельского округа Б. Баймулдинов