Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 – 2020 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті туралы" № 105/32 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Павлодар облысы Шарбақты аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 сәуірдегі № 127/36 шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 15 мамырда № 5972 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106-бабы 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Шарбақты аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы "2018 – 2020 жылдарға арналған Шарбақты аудан бюджеті туралы" № 105/32 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5765 тіркелген, 2018 жылғы 12 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгертістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшада:
"5429766" сандары "5236029" сандармен ауыстырылсын;
"9900" сандары "9903" сандармен ауыстырылсын;
"4858048" сандары "4664308" сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшада "5429766" сандары "5237971" сандармен ауыстырылсын;
5) тармақшада "-49223" сандары "-51165" сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшада "49223" сандары "51165" сандармен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 1, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Шарбақты аудандық мәслихатының аудандық бюджет және әлеуметтік-экономикалық даму мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.

О внесении изменений в решение Щербактинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/32 "О Щербактинском районном бюджете на 2018 – 2020 годы"
Решение маслихата Щербактинского района Павлодарской области от 25 апреля 2018 года № 127/36. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 15 мая 2018 года № 5972
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Щербактинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Щербактинского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 105/32 "О Щербактинском районном бюджете на 2018 – 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5765, опубликованное 12 января 2018 года в Эталоном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифры "5429766" заменить цифрами "5236029";
цифры "9900" заменить цифрами "9903";
цифры "4858048" заменить цифрами "4664308";
в подпункте 2) цифры "5429766" заменить цифрами "5237971";
в подпункте 5) цифры "- 49223" заменить цифрами "- 51165";
в подпункте 6) цифры "49223" заменить цифрами "51165";
приложения 1, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию Щербактинского районного маслихата по вопросам бюджета и социально-экономического развития района.