Шарбақты ауданы Чигиринов ауылдық округінің Есілбай ауылындағы көшесін қайта атау туралы
Павлодар облысы Шарбақты ауданы Чигиринов ауылдық округі әкімінің 2018 жылғы 12 қарашадағы № 12-ш шешімі. Павлодар облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 желтоқсанда № 6132 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 35-бабы 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Чигиринов ауылдық округі Есілбай ауылы тұрғындарының пікірін ескере отырып және 2017 жылғы 25 қазандағы облыстық ономастика комиссиясының қорытындысы негізінде, Чигиринов ауылдық округі әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шарбақты ауданының Чигиринов ауылдық округі Есілбай ауылындағы "Школьная" көшесінің:
1-45 аралағындағы нөмірлі үйлер "Тәуелсіздік" көшесі;
46-75 аралағындағы нөмірлі үйлер "Мәңгілік ел" көшесі;
76-100 аралағындағы нөмірлі үйлер "Ынтымақ" көшесі;
101-148 аралағындағы нөмірлі үйлер "Әділет" көшесі деп қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Чигиринов ауылдық
округінің әкімі Ж. Абельдинов

О переименовании улицы села Есильбай Чигириновского сельского округа Щербактинского района
Решение акима Чигириновского сельского округа Щербактинского района Павлодарской области от 12 ноября 2018 года № 12-р. Зарегистрировано Департаментом юстиции Павлодарской области 4 декабря 2018 года № 6132
В соответствии с пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая мнение жителей села Есильбай Чигириновского сельского округа и на основании заключения областной ономастической комиссии от 25 октября 2017 года, аким Чигириновского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать в селе Есильбай Чигириновского сельского округа Щербактинского района улицу "Школьная":
с номерами домов 1 по 45 на улицу "Тәуелсіздік";
с номерами домов 46 по 75 на улицу "Мәңгілік ел";
с номерами домов 76 по 100 на улицу "Ынтымақ";
с номерами домов 101 по 148 на улицу "Әділет".
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким Чигириновского
сельского округа Ж. Абельдинов