VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІI сессиясының "Алматы қаласында әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының 2017-2019 жылдарға арналған тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 6 қазандағы № 159 шешiмiне өзгеріс енгізу туралы
VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының XXVII сессиясының 2018 жылғы 17 сәуірдегі № 225 шешімі. Алматы қаласы Әділет департаментінде 2018 жылғы 5 мамырда № 1475 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлiгi туралы" Заңының 14 бабы 1 тармағының 5 тармақшасына сәйкес, VI сайланған Алматы қаласының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. VI сайланған Алматы қаласы мәслихатының ХХІI сессиясының "Алматы қаласында әлеуметтiк маңызы бар қатынастарының 2017-2019 жылдарға арналған тізбесін айқындау туралы" 2017 жылғы 6 қазандағы № 159 шешiмiне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1413 болып тіркелген, 2017 жылғы 26 қазанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған шешімнің қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы Мәслихатының аппараты осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, оны кейіннен ресми мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде және ресми интернет-ресурсында жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Алматы қаласы мәслихатының еңбек, жұмыспен қамту және көлікті дамыту мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясының төрайымы Р.К. Бадаеваға жүктелсін.
4. Осы шешім әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
VI сайланған Алматы
қаласы мәслихаты ХХVII
сессиясының төрағасы
К. Матыжанов
VI сайланған Алматы қаласы
мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
VI cайланған Алматы қаласы
мәслихатының XXVII
сессиясының
2018 жылғы 17 сәуірдегі
№ 225 шешіміне қосымша
VI cайланған Алматы қаласы
мәслихатының кезектен тыс
XXII сессиясының 2017 жылғы
6 қазандағы № 159 шешіміне
қосымша
Алматы қаласындағы әлеуметтiк маңызы бар қатынастардың

О внесении изменения в решение ХХII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 6 октября 2017 года № 159 "Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы на 2017-2019 годы"
Решение XXVII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 17 апреля 2018 года № 225. Зарегистрировано в Департаменте юстиции города Алматы 5 мая 2018 года № 1475. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с подпунктом 5 пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", маслихат города Алматы VI-го созыва РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХII сессии маслихата города Алматы VI созыва от 6 октября 2017 года № 159 "Об определении перечня социально значимых сообщений в городе Алматы на 2017-2019 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1413, опубликованное 26 октября 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
приложение к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Аппарату Маслихата города Алматы обеспечить государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных периодических печатных изданиях, а также в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет-ресурсе.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на председателя постоянной комиссии по вопросам труда, занятости и развитию транспорта маслихата города Алматы Бадаевой Р.К.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель XXVII-й
сессии маслихата города
Алматы VI-созыва
К. Матыжанов
Секретарь маслихата города
Алматы VI-созыва
К. Казанбаев
Приложение
к решению XXVII –й
сессии маслихата города
Алматы VI-го созыва
от 17 апреля 2018 года № 225
Приложение
к решению внеочередной
XXII-й сессии маслихата
города Алматы VI-го созыва
от 6 октября 2017 года № 159
Перечень социально значимых сообщений в городе