Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 4/492 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Алматы қаласы әкімдігінің 2018 жылғы 31 мамырдағы № 2/269 қаулысы. Алматы қаласы Әдiлет департаментінде 2018 жылғы 4 маусымда № 1481 болып тіркелді. Күші жойылды - Алматы қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 20 наурыздағы № 1/79 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Алматы қаласы әкімдігінің 20.03.2020 № 1/79 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады).
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 19 бабының 4 тармағына сәйкес, Алматы қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы қаласы әкімдігінің "Алматы қаласының жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдау тарифтерін белгілеу туралы" 2017 жылғы 29 қарашадағы № 4/492 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1429 болып тіркелген, 2017 жылғы 7 желтоқсанда "Алматы ақшамы" және "Вечерний Алматы" газеттерінде жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Алматы қаласы Жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді, кейіннен мерзімді баспа басылымдарында, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және Алматы қаласы әкімдігінің ресми интернет ресурсында ресми жариялауды қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Алматы қаласы әкімінің орынбасары М. Дәрібаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Алматы қаласы әкімі Б. Байбек
КЕЛІСІЛДІ:
VI сайланған Алматы
қаласы мәслихаты XXIX
сессиясының төрағасы
Б. Садыков
VI сайланған Алматы қаласы
Мәслихатының хатшысы
Қ. Қазанбаев
Алматы қаласы әкімдігінің
2018 жылғы 31мамырдағы
№ 2/269 қаулысына қосымша
Алматы қаласы әкімдігінің
2017 жылғы 29 қарашадағы
№ 4/492 қаулысына қосымша
Алматы қаласы жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты
тасымалдау тарифтері
Алматы қаласы жолаушыларын әлеуметтік мәні бар тұрақты тасымалдаудың келесі тарифтері белгіленсін:
№ р/с
Маршрут нөмірі
Маршрут атауы
1 жолаушыға арналған тариф
1
1

О внесении изменения в постановление акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года № 4/492 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы"
Постановление акимата города Алматы от 31 мая 2018 года № 2/269. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Алматы 4 июня 2018 года № 1481. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20 марта 2020 года N 1/79
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Алматы от 20.03.2010 № 1/79 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения возникшие с 1 января 2020 года).
В соответствии с пунктом 4 статьи 19 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте", акимат города Алматы ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Алматы от 29 ноября 2017 года № 4/492 "Об установлении тарифов на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1429, опубликованное 7 декабря 2017 года в газетах "Алматы ақшамы" и "Вечерний Алматы") следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Управлению пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Алматы в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции, последующее официальное опубликование в периодических печатных изданиях, в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и на официальном интернет ресурсе акимата города Алматы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Алматы М. Дарибаева.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Алматы Б. Байбек
СОГЛАСОВАНО:
Председатель внеочередной
XXIX-й сессии маслихата города
Алматы VI-го созыва
Б. Садыков
Секретарь маслихата города
Алматы VI-го созыва
К. Казанбаев
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 31 мая 2018 года № 2/269
Приложение
к постановлению акимата
города Алматы
от 29 ноября 2017 года № 4/492
Тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров
города Алматы
Установить следующие тарифы на регулярные социально значимые перевозки пассажиров города Алматы:
№ п/п
Номер маршрута
Наименование маршрута
Тариф на 1 пассажира
1
1